Ελιτεσέριεν Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπόντο Γκλιμτ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 18:4 | |
| 2 | Μόλντε | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 15:6 | |
| 3 | Βαλερένγκα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 9:4 | |
| 4 | Στάμπαεκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | |
| 5 | Βίκινγκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | |
| 6 | Μπραν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 7 | Κρίστιανσουντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | |
| 8 | Μιοντάλεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:3 | |
| 9 | Σάντεφιορντ | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | |
| 10 | Στρομσγκόντσετ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | |
| 11 | Ρόζενμποργκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | |
| 12 | Χάουγκεσουντ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | |
| 13 | Σάρπσμποργκ 08 | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 3:8 | |
| 14 | Σταρτ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:11 | |
| 15 | Οντ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7:14 | |
| 16 | Αάλεσουντ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Junker Kasper |
Μπόντο Γκλιμτ
|
17 | 5 |
| Pellegrino Amahl |
Κρίστιανσουντ
|
16 | 6 |
| Bakenga Mushaga |
Οντ
|
15 | 0 |
| Berisha Veton |
Βίκινγκ
|
14 | 4 |
| Zinckernagel Philip |
Μπόντο Γκλιμτ
|
12 | 0 |
| Islamovic Dino |
Ρόζενμποργκ
|
11 | 4 |
| Kjartansson Vidar Oern |
Βαλερένγκα
|
9 | 0 |
| Omoijuanfo Ohi Anthony |
Μόλντε
|
8 | 3 |
| Salvesen Lars-joergen |
Στρομσγκόντσετ
|
8 | 0 |
| Hauge Jens Petter |
Μπόντο Γκλιμτ
|
8 | 3 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Haugen Sigurd |
Αάλεσουντ
|
7 |
| Gunnarsson Niklas |
Στρομσγκόντσετ
|
6 |
| Leite Bruno |
Χάουγκεσουντ
|
5 |
| El Makrini Mohamed |
Σταρτ
|
5 |
| Palsson Emil |
Σάντεφιορντ
|
5 |
| Stoelaas Alexander |
Χάουγκεσουντ
|
5 |
| Ovenstad Martin Roenning |
Μιοντάλεν
|
5 |
| Boniface Victor Okoh |
Μπόντο Γκλιμτ
|
5 |
| Utvik Bjoern Inge |
Σάρπσμποργκ 08
|
4 |
| Bizoza Parfait |
Αάλεσουντ
|
4 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| El Makrini Mohamed |
Σταρτ
|
1 |
| Kreuzriegler Martin |
Σάντεφιορντ
|
1 |
| Dyrestam Mikael |
Σάρπσμποργκ 08
|
1 |
| Ipalibo Jack |
Στρομσγκόντσετ
|
1 |
| Halvorsen Ole Joergen |
Σάρπσμποργκ 08
|
1 |
| Sjoelstad Fredrik |
Μόλντε
|
1 |
| Psyche Christophe |
Κρίστιανσουντ
|
1 |
| Lode Marius |
Μπόντο Γκλιμτ
|
1 |
| Islamovic Dino |
Ρόζενμποργκ
|
1 |
| Singh Harmeet |
Σάντεφιορντ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κρίστιανσουντ
|
68% 13/19 |
32% 6/19 |
Χάουγκεσουντ
|
74% 14/19 |
26% 5/19 |
Μιοντάλεν
|
37% 7/19 |
63% 12/19 |
Αάλεσουντ
|
74% 14/19 |
26% 5/19 |
Μπραν
|
53% 10/19 |
47% 9/19 |
Οντ
|
68% 13/19 |
32% 6/19 |
Βαλερένγκα
|
58% 11/19 |
42% 8/19 |
Σταρτ
|
58% 11/19 |
42% 8/19 |
Στρομσγκόντσετ
|
68% 13/19 |
32% 6/19 |
Στάμπαεκ
|
53% 10/19 |
47% 9/19 |
Σάντεφιορντ
|
47% 9/19 |
53% 10/19 |
Ρόζενμποργκ
|
68% 13/19 |
32% 6/19 |
Μπόντο Γκλιμτ
|
84% 16/19 |
16% 3/19 |
Βίκινγκ
|
79% 15/19 |
21% 4/19 |
Μόλντε
|
89% 17/19 |
11% 2/19 |
Σάρπσμποργκ 08
|
53% 10/19 |
47% 9/19 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Κρίστιανσουντ
|
11% 2/19 |
47% 9/19 |
32% 6/19 |
11% 2/19 |
Χάουγκεσουντ
|
16% 3/19 |
32% 6/19 |
47% 9/19 |
5% 1/19 |
Μιοντάλεν
|
32% 6/19 |
53% 10/19 |
11% 2/19 |
5% 1/19 |
Αάλεσουντ
|
21% 4/19 |
32% 6/19 |
37% 7/19 |
11% 2/19 |
Μπραν
|
5% 1/19 |
68% 13/19 |
26% 5/19 |
0% 0/19 |
Οντ
|
5% 1/19 |
58% 11/19 |
16% 3/19 |
21% 4/19 |
Βαλερένγκα
|
5% 1/19 |
68% 13/19 |
26% 5/19 |
0% 0/19 |
Σταρτ
|
21% 4/19 |
42% 8/19 |
37% 7/19 |
0% 0/19 |
Στρομσγκόντσετ
|
11% 2/19 |
42% 8/19 |
42% 8/19 |
5% 1/19 |
Στάμπαεκ
|
16% 3/19 |
42% 8/19 |
37% 7/19 |
5% 1/19 |
Σάντεφιορντ
|
37% 7/19 |
42% 8/19 |
16% 3/19 |
5% 1/19 |
Ρόζενμποργκ
|
26% 5/19 |
32% 6/19 |
42% 8/19 |
0% 0/19 |
Μπόντο Γκλιμτ
|
0% 0/19 |
42% 8/19 |
42% 8/19 |
16% 3/19 |
Βίκινγκ
|
5% 1/19 |
47% 9/19 |
37% 7/19 |
11% 2/19 |
Μόλντε
|
5% 1/19 |
47% 9/19 |
47% 9/19 |
0% 0/19 |
Σάρπσμποργκ 08
|
16% 3/19 |
53% 10/19 |
32% 6/19 |
0% 0/19 |
| Συνολικά | 14% | 47% | 33% | 6% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κρίστιανσουντ
|
84% 16/19 |
16% 3/19 |
Χάουγκεσουντ
|
74% 14/19 |
26% 5/19 |
Μιοντάλεν
|
26% 5/19 |
74% 14/19 |
Αάλεσουντ
|
53% 10/19 |
47% 9/19 |
Μπραν
|
79% 15/19 |
21% 4/19 |
Οντ
|
68% 13/19 |
32% 6/19 |
Βαλερένγκα
|
68% 13/19 |
32% 6/19 |
Σταρτ
|
53% 10/19 |
47% 9/19 |
Στρομσγκόντσετ
|
68% 13/19 |
32% 6/19 |
Στάμπαεκ
|
47% 9/19 |
53% 10/19 |
Σάντεφιορντ
|
47% 9/19 |
53% 10/19 |
Ρόζενμποργκ
|
63% 12/19 |
37% 7/19 |
Μπόντο Γκλιμτ
|
63% 12/19 |
37% 7/19 |
Βίκινγκ
|
68% 13/19 |
32% 6/19 |
Μόλντε
|
74% 14/19 |
26% 5/19 |
Σάρπσμποργκ 08
|
53% 10/19 |
47% 9/19 |
| Συνολικά | 62% | 38% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% |
| Goals κατά | 35% | 65% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.04 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.66 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 497 | 3.27 |
| Εντός | 290 | 1.91 |
| Εκτός | 207 | 1.36 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 10.5% (16/152) | |
| 2 - 1 | 9.9% (15/152) | |
| 1 - 2 | 9.2% (14/152) | |
| 2 - 0 | 6.6% (10/152) | |
| 2 - 2 | 5.9% (9/152) | |
| 0 - 1 | 5.9% (9/152) | |
| 1 - 0 | 4.6% (7/152) | |
| 3 - 2 | 3.9% (6/152) | |
| 3 - 0 | 3.9% (6/152) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.7% (39/152) | |
| 2 | 21.1% (32/152) | |
| 4 | 15.8% (24/152) | |
| 5 | 11.2% (17/152) | |
| 1 | 10.5% (16/152) | |
| 6 | 5.9% (9/152) | |
| 7 | 4.6% (7/152) | |
| 0 | 3.9% (6/152) | |
| 8 | 1.3% (2/152) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.1% (70/152) | |
| X | 23.0% (35/152) | |
| 2 | 30.9% (47/152) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 32.9% (50/152) | |
| 1/X | 3.9% (6/152) | |
| 1/2 | 3.3% (5/152) | |
| X/1 | 10.5% (16/152) | |
| X/X | 12.5% (19/152) | |
| X/2 | 11.2% (17/152) | |
| 2/1 | 2.6% (4/152) | |
| 2/X | 6.6% (10/152) | |
| 2/2 | 16.4% (25/152) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 497 | 3.27 |
| Εντός | 290 | 1.91 |
| Εκτός | 207 | 1.36 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).