Λίγκα Νασιονάλ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
12 | 25 | 7 | 4 | 1 | 18:7 | |
| 2 |
|
13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 24:19 | |
| 3 |
|
13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 19:15 | |
| 4 |
|
13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 16:13 | |
| 5 |
|
13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 14:16 | |
| 6 |
|
13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 25:16 | |
| 7 |
|
12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 20:21 | |
| 8 |
|
13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 17:19 | |
| 9 |
|
13 | 15 | 5 | 0 | 8 | 19:22 | |
| 10 |
|
13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 14:19 | |
| 11 |
|
13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:20 | |
| 12 |
|
13 | 7 | 1 | 4 | 8 | 14:29 | |
Πλέι Οφ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ντεπορτίβο Γουαστατούα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:6 | |
| 2 | Μουνισιπάλ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | |
| 3 | Κουμπάν Ιμπέριαλ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | |
| 4 | Ντεπορτίβο Μαρκουένσε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | |
| 5 | Σελαχού | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 11:7 | |
| 6 | ΚΣΝ Κομουνικασιόνες | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 7 | Ντεπορτίβο Μίξκο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | |
| 8 | Ντεπορτίβο Μαλακατέκο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 9 | Αουρόρα ΦΚ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | |
| 10 | Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | |
| 11 | Αντίγκουα ΓΦΚ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | |
| 12 | Σουτσιτεπεκουέζ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7:14 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Lopez Kevin |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
6 | 0 |
| Maziero Agustin |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
6 | 1 |
| Zamorano Armando |
Σουτσιτεπεκουέζ
|
5 | 0 |
| Cardenas Steven |
Σελαχού
|
5 | 0 |
| Avalos Victor |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
5 | 1 |
| Jaen Yair |
Σελαχού
|
5 | 2 |
| Morales Hector |
Αουρόρα ΦΚ
|
4 | 2 |
| Almanza Jose |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
4 | 1 |
| Grande David |
Ντεπορτίβο Μαρκουένσε
|
4 | 0 |
| Aguila German |
Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο
|
4 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Sanchez Denilson |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
2 |
| Cabrera Angel |
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
1 |
| Aldana Blady |
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
1 |
| Aparicio Jorge |
Σελαχού
|
1 |
| Martinez Nicolas |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
1 |
| Vivas Jose |
Αουρόρα ΦΚ
|
1 |
| Sotomayor Jorge |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
1 |
| Cuero Fabian |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
1 |
| Aguila German |
Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο
|
1 |
| Santis Diego |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μουνισιπάλ
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Ντεπορτίβο Μαρκουένσε
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Σελαχού
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Αουρόρα ΦΚ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Σουτσιτεπεκουέζ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μουνισιπάλ
|
25% 3/12 |
67% 8/12 |
8% 1/12 |
0% 0/12 |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
0% 0/13 |
62% 8/13 |
31% 4/13 |
8% 1/13 |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
23% 3/13 |
62% 8/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο
|
31% 4/13 |
62% 8/13 |
0% 0/13 |
8% 1/13 |
Ντεπορτίβο Μαρκουένσε
|
31% 4/13 |
54% 7/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Σελαχού
|
15% 2/13 |
31% 4/13 |
54% 7/13 |
0% 0/13 |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
17% 2/12 |
33% 4/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Αουρόρα ΦΚ
|
23% 3/13 |
38% 5/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
15% 2/13 |
54% 7/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Σουτσιτεπεκουέζ
|
8% 1/13 |
54% 7/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
| Συνολικά | 19% | 51% | 29% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μουνισιπάλ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Ντεπορτίβο Μαρκουένσε
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Σελαχού
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Αουρόρα ΦΚ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Σουτσιτεπεκουέζ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 31% | 69% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.46 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.14 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 216 | 2.81 |
| Εντός | 139 | 1.81 |
| Εκτός | 77 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 15.6% (12/77) | |
| 2 - 1 | 13.0% (10/77) | |
| 1 - 0 | 10.4% (8/77) | |
| 3 - 2 | 7.8% (6/77) | |
| 1 - 1 | 7.8% (6/77) | |
| 1 - 2 | 6.5% (5/77) | |
| 3 - 1 | 5.2% (4/77) | |
| 2 - 2 | 5.2% (4/77) | |
| 0 - 0 | 5.2% (4/77) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 27.3% (21/77) | |
| 3 | 23.4% (18/77) | |
| 4 | 14.3% (11/77) | |
| 1 | 14.3% (11/77) | |
| 5 | 10.4% (8/77) | |
| 0 | 5.2% (4/77) | |
| 6 | 3.9% (3/77) | |
| 7 | 1.3% (1/77) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 63.6% (49/77) | |
| X | 19.5% (15/77) | |
| 2 | 16.9% (13/77) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 40.3% (31/77) | |
| 1/X | 2.6% (2/77) | |
| 1/2 | 1.3% (1/77) | |
| X/1 | 20.8% (16/77) | |
| X/X | 11.7% (9/77) | |
| X/2 | 7.8% (6/77) | |
| 2/1 | 2.6% (2/77) | |
| 2/X | 5.2% (4/77) | |
| 2/2 | 7.8% (6/77) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 216 | 2.81 |
| Εντός | 139 | 1.81 |
| Εκτός | 77 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).