Σούπερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΙΓΗΡΑΣ: Σούπερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 23 | 7 | 2 | 0 | 14:3 | |
| 2 |
|
10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 15:7 | |
| 3 |
|
10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 8:6 | |
| 4 |
|
10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 11:8 | |
| 5 |
|
10 | 14 | 3 | 5 | 2 | 11:11 | |
| 6 |
|
9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 10:7 | |
| 7 |
|
10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 8:17 | |
| 8 |
|
10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 7:9 | |
| 9 |
|
9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 4:6 | |
| 10 |
|
9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 8:9 | |
| 11 |
|
10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:14 | |
| 12 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 6:5 | |
| 13 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 8:4 | |
| 14 |
|
9 | 9 | 1 | 6 | 2 | 7:10 | |
| 15 |
|
9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 5:10 | |
| 16 |
|
7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 3:7 | |
Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Σήμ. 17:15 |
Ουνιόν Σπορτίβ Τζεντάρμερι
Λιμπερτέ
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ΑΣ GNN | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:5 | |
| 2 | Ντουάνες Νιαμέι | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | |
| 3 | Ουνιόν Σπορτίβ Τζεντάρμερι | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 6:3 | |
| 4 | Εσπουάρ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | |
| 5 | ΑΣΝ Νιγκέλεκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:2 | |
| 6 | ΑΣ Ζαμ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 3:2 | |
| 7 | ΑΣ Φαν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:4 | |
| 8 | ΑΣ UAM | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | |
| 9 | Νίιμα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:5 | |
| 10 | Ταγκούρ Προβίνσιαλ Κλαμπ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | |
| 11 | ΑΣ Πολίς Νιαμέι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | |
| 12 | Γουομποάι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 13 | Ουράνα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:10 | |
| 14 | Σαχέλ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2:4 | |
| 15 | Λιμπερτέ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | |
| 16 | Ταχούα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ουνιόν Σπορτίβ Τζεντάρμερι
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
ΑΣ GNN
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Ντουάνες Νιαμέι
|
10% 1/10 |
90% 9/10 |
ΑΣ Φαν
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Εσπουάρ
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Σαχέλ
|
10% 1/10 |
90% 9/10 |
Ουράνα
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
ΑΣ UAM
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
ΑΣ Ζαμ
|
0% 0/9 |
100% 9/9 |
Γουομποάι
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Ταγκούρ Προβίνσιαλ Κλαμπ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
ΑΣ Πολίς Νιαμέι
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
ΑΣΝ Νιγκέλεκ
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Νίιμα
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Λιμπερτέ
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Ταχούα
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
| Συνολικά | 23% | 77% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ουνιόν Σπορτίβ Τζεντάρμερι
|
44% 4/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
ΑΣ GNN
|
40% 4/10 |
30% 3/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Ντουάνες Νιαμέι
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
0% 0/10 |
0% 0/10 |
ΑΣ Φαν
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
0% 0/10 |
0% 0/10 |
Εσπουάρ
|
20% 2/10 |
60% 6/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Σαχέλ
|
40% 4/10 |
50% 5/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Ουράνα
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
ΑΣ UAM
|
50% 5/10 |
40% 4/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
ΑΣ Ζαμ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
Γουομποάι
|
44% 4/9 |
33% 3/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Ταγκούρ Προβίνσιαλ Κλαμπ
|
50% 5/10 |
20% 2/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
ΑΣ Πολίς Νιαμέι
|
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
ΑΣΝ Νιγκέλεκ
|
78% 7/9 |
0% 0/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Νίιμα
|
33% 3/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Λιμπερτέ
|
56% 5/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Ταχούα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
| Συνολικά | 45% | 41% | 15% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ουνιόν Σπορτίβ Τζεντάρμερι
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
ΑΣ GNN
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Ντουάνες Νιαμέι
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
ΑΣ Φαν
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Εσπουάρ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Σαχέλ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ουράνα
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
ΑΣ UAM
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
ΑΣ Ζαμ
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Γουομποάι
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ταγκούρ Προβίνσιαλ Κλαμπ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
ΑΣ Πολίς Νιαμέι
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
ΑΣΝ Νιγκέλεκ
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
Νίιμα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Λιμπερτέ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ταχούα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
| Συνολικά | 41% | 59% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 133 | 1.80 |
| Εντός | 73 | 0.99 |
| Εκτός | 60 | 0.81 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 20.3% (15/74) | |
| 1 - 0 | 16.2% (12/74) | |
| 0 - 0 | 16.2% (12/74) | |
| 0 - 1 | 12.2% (9/74) | |
| 0 - 2 | 6.8% (5/74) | |
| 3 - 1 | 5.4% (4/74) | |
| 2 - 0 | 5.4% (4/74) | |
| 1 - 2 | 5.4% (4/74) | |
| 4 - 0 | 2.7% (2/74) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 32.4% (24/74) | |
| 1 | 28.4% (21/74) | |
| 0 | 16.2% (12/74) | |
| 4 | 12.2% (9/74) | |
| 3 | 8.1% (6/74) | |
| 5 | 2.7% (2/74) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 33.8% (25/74) | |
| X | 37.8% (28/74) | |
| 2 | 28.4% (21/74) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 0.0% (0/74) | |
| 1/X | 0.0% (0/74) | |
| 1/2 | 0.0% (0/74) | |
| X/1 | 33.8% (25/74) | |
| X/X | 37.8% (28/74) | |
| X/2 | 28.4% (21/74) | |
| 2/1 | 0.0% (0/74) | |
| 2/X | 0.0% (0/74) | |
| 2/2 | 0.0% (0/74) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 133 | 1.80 |
| Εντός | 73 | 0.99 |
| Εκτός | 60 | 0.81 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).