FNL Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΡΩΣΙΑ: FNL 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 34 | 11 | 1 | 1 | 41:14 | |
| 2 |
|
13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 22:14 | |
| 3 |
|
14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 19:17 | |
| 4 |
|
13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 21:8 | |
| 5 |
|
13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 24:10 | |
| 6 |
|
13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 18:13 | |
| 7 |
|
13 | 19 | 4 | 7 | 2 | 17:13 | |
| 8 |
|
13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 22:16 | |
| 9 |
|
13 | 18 | 4 | 6 | 3 | 16:14 | |
| 10 |
|
13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 15:24 | |
| 11 |
|
13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 17:21 | |
| 12 |
|
14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 18:21 | |
| 13 |
|
13 | 14 | 3 | 5 | 5 | 15:25 | |
| 14 |
|
13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 11:23 | |
| 15 |
|
13 | 12 | 4 | 0 | 9 | 9:19 | |
| 16 |
|
13 | 10 | 2 | 4 | 7 | 14:22 | |
| 17 |
|
13 | 7 | 1 | 4 | 8 | 14:26 | |
| 18 |
|
13 | 7 | 1 | 4 | 8 | 8:21 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Νίζνι Νοβγκόροντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 16:3 | |
| 2 | Ουράλ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 3 | Σότσι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | |
| 4 | Σπαρτάκ Κοστρόμα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | |
| 5 | Ρότορ Βολγκογκράντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | |
| 6 | Τορπέντο Μόσχας | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | |
| 7 | Τσελιάμπινσκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | |
| 8 | Καμάζ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | |
| 9 | Λενινγκράντετς | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:13 | |
| 10 | Σινίκ Γιάροσλαβλ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | |
| 11 | Βόλγα Ουλιανόβσκ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 12 | Βελές Μόσχας | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 13 | Άρσεναλ Τούλα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:12 | |
| 14 | ΣΚΑ Χαμπάροφσκ | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | |
| 15 | Γιενισέι Κρασνογιάρσκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:13 | |
| 16 | Ουφά | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:6 | |
| 17 | Νεφτεχίμικ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:7 | |
| 18 | Τεκστιλστίκ Ιβανόβο | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Grulev Vyacheslav |
Νίζνι Νοβγκόροντ
|
15 | 3 |
| Kalmykov Amur |
Σπαρτάκ Κοστρόμα
|
12 | 2 |
| Urvantsev Matvey |
Τσελιάμπινσκ
|
7 | 0 |
| Gadzhimuradov Ramazan |
Τσελιάμπινσκ
|
7 | 2 |
| Fedorov Zakhar |
Σότσι
|
7 | 3 |
| Azyavin Ilya |
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
6 | 1 |
| Kashtanov Aleksey |
Τορπέντο Μόσχας
|
6 | 0 |
| Eldarushev Abu-said |
Ρότορ Βολγκογκράντ
|
6 | 1 |
| Tsypchenko Dmitri |
Τορπέντο Μόσχας
|
5 | 0 |
| Sekulic Martin |
Ουράλ
|
5 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kalinin Igor |
Σότσι
|
5 |
| Kostin Andrey |
Βόλγα Ουλιανόβσκ
|
5 |
| Manuylov Roman |
Καμάζ
|
5 |
| Sharifullin Linar |
Νεφτεχίμικ
|
5 |
| Golubev Artem |
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
4 |
| Kamilov Vladislav |
Σπαρτάκ Κοστρόμα
|
4 |
| Kutin Denis |
Ουφά
|
4 |
| Troshechkin Alexander |
Ρότορ Βολγκογκράντ
|
4 |
| Emmerson Vladis |
Ρότορ Βολγκογκράντ
|
4 |
| Pershin Nikita |
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο
|
4 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Karmaev Nikita |
Άρσεναλ Τούλα
|
2 |
| Krashevskiy Yaroslav |
Άρσεναλ Τούλα
|
1 |
| Emmerson Vladis |
Ρότορ Βολγκογκράντ
|
1 |
| Grebenkin Yaroslav |
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
|
1 |
| Rodin Daniil |
Λενινγκράντετς
|
1 |
| Litvinov Vyacheslav |
Σότσι
|
1 |
| Safronov Ilya |
Τσελιάμπινσκ
|
1 |
| Pliev Konstantin |
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
|
1 |
| Shershov Nikita |
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
|
1 |
| Ibragimov Kamil |
Βόλγα Ουλιανόβσκ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νίζνι Νοβγκόροντ
|
92% 12/13 |
8% 1/13 |
Σότσι
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Βελές Μόσχας
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Ουράλ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Τορπέντο Μόσχας
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Σπαρτάκ Κοστρόμα
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Ρότορ Βολγκογκράντ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ουφά
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Άρσεναλ Τούλα
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Τσελιάμπινσκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Βόλγα Ουλιανόβσκ
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Λενινγκράντετς
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Νεφτεχίμικ
|
23% 3/13 |
77% 10/13 |
Καμάζ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Νίζνι Νοβγκόροντ
|
8% 1/13 |
31% 4/13 |
62% 8/13 |
0% 0/13 |
Σότσι
|
23% 3/13 |
54% 7/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Βελές Μόσχας
|
21% 3/14 |
64% 9/14 |
14% 2/14 |
0% 0/14 |
Ουράλ
|
23% 3/13 |
69% 9/13 |
8% 1/13 |
0% 0/13 |
Τορπέντο Μόσχας
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Σπαρτάκ Κοστρόμα
|
38% 5/13 |
31% 4/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Ρότορ Βολγκογκράντ
|
23% 3/13 |
38% 5/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Ουφά
|
31% 4/13 |
46% 6/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Άρσεναλ Τούλα
|
23% 3/13 |
31% 4/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
Τσελιάμπινσκ
|
15% 2/13 |
54% 7/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Βόλγα Ουλιανόβσκ
|
21% 3/14 |
43% 6/14 |
36% 5/14 |
0% 0/14 |
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
|
15% 2/13 |
31% 4/13 |
54% 7/13 |
0% 0/13 |
Λενινγκράντετς
|
31% 4/13 |
38% 5/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Νεφτεχίμικ
|
54% 7/13 |
31% 4/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Καμάζ
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
|
23% 3/13 |
31% 4/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο
|
38% 5/13 |
31% 4/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
| Συνολικά | 25% | 42% | 32% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νίζνι Νοβγκόροντ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Σότσι
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Βελές Μόσχας
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Ουράλ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Τορπέντο Μόσχας
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Σπαρτάκ Κοστρόμα
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Ρότορ Βολγκογκράντ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ουφά
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Άρσεναλ Τούλα
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Τσελιάμπινσκ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Βόλγα Ουλιανόβσκ
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Λενινγκράντετς
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Νεφτεχίμικ
|
23% 3/13 |
77% 10/13 |
Καμάζ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.89 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.4 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 321 | 2.72 |
| Εντός | 178 | 1.51 |
| Εκτός | 143 | 1.21 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 11.9% (14/118) | |
| 2 - 2 | 10.2% (12/118) | |
| 1 - 2 | 9.3% (11/118) | |
| 1 - 1 | 9.3% (11/118) | |
| 1 - 0 | 7.6% (9/118) | |
| 2 - 1 | 5.9% (7/118) | |
| 2 - 0 | 5.9% (7/118) | |
| 0 - 2 | 5.9% (7/118) | |
| 0 - 0 | 5.9% (7/118) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 21.2% (25/118) | |
| 3 | 21.2% (25/118) | |
| 1 | 19.5% (23/118) | |
| 4 | 19.5% (23/118) | |
| 5 | 7.6% (9/118) | |
| 0 | 5.9% (7/118) | |
| 6 | 5.1% (6/118) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 39.0% (46/118) | |
| X | 26.3% (31/118) | |
| 2 | 34.7% (41/118) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.9% (27/118) | |
| 1/X | 5.9% (7/118) | |
| 1/2 | 2.5% (3/118) | |
| X/1 | 12.7% (15/118) | |
| X/X | 16.1% (19/118) | |
| X/2 | 14.4% (17/118) | |
| 2/1 | 3.4% (4/118) | |
| 2/X | 4.2% (5/118) | |
| 2/2 | 17.8% (21/118) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 321 | 2.72 |
| Εντός | 178 | 1.51 |
| Εκτός | 143 | 1.21 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).