Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 18:4 | |
| 2 |
|
8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 17:7 | |
| 3 |
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 4 |
|
7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 14:5 | |
| 5 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | |
| 6 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | |
| 7 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | |
| 8 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 7:11 | |
| 9 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | |
| 10 |
|
8 | 8 | 1 | 5 | 2 | 6:8 | |
| 11 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:10 | |
| 12 |
|
6 | 7 | 1 | 4 | 1 | 4:3 | |
| 13 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | |
| 14 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | |
| 15 |
|
7 | 4 | 0 | 4 | 3 | 2:12 | |
| 16 |
|
8 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6:20 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Πολίσια Ζιτόμιρ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | |
| 2 | ΦΚ Χάρκοβο | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:2 | |
| 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | |
| 4 | Ντιναμό Κιέβου | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 5 | Κόλος Κοβαλίβκα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | |
| 6 | Βέρες Ρίβνε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:6 | |
| 7 | LNZ Τσερκάσι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 8 | Μπουκοβίνα Τσερνίβτσι | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:5 | |
| 9 | Λέβι Μπέρεγκ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:3 | |
| 10 | Καρπάτι Λβιβ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 11 | Κρίβμπας | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:6 | |
| 12 | Τσερνομόρετς Οδησσού | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:5 | |
| 13 | Ζόρια Λουγκάνσκ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | |
| 14 | Επισέντρ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 15 | Όμπολον Κιέβου | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2:9 | |
| 16 | Κούντριβκα | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Krasnopir Igor |
Πολίσια Ζιτόμιρ
|
5 | 2 |
| Ponomarenko Matviy |
Ντιναμό Κιέβου
|
5 | 1 |
| Zabergja Baton |
ΦΚ Χάρκοβο
|
5 | 0 |
| Itodo Peter |
ΦΚ Χάρκοβο
|
4 | 1 |
| Vieira Fellipe |
Καρπάτι Λβιβ
|
4 | 0 |
| Kaua Elias |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
3 | 0 |
| Demchenko Oleksandr |
Κόλος Κοβαλίβκα
|
3 | 1 |
| Paraco Carlos |
ΦΚ Χάρκοβο
|
3 | 0 |
| Rusyn Nazariy |
Καρπάτι Λβιβ
|
3 | 0 |
| Ndukve Denys |
Κόλος Κοβαλίβκα
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ogarkov Mykola |
Κούντριβκα
|
4 |
| Smiyan Maksym |
Βέρες Ρίβνε
|
3 |
| Rusyn Nazariy |
Καρπάτι Λβιβ
|
3 |
| Babenko Ruslan |
Πολίσια Ζιτόμιρ
|
3 |
| Vashchenko Daniil |
Επισέντρ
|
3 |
| Kushnirenko Bogdan |
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
3 |
| Checher Danyil |
Βέρες Ρίβνε
|
3 |
| Baran Rostyslav |
Βέρες Ρίβνε
|
3 |
| Kharatin Igor |
Βέρες Ρίβνε
|
3 |
| Zhovtenko Oleksandr |
Όμπολον Κιέβου
|
3 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Muravskyi Nazarii |
LNZ Τσερκάσι
|
1 |
| Veklyak Bogdan |
Κούντριβκα
|
1 |
| Ryabov Artur |
LNZ Τσερκάσι
|
1 |
| Burda Mykyta |
Κόλος Κοβαλίβκα
|
1 |
| Kostenko Jan |
Καρπάτι Λβιβ
|
1 |
| Brazhko Volodymyr |
Ντιναμό Κιέβου
|
1 |
| Yoka Jerry |
Τσερνομόρετς Οδησσού
|
1 |
| Volokhatyi Roman |
Όμπολον Κιέβου
|
1 |
| Dumanyuk Artur |
Κούντριβκα
|
1 |
| Baran Rostyslav |
Βέρες Ρίβνε
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Πολίσια Ζιτόμιρ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ντιναμό Κιέβου
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
ΦΚ Χάρκοβο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Καρπάτι Λβιβ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
LNZ Τσερκάσι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Βέρες Ρίβνε
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κόλος Κοβαλίβκα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπουκοβίνα Τσερνίβτσι
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Επισέντρ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Λέβι Μπέρεγκ
|
0% 0/6 |
100% 6/6 |
Τσερνομόρετς Οδησσού
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Κρίβμπας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Όμπολον Κιέβου
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κούντριβκα
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
13% 1/8 |
75% 6/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Πολίσια Ζιτόμιρ
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Ντιναμό Κιέβου
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
ΦΚ Χάρκοβο
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Καρπάτι Λβιβ
|
13% 1/8 |
75% 6/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
LNZ Τσερκάσι
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Βέρες Ρίβνε
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
0% 0/8 |
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
0% 0/7 |
86% 6/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Κόλος Κοβαλίβκα
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Μπουκοβίνα Τσερνίβτσι
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Επισέντρ
|
25% 2/8 |
63% 5/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Λέβι Μπέρεγκ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Τσερνομόρετς Οδησσού
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Κρίβμπας
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Όμπολον Κιέβου
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Κούντριβκα
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
| Συνολικά | 27% | 54% | 19% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Πολίσια Ζιτόμιρ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ντιναμό Κιέβου
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
ΦΚ Χάρκοβο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Καρπάτι Λβιβ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
LNZ Τσερκάσι
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Βέρες Ρίβνε
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κόλος Κοβαλίβκα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπουκοβίνα Τσερνίβτσι
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Επισέντρ
|
13% 1/8 |
88% 7/8 |
Λέβι Μπέρεγκ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Τσερνομόρετς Οδησσού
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κρίβμπας
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Όμπολον Κιέβου
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Κούντριβκα
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
| Συνολικά | 41% | 59% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 37% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.22 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.63 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 139 | 2.36 |
| Εντός | 80 | 1.36 |
| Εκτός | 59 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 15.3% (9/59) | |
| 3 - 0 | 10.2% (6/59) | |
| 1 - 1 | 10.2% (6/59) | |
| 1 - 2 | 8.5% (5/59) | |
| 1 - 0 | 8.5% (5/59) | |
| 0 - 2 | 8.5% (5/59) | |
| 2 - 0 | 6.8% (4/59) | |
| 3 - 1 | 5.1% (3/59) | |
| 2 - 1 | 5.1% (3/59) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 28.8% (17/59) | |
| 2 | 25.4% (15/59) | |
| 0 | 15.3% (9/59) | |
| 1 | 11.9% (7/59) | |
| 4 | 10.2% (6/59) | |
| 5 | 5.1% (3/59) | |
| 6 | 3.4% (2/59) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 40.7% (24/59) | |
| X | 28.8% (17/59) | |
| 2 | 30.5% (18/59) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.3% (12/59) | |
| 1/X | 5.1% (3/59) | |
| 1/2 | 3.4% (2/59) | |
| X/1 | 18.6% (11/59) | |
| X/X | 22.0% (13/59) | |
| X/2 | 10.2% (6/59) | |
| 2/1 | 1.7% (1/59) | |
| 2/X | 1.7% (1/59) | |
| 2/2 | 16.9% (10/59) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 139 | 2.36 |
| Εντός | 80 | 1.36 |
| Εκτός | 59 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).