Νάσιοναλ Λιγκ Καπ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Καπ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | |
| 2 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | |
| 3 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | |
| 4 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | |
| 5 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:7 | |
| 6 |
|
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | |
| 7 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | |
| 8 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | |
| 2 |
|
2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 3 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 4 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | |
| 5 |
|
3 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | |
| 6 |
|
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | |
| 7 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | |
| 8 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 16:2 | |
| 2 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | |
| 3 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | |
| 4 |
|
2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 5 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | |
| 6 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | |
| 7 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:9 | |
| 8 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | |
| 2 |
|
2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | |
| 3 |
|
2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | |
| 4 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | |
| 5 |
|
2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | |
| 6 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | |
| 7 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | |
| 8 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μίντλεσμπρο U21 | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 16:2 | |
| 2 | Μπόραμ Γουντ | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | |
| 3 | Χάλιφαξ | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | |
| 4 | Σκάνθορπ | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | |
| 5 | Γουέστ Χαμ U21 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | |
| 6 | Τρούρο Σίτι | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | |
| 7 | Τάμγουορθ | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | |
| 8 | Γουόκινγκ | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | |
| 9 | Χέρντσερτς | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 10 | Έβερτον U21 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 11 | Μπρέιντρι | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | |
| 12 | Νόριτς U21 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 13 | Γουέστ Μπρομ U21 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | |
| 14 | Μπέρμιγχαμ U21 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | |
| 15 | Γουίλντστόουν | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | |
| 16 | Γούλβς U21 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | |
| 17 | Σόλιχαλ Μουρς | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | |
| 18 | Ντέρμπι U21 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:7 | |
| 19 | Λιντς U21 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | |
| 20 | Σάτον Γιουνάιτεντ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | |
| 21 | Φούλαμ U21 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | |
| 22 | Γουόρθινγκ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | |
| 23 | Νότιγχαμ Φορεστ U21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | |
| 24 | Γκέιτσχεντ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | |
| 25 | Όλντερσοτ Τάουν | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | |
| 26 | Ίπσουιτς U21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | |
| 27 | Λέστερ U21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | |
| 28 | Μπόστον Γιουν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | |
| 29 | Νιούκαστλ U21 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:9 | |
| 30 | Σαουθάμπτον U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | |
| 31 | Στόουκ U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | |
| 32 | Χάρτλπουλ | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Coulson Frankie |
Μίντλεσμπρο U21
|
7 | 0 |
| Brunt Zak |
Μπόραμ Γουντ
|
3 | 1 |
| Waweru Wilson |
Γουίλντστόουν
|
3 | 0 |
| Hutchinson Jake |
Τάμγουορθ
|
2 | 0 |
| Ibeh Cruz |
Μίντλεσμπρο U21
|
2 | 0 |
| Olyott Tom |
Φούλαμ U21
|
2 | 2 |
| Eamonn Mcgreevy Finn |
Μπέρμιγχαμ U21
|
2 | 1 |
| Maddox Cobi |
Μπέρμιγχαμ U21
|
2 | 1 |
| Morgan-smith Amari |
Χάλιφαξ
|
2 | 0 |
| Lane Freddie |
Λιντς U21
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Donnelly Ryan |
Λέστερ U21
|
2 |
| Mundle Rio |
Νόριτς U21
|
2 |
| Odusina Timi |
Γουόκινγκ
|
2 |
| Kurtaran Teo |
Τάμγουορθ
|
2 |
| Morrison George |
Στόουκ U21
|
2 |
| Moore Jayden |
Γουόρθινγκ
|
2 |
| Bamba Salif |
Μπέρμιγχαμ U21
|
2 |
| Gray Kevon |
Λέστερ U21
|
2 |
| Worman Ben |
Σόλιχαλ Μουρς
|
2 |
| Packham Sam |
Γουόρθινγκ
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Peart Brody |
Όλντερσοτ Τάουν
|
1 |
| Morrison George |
Στόουκ U21
|
1 |
| Njinko Carrick |
Λιντς U21
|
1 |
| Ali Mirsad |
Λέστερ U21
|
1 |
| Green Cameron |
Σόλιχαλ Μουρς
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάλιφαξ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γουέστ Χαμ U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μίντλεσμπρο U21
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Τρούρο Σίτι
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Σκάνθορπ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Νόριτς U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μπόραμ Γουντ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μπέρμιγχαμ U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Γουίλντστόουν
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Χέρντσερτς
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τάμγουορθ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Γούλβς U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μπρέιντρι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Έβερτον U21
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Γουόκινγκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ντέρμπι U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Φούλαμ U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Σόλιχαλ Μουρς
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ίπσουιτς U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Λιντς U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Λέστερ U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Γκέιτσχεντ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Γουόρθινγκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Νιούκαστλ U21
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Μπόστον Γιουν.
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Στόουκ U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Όλντερσοτ Τάουν
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Χάρτλπουλ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σαουθάμπτον U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
| Συνολικά | 69% | 31% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χάλιφαξ
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Γουέστ Χαμ U21
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Μίντλεσμπρο U21
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τρούρο Σίτι
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Σκάνθορπ
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Νόριτς U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Μπόραμ Γουντ
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
Μπέρμιγχαμ U21
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Γουίλντστόουν
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Χέρντσερτς
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Τάμγουορθ
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Γούλβς U21
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μπρέιντρι
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Έβερτον U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Γουόκινγκ
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ντέρμπι U21
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Φούλαμ U21
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Σόλιχαλ Μουρς
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ίπσουιτς U21
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Λιντς U21
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Λέστερ U21
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Γκέιτσχεντ
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Γουόρθινγκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Νιούκαστλ U21
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
Μπόστον Γιουν.
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Στόουκ U21
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Όλντερσοτ Τάουν
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Χάρτλπουλ
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Σαουθάμπτον U21
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
| Συνολικά | 17% | 42% | 31% | 11% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάλιφαξ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Γουέστ Χαμ U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μίντλεσμπρο U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τρούρο Σίτι
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Σκάνθορπ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Νόριτς U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μπόραμ Γουντ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Μπέρμιγχαμ U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γουίλντστόουν
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Χέρντσερτς
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τάμγουορθ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Γούλβς U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μπρέιντρι
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Έβερτον U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Γουόκινγκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ντέρμπι U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Φούλαμ U21
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Σόλιχαλ Μουρς
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ίπσουιτς U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Λιντς U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Λέστερ U21
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Γκέιτσχεντ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γουόρθινγκ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Νιούκαστλ U21
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Μπόστον Γιουν.
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Στόουκ U21
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Όλντερσοτ Τάουν
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Χάρτλπουλ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Σαουθάμπτον U21
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
| Συνολικά | 67% | 33% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 28% | 72% |
| Goals κατά | 23% | 77% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 72.25 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 79.51 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 126 | 3.50 |
| Εντός | 68 | 1.89 |
| Εκτός | 58 | 1.61 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 33 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 33 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 13.9% (5/36) | |
| 1 - 1 | 13.9% (5/36) | |
| 1 - 3 | 11.1% (4/36) | |
| 0 - 0 | 8.3% (3/36) | |
| 4 - 1 | 5.6% (2/36) | |
| 3 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 2 - 3 | 5.6% (2/36) | |
| 1 - 2 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 1 | 5.6% (2/36) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 27.8% (10/36) | |
| 4 | 16.7% (6/36) | |
| 2 | 13.9% (5/36) | |
| 5 | 11.1% (4/36) | |
| 1 | 8.3% (3/36) | |
| 0 | 8.3% (3/36) | |
| 8 | 5.6% (2/36) | |
| 6 | 2.8% (1/36) | |
| 7 | 2.8% (1/36) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.7% (15/36) | |
| X | 25.0% (9/36) | |
| 2 | 33.3% (12/36) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 30.6% (11/36) | |
| 1/X | 2.8% (1/36) | |
| 1/2 | 8.3% (3/36) | |
| X/1 | 11.1% (4/36) | |
| X/X | 19.4% (7/36) | |
| X/2 | 8.3% (3/36) | |
| 2/1 | 0.0% (0/36) | |
| 2/X | 2.8% (1/36) | |
| 2/2 | 16.7% (6/36) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 126 | 3.50 |
| Εντός | 68 | 1.89 |
| Εκτός | 58 | 1.61 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 33 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 33 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).