Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 15:8 | |
| 2 |
|
9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 10:5 | |
| 3 |
|
9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 9:3 | |
| 4 |
|
9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 9:5 | |
| 5 |
|
9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 11:7 | |
| 6 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | |
| 7 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 9:7 | |
| 8 |
|
9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 12:11 | |
| 9 |
|
9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 10:10 | |
| 10 |
|
9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 5:9 | |
| 11 |
|
10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 11:11 | |
| 12 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | |
| 13 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | |
| 14 |
|
10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 8:11 | |
| 15 |
|
9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 8:10 | |
| 16 |
|
9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 8:12 | |
| 17 |
|
9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 5:13 | |
| 18 |
|
9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 8:14 | |
Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μεντεάμα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 2 | Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 3:1 | |
| 3 | Σάμαρτεξ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | |
| 4 | Σουέντρου Ολ Μπλακς | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | |
| 5 | Αντουάνα Σταρς | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:3 | |
| 6 | Πορτ Σίτι ΦΚ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 7 | Ασάντε Κοτόκο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 8 | Μπερεκούμ Τσέλσι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:3 | |
| 9 | Μπιμπιάνι Γκολντ Σταρς | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | |
| 10 | Ασάντι Γκολντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 11 | Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:8 | |
| 12 | Χόλι Σταρς | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 2:4 | |
| 13 | Χαρτ Οφ Λάιονς | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:10 | |
| 14 | Ντεμπίμπι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 2:7 | |
| 15 | Βίζιον | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 16 | Καρέλα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | |
| 17 | Ντριμς ΦΚ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:5 | |
| 18 | Γιάνγκ Απόστλς | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:5 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Amankona Stephen |
Αντουάνα Σταρς
|
6 | 1 |
| Braye Kingsley |
Μεντεάμα
|
4 | 0 |
| Opoku Kwame |
Μπιμπιάνι Γκολντ Σταρς
|
4 | 1 |
| Boateng Christian |
Σάμαρτεξ
|
4 | 1 |
| Ansah Owusu |
Πορτ Σίτι ΦΚ
|
4 | 0 |
| Odoom Francis |
Χαρτ Οφ Λάιονς
|
3 | 2 |
| Ankamah Raphael |
Ασάντι Γκολντ
|
3 | 1 |
| Aqetey Setsofia |
Βίζιον
|
3 | 0 |
| Oduro William |
Χαρτ Οφ Λάιονς
|
3 | 0 |
| Mohammed Sherif |
Βίζιον
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Lartey Ransford |
Πορτ Σίτι ΦΚ
|
1 |
| Kyeremeh Rockson |
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
|
1 |
| Fuseini Humaid |
Χαρτ Οφ Λάιονς
|
1 |
| Wisdom Jonas |
Καρέλα
|
1 |
| Arthur Emmanuel |
Ασάντι Γκολντ
|
1 |
| Agyarko Foster |
Γιάνγκ Απόστλς
|
1 |
| Abina Michael |
Μπιμπιάνι Γκολντ Σταρς
|
1 |
| Umar Farooq |
Ασάντι Γκολντ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μεντεάμα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Σάμαρτεξ
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Αντουάνα Σταρς
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Πορτ Σίτι ΦΚ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ασάντι Γκολντ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Σουέντρου Ολ Μπλακς
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ασάντε Κοτόκο
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Χόλι Σταρς
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
Βίζιον
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μπερεκούμ Τσέλσι
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Χαρτ Οφ Λάιονς
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Καρέλα
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μπιμπιάνι Γκολντ Σταρς
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ντεμπίμπι
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Γιάνγκ Απόστλς
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ντριμς ΦΚ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
| Συνολικά | 39% | 61% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μεντεάμα
|
33% 3/9 |
33% 3/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Σάμαρτεξ
|
56% 5/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
|
78% 7/9 |
11% 1/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Αντουάνα Σταρς
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
Πορτ Σίτι ΦΚ
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Ασάντι Γκολντ
|
33% 3/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Σουέντρου Ολ Μπλακς
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ
|
44% 4/9 |
22% 2/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Ασάντε Κοτόκο
|
22% 2/9 |
67% 6/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Χόλι Σταρς
|
78% 7/9 |
11% 1/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Βίζιον
|
40% 4/10 |
30% 3/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Μπερεκούμ Τσέλσι
|
22% 2/9 |
56% 5/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Χαρτ Οφ Λάιονς
|
22% 2/9 |
56% 5/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Καρέλα
|
50% 5/10 |
30% 3/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Μπιμπιάνι Γκολντ Σταρς
|
44% 4/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Ντεμπίμπι
|
44% 4/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Γιάνγκ Απόστλς
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
Ντριμς ΦΚ
|
44% 4/9 |
11% 1/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
| Συνολικά | 44% | 39% | 17% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μεντεάμα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Σάμαρτεξ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
Αντουάνα Σταρς
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Πορτ Σίτι ΦΚ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ασάντι Γκολντ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Σουέντρου Ολ Μπλακς
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ασάντε Κοτόκο
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Χόλι Σταρς
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
Βίζιον
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Μπερεκούμ Τσέλσι
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Χαρτ Οφ Λάιονς
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Καρέλα
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μπιμπιάνι Γκολντ Σταρς
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ντεμπίμπι
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Γιάνγκ Απόστλς
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ντριμς ΦΚ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
| Συνολικά | 43% | 57% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 49% | 51% |
| Goals κατά | 33% | 67% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.07 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 57.45 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 170 | 2.07 |
| Εντός | 112 | 1.37 |
| Εκτός | 58 | 0.71 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 127 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 28.0% (23/82) | |
| 2 - 1 | 11.0% (9/82) | |
| 0 - 0 | 11.0% (9/82) | |
| 1 - 1 | 9.8% (8/82) | |
| 3 - 1 | 7.3% (6/82) | |
| 1 - 2 | 6.1% (5/82) | |
| 3 - 0 | 4.9% (4/82) | |
| 0 - 1 | 4.9% (4/82) | |
| 2 - 0 | 3.7% (3/82) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 32.9% (27/82) | |
| 3 | 22.0% (18/82) | |
| 2 | 17.1% (14/82) | |
| 4 | 12.2% (10/82) | |
| 0 | 11.0% (9/82) | |
| 5 | 3.7% (3/82) | |
| 6 | 1.2% (1/82) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 59.8% (49/82) | |
| X | 23.2% (19/82) | |
| 2 | 17.1% (14/82) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 43.9% (36/82) | |
| 1/X | 3.7% (3/82) | |
| 1/2 | 3.7% (3/82) | |
| X/1 | 15.9% (13/82) | |
| X/X | 15.9% (13/82) | |
| X/2 | 8.5% (7/82) | |
| 2/1 | 0.0% (0/82) | |
| 2/X | 3.7% (3/82) | |
| 2/2 | 4.9% (4/82) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 170 | 2.07 |
| Εντός | 112 | 1.37 |
| Εκτός | 58 | 0.71 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 127 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).