Προ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | |
| 2 |
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 15:4 | |
| 3 |
|
8 | 16 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | |
| 4 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 11:5 | |
| 5 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | |
| 6 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | |
| 7 |
|
7 | 11 | 2 | 5 | 0 | 9:5 | |
| 8 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | |
| 9 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | |
| 10 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | |
| 11 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 6:9 | |
| 12 |
|
7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 10:10 | |
| 13 |
|
8 | 7 | 1 | 4 | 3 | 8:10 | |
| 14 |
|
7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 4:6 | |
| 15 |
|
7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 4:9 | |
| 16 |
|
8 | 6 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | |
| 17 |
|
8 | 5 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | |
| 18 |
|
8 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Κύπελλο
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Περσέπολις | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | |
| 2 | Σεπαχάν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | |
| 3 | Φούλαντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 4 | Τράκτορ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:2 | |
| 5 | Τσαντορμάλου | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | |
| 6 | Νασάτζι Μαζανταράν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | |
| 7 | Αλουμινιούμ Αράκ | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 7:5 | |
| 8 | Έστεγκλαλ Τεχεράνης | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 3:2 | |
| 9 | Γκολ Γκοχάρ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | |
| 10 | Ζομπ Αχάν | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | |
| 11 | Πεϊκάν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:3 | |
| 12 | Σαμς Αζάρ Καζβίν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 13 | Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | |
| 14 | Εστεγκλάλ Κουζεστάν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:5 | |
| 15 | Φαχρ Σεπάσι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:8 | |
| 16 | Μάλαβαν Μπάνταρ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | |
| 17 | Μες Σχάχρ Μπαμπάκ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:6 | |
| 18 | Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2:7 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Alipour Ali |
Περσέπολις
|
4 | 1 |
| Hosseinzadeh Amirhossein |
Τράκτορ
|
4 | 0 |
| Asani Jasir |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
3 | 1 |
| Aliyari Majid |
Γκολ Γκοχάρ
|
3 | 0 |
| Sourgi Mohammad Milad |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
3 | 1 |
| Saharkhizan Saeid |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
3 | 0 |
| Jolani Amirhossein |
Φούλαντ
|
3 | 0 |
| Haji Safi Ehsan |
Σεπαχάν
|
3 | 0 |
| Niknafs Zobeir |
Μες Σχάχρ Μπαμπάκ
|
2 | 0 |
| Gholizadeh Esmaeil |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ghaderi Arash |
Ζομπ Αχάν
|
1 |
| Ahmadi Nima |
Πεϊκάν
|
1 |
| Teymouri Meysam |
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
|
1 |
| Mohammadi Farzad |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
1 |
| Aghasi Aref |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
1 |
| Safarzadeh Abouazar |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
1 |
| Kalbasi Amirhossein |
Τσαντορμάλου
|
1 |
| Afsordeh Amirreza |
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
1 |
| Koohi Mohammad |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τράκτορ
|
0% 0/8 |
100% 8/8 |
Περσέπολις
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
13% 1/8 |
88% 7/8 |
Σεπαχάν
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Γκολ Γκοχάρ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Φούλαντ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Αλουμινιούμ Αράκ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Πεϊκάν
|
13% 1/8 |
88% 7/8 |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
0% 0/8 |
100% 8/8 |
Τσαντορμάλου
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Ζομπ Αχάν
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Φαχρ Σεπάσι
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Εστεγκλάλ Κουζεστάν
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Μες Σχάχρ Μπαμπάκ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
| Συνολικά | 25% | 75% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Τράκτορ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
0% 0/8 |
Περσέπολις
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
50% 4/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Σεπαχάν
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
14% 1/7 |
Γκολ Γκοχάρ
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Φούλαντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Αλουμινιούμ Αράκ
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Πεϊκάν
|
50% 4/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
0% 0/8 |
Τσαντορμάλου
|
25% 2/8 |
63% 5/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Ζομπ Αχάν
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Φαχρ Σεπάσι
|
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
14% 1/7 |
Εστεγκλάλ Κουζεστάν
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Μες Σχάχρ Μπαμπάκ
|
13% 1/8 |
75% 6/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
| Συνολικά | 35% | 51% | 12% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τράκτορ
|
13% 1/8 |
88% 7/8 |
Περσέπολις
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Σεπαχάν
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Γκολ Γκοχάρ
|
13% 1/8 |
88% 7/8 |
Φούλαντ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Αλουμινιούμ Αράκ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Πεϊκάν
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Τσαντορμάλου
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ζομπ Αχάν
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Φαχρ Σεπάσι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Εστεγκλάλ Κουζεστάν
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μες Σχάχρ Μπαμπάκ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
| Συνολικά | 38% | 62% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 29% | 71% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 57 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.13 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 133 | 1.96 |
| Εντός | 78 | 1.15 |
| Εκτός | 55 | 0.81 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 111 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 20.6% (14/68) | |
| 0 - 0 | 16.2% (11/68) | |
| 1 - 0 | 14.7% (10/68) | |
| 0 - 2 | 10.3% (7/68) | |
| 2 - 0 | 8.8% (6/68) | |
| 3 - 0 | 4.4% (3/68) | |
| 2 - 2 | 4.4% (3/68) | |
| 0 - 1 | 4.4% (3/68) | |
| 2 - 3 | 2.9% (2/68) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 39.7% (27/68) | |
| 1 | 19.1% (13/68) | |
| 0 | 16.2% (11/68) | |
| 3 | 11.8% (8/68) | |
| 4 | 7.4% (5/68) | |
| 5 | 4.4% (3/68) | |
| 7 | 1.5% (1/68) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 36.8% (25/68) | |
| X | 41.2% (28/68) | |
| 2 | 22.1% (15/68) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 23.5% (16/68) | |
| 1/X | 1.5% (1/68) | |
| 1/2 | 0.0% (0/68) | |
| X/1 | 11.8% (8/68) | |
| X/X | 26.5% (18/68) | |
| X/2 | 11.8% (8/68) | |
| 2/1 | 1.5% (1/68) | |
| 2/X | 13.2% (9/68) | |
| 2/2 | 10.3% (7/68) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 133 | 1.96 |
| Εντός | 78 | 1.15 |
| Εκτός | 55 | 0.81 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 111 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).