Προ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Προ Λιγκ 2021/2022
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
30 | 67 | 20 | 7 | 3 | 63:28 | |
| 2 |
|
30 | 65 | 20 | 5 | 5 | 62:29 | |
| 3 |
|
30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 58:36 | |
| 4 |
|
30 | 55 | 15 | 10 | 5 | 52:36 | |
| 5 |
|
30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 38:44 | |
| 6 |
|
30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 33:45 | |
| 7 |
|
30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 35:45 | |
| 8 |
|
30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 45:41 | |
| 9 |
|
30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 27:43 | |
| 10 |
|
30 | 35 | 8 | 11 | 11 | 21:24 | |
| 11 |
|
30 | 34 | 8 | 10 | 12 | 40:47 | |
| 12 |
|
30 | 34 | 7 | 13 | 10 | 43:48 | |
| 13 |
|
30 | 33 | 8 | 9 | 13 | 31:41 | |
| 14 |
|
30 | 33 | 7 | 12 | 11 | 28:37 | |
| 15 |
|
30 | 32 | 6 | 14 | 10 | 38:43 | |
| 16 |
|
30 | 17 | 4 | 5 | 21 | 23:50 | |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Αλ Χιλάλ Ριάντ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | |
| 2 | Αλ Νασρ Ριάντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:5 | |
| 3 | Αλ Ταέ Χαίλ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 4 | Αλ Μπάτεν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 5 | Αλ Σαμπάμπ Ριάντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 6 | Αλ Τααβόν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:6 | |
| 7 | Ετιφάκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 8 | Αλ Ραέντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:8 | |
| 9 | Αλ Φαϊσαλί | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | |
| 10 | Αλ Ιτιχάντ Τζέντα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | |
| 11 | Αλ Φατέχ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | |
| 12 | Αλ Αχλί Τζέντα | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 5:7 | |
| 13 | Άμπχα | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1:4 | |
| 14 | Αλ Χαζμ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:16 | |
| 15 | Αλ Φάιχα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1:5 | |
| 16 | Νταμάκ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Romarinho |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
20 | 7 |
| Anderson Talisca |
Αλ Νασρ Ριάντ
|
20 | 1 |
| Tawamba Kana Leandre |
Αλ Τααβόν
|
18 | 3 |
| El Berkaoui Karim |
Αλ Ραέντ
|
13 | 3 |
| Zelaya Emilio Jose |
Νταμάκ
|
13 | 9 |
| Carlos |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
13 | 0 |
| Marega Moussa |
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
13 | 0 |
| Hamdallah Abderrazak |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
12 | 2 |
| Ighalo Odion |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
12 | 0 |
| Ighalo Odion |
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
12 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Al-rubaie Saeed |
Ετιφάκ
|
10 |
| Silva Lima Ismael |
Αλ Φαϊσαλί
|
10 |
| Al-qarni Mohammed |
Αλ Μπάτεν
|
9 |
| Al Shammari Abdullah |
Αλ Χαζμ
|
9 |
| Al Qumayzi Saleh |
Αλ Φαϊσαλί
|
8 |
| Cuellar Gustavo |
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
8 |
| Marcelo |
Αλ Ταέ Χαίλ
|
8 |
| Alnabit Sumayhan |
Αλ Τααβόν
|
8 |
| Al-safar Abdulrahman |
Αλ Φάιχα
|
8 |
| Al-bulayhi Ali |
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
8 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Saadane Marwane |
Αλ Φατέχ
|
2 |
| Al-khabrani Mohammed |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
2 |
| Banega Ever |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
2 |
| Al Daheem Ammar |
Αλ Φατέχ
|
2 |
| Anderson Talisca |
Αλ Νασρ Ριάντ
|
2 |
| Al Shammari Abdullah |
Αλ Χαζμ
|
2 |
| Cueva Christian |
Αλ Φατέχ
|
1 |
| Rene |
Αλ Ραέντ
|
1 |
| Ze Luis |
Αλ Τααβόν
|
1 |
| Al Hawsawi Abdullah |
Νταμάκ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Αλ Νασρ Ριάντ
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Νταμάκ
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Αλ Ταέ Χαίλ
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Αλ Ραέντ
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
Αλ Φατέχ
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Άμπχα
|
40% 12/30 |
60% 18/30 |
Αλ Φάιχα
|
17% 5/30 |
83% 25/30 |
Ετιφάκ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Αλ Τααβόν
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Αλ Μπάτεν
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Αλ Φαϊσαλί
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
37% 11/30 |
63% 19/30 |
Αλ Χαζμ
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
| Συνολικά | 48% | 53% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
17% 5/30 |
43% 13/30 |
40% 12/30 |
0% 0/30 |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
20% 6/30 |
50% 15/30 |
20% 6/30 |
10% 3/30 |
Αλ Νασρ Ριάντ
|
20% 6/30 |
40% 12/30 |
37% 11/30 |
3% 1/30 |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
13% 4/30 |
57% 17/30 |
27% 8/30 |
3% 1/30 |
Νταμάκ
|
23% 7/30 |
57% 17/30 |
17% 5/30 |
3% 1/30 |
Αλ Ταέ Χαίλ
|
37% 11/30 |
30% 9/30 |
33% 10/30 |
0% 0/30 |
Αλ Ραέντ
|
30% 9/30 |
40% 12/30 |
27% 8/30 |
3% 1/30 |
Αλ Φατέχ
|
30% 9/30 |
43% 13/30 |
20% 6/30 |
7% 2/30 |
Άμπχα
|
30% 9/30 |
50% 15/30 |
17% 5/30 |
3% 1/30 |
Αλ Φάιχα
|
53% 16/30 |
40% 12/30 |
7% 2/30 |
0% 0/30 |
Ετιφάκ
|
30% 9/30 |
27% 8/30 |
40% 12/30 |
3% 1/30 |
Αλ Τααβόν
|
10% 3/30 |
57% 17/30 |
30% 9/30 |
3% 1/30 |
Αλ Μπάτεν
|
40% 12/30 |
30% 9/30 |
27% 8/30 |
3% 1/30 |
Αλ Φαϊσαλί
|
43% 13/30 |
30% 9/30 |
27% 8/30 |
0% 0/30 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
20% 6/30 |
50% 15/30 |
23% 7/30 |
7% 2/30 |
Αλ Χαζμ
|
37% 11/30 |
43% 13/30 |
17% 5/30 |
3% 1/30 |
| Συνολικά | 28% | 43% | 25% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Αλ Νασρ Ριάντ
|
60% 18/30 |
40% 12/30 |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Νταμάκ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Αλ Ταέ Χαίλ
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
Αλ Ραέντ
|
37% 11/30 |
63% 19/30 |
Αλ Φατέχ
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Άμπχα
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Αλ Φάιχα
|
33% 10/30 |
67% 20/30 |
Ετιφάκ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Αλ Τααβόν
|
73% 22/30 |
27% 8/30 |
Αλ Μπάτεν
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Αλ Φαϊσαλί
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Αλ Χαζμ
|
37% 11/30 |
63% 19/30 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.64 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.76 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 637 | 2.65 |
| Εντός | 359 | 1.50 |
| Εκτός | 278 | 1.16 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 15.0% (36/240) | |
| 1 - 1 | 13.8% (33/240) | |
| 2 - 1 | 7.1% (17/240) | |
| 2 - 0 | 7.1% (17/240) | |
| 0 - 0 | 7.1% (17/240) | |
| 0 - 1 | 6.3% (15/240) | |
| 2 - 2 | 5.4% (13/240) | |
| 3 - 0 | 4.6% (11/240) | |
| 1 - 2 | 4.6% (11/240) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.2% (58/240) | |
| 1 | 21.3% (51/240) | |
| 3 | 18.8% (45/240) | |
| 4 | 15.4% (37/240) | |
| 5 | 7.5% (18/240) | |
| 0 | 7.1% (17/240) | |
| 6 | 2.5% (6/240) | |
| 7 | 2.1% (5/240) | |
| 8 | 0.8% (2/240) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.4% (109/240) | |
| X | 27.9% (67/240) | |
| 2 | 26.7% (64/240) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.5% (66/240) | |
| 1/X | 5.4% (13/240) | |
| 1/2 | 1.3% (3/240) | |
| X/1 | 15.8% (38/240) | |
| X/X | 16.7% (40/240) | |
| X/2 | 11.7% (28/240) | |
| 2/1 | 2.1% (5/240) | |
| 2/X | 5.8% (14/240) | |
| 2/2 | 13.8% (33/240) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 637 | 2.65 |
| Εντός | 359 | 1.50 |
| Εκτός | 278 | 1.16 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).