Προ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Προ Λιγκ 2020/2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
30 | 61 | 18 | 7 | 5 | 60:27 | |
| 2 |
|
30 | 57 | 17 | 6 | 7 | 68:43 | |
| 3 |
|
30 | 56 | 15 | 11 | 4 | 45:29 | |
| 4 |
|
30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 42:30 | |
| 5 |
|
30 | 47 | 14 | 5 | 11 | 50:48 | |
| 6 |
|
30 | 46 | 13 | 7 | 10 | 53:40 | |
| 7 |
|
30 | 42 | 12 | 6 | 12 | 55:55 | |
| 8 |
|
30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 44:56 | |
| 9 |
|
30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 42:47 | |
| 10 |
|
30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 44:47 | |
| 11 |
|
30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 43:48 | |
| 12 |
|
30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 43:55 | |
| 13 |
|
30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 42:50 | |
| 14 |
|
30 | 35 | 8 | 11 | 11 | 41:47 | |
| 15 |
|
30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 40:60 | |
| 16 |
|
30 | 20 | 5 | 5 | 20 | 34:64 | |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Αλ Χιλάλ Ριάντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 15:5 | |
| 2 | Ετιφάκ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:8 | |
| 3 | Αλ Ιτιχάντ Τζέντα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 6:3 | |
| 4 | Αλ Νασρ Ριάντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | |
| 5 | Αλ Σαμπάμπ Ριάντ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 17:11 | |
| 6 | Νταμάκ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | |
| 7 | Αλ Φατέχ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 12:9 | |
| 8 | Αλ Μπάτεν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:8 | |
| 9 | Αλ Τααβόν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:10 | |
| 10 | Αλ Φαϊσαλί | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:14 | |
| 11 | Άμπχα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 12 | Αλ Ουέχντα Μέκκα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | |
| 13 | Αλ Ραέντ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | |
| 14 | Αλ Αχλί Τζέντα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | |
| 15 | Αλ Καντισίγια | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | |
| 16 | Αλ Αΐν Αλ Αταουίλα | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Gomis Bafetimbi |
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
24 | 8 |
| Zelaya Emilio Jose |
Νταμάκ
|
19 | 10 |
| Guanca Cristian |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
17 | 0 |
| Abreu Fabio |
Αλ Μπάτεν
|
17 | 2 |
| Strandberg Carlos |
Άμπχα
|
16 | 0 |
| Romarinho |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
16 | 3 |
| Tavares Julio |
Αλ Φαϊσαλί
|
15 | 6 |
| El Berkaoui Karim |
Αλ Ραέντ
|
15 | 5 |
| Tawamba Kana Leandre |
Αλ Τααβόν
|
13 | 2 |
| Te Vrede Mitchell |
Αλ Φατέχ
|
13 | 3 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Anselmo |
Αλ Ουέχντα Μέκκα
|
12 |
| Kiss Filip |
Ετιφάκ
|
10 |
| Bakshween Waleed Rashid |
Αλ Ουέχντα Μέκκα
|
10 |
| Amro Sari |
Άμπχα
|
9 |
| Hassoun Abdullah |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
9 |
| Abusabaan Mohammed |
Αλ Τααβόν
|
9 |
| Djoum Arnaud |
Αλ Ραέντ
|
9 |
| Merkel Alexander |
Αλ Φαϊσαλί
|
9 |
| Vittor Sergio |
Νταμάκ
|
8 |
| Santos Iago |
Αλ Τααβόν
|
8 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Fouzair Mohammed |
Αλ Ραέντ
|
2 |
| Hassoun Abdullah |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
1 |
| El Jebli Youssef |
Αλ Μπάτεν
|
1 |
| Fallatah Fawaz |
Αλ Ραέντ
|
1 |
| Vitas Uros |
Αλ Καντισίγια
|
1 |
| Al Fuhaid Mohammed |
Αλ Φατέχ
|
1 |
| Banega Ever |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
1 |
| Al Qumayzi Saleh |
Ετιφάκ
|
1 |
| Azarou Walid |
Ετιφάκ
|
1 |
| Bendebka Sofiane |
Αλ Φατέχ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
80% 24/30 |
20% 6/30 |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Αλ Τααβόν
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Ετιφάκ
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Αλ Νασρ Ριάντ
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Αλ Φατέχ
|
77% 23/30 |
23% 7/30 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Αλ Φαϊσαλί
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Αλ Ραέντ
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Νταμάκ
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Αλ Μπάτεν
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Άμπχα
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Αλ Καντισίγια
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Αλ Ουέχντα Μέκκα
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Αλ Αΐν Αλ Αταουίλα
|
60% 18/30 |
40% 12/30 |
| Συνολικά | 62% | 38% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
23% 7/30 |
43% 13/30 |
30% 9/30 |
3% 1/30 |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
7% 2/30 |
43% 13/30 |
47% 14/30 |
3% 1/30 |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
20% 6/30 |
63% 19/30 |
17% 5/30 |
0% 0/30 |
Αλ Τααβόν
|
30% 9/30 |
50% 15/30 |
17% 5/30 |
3% 1/30 |
Ετιφάκ
|
13% 4/30 |
47% 14/30 |
37% 11/30 |
3% 1/30 |
Αλ Νασρ Ριάντ
|
13% 4/30 |
53% 16/30 |
27% 8/30 |
7% 2/30 |
Αλ Φατέχ
|
7% 2/30 |
43% 13/30 |
43% 13/30 |
7% 2/30 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
17% 5/30 |
47% 14/30 |
30% 9/30 |
7% 2/30 |
Αλ Φαϊσαλί
|
17% 5/30 |
53% 16/30 |
27% 8/30 |
3% 1/30 |
Αλ Ραέντ
|
23% 7/30 |
33% 10/30 |
43% 13/30 |
0% 0/30 |
Νταμάκ
|
13% 4/30 |
53% 16/30 |
27% 8/30 |
7% 2/30 |
Αλ Μπάτεν
|
7% 2/30 |
57% 17/30 |
30% 9/30 |
7% 2/30 |
Άμπχα
|
23% 7/30 |
43% 13/30 |
30% 9/30 |
3% 1/30 |
Αλ Καντισίγια
|
20% 6/30 |
40% 12/30 |
40% 12/30 |
0% 0/30 |
Αλ Ουέχντα Μέκκα
|
20% 6/30 |
37% 11/30 |
43% 13/30 |
0% 0/30 |
Αλ Αΐν Αλ Αταουίλα
|
20% 6/30 |
47% 14/30 |
27% 8/30 |
7% 2/30 |
| Συνολικά | 17% | 47% | 32% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
77% 23/30 |
23% 7/30 |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Αλ Τααβόν
|
40% 12/30 |
60% 18/30 |
Ετιφάκ
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Αλ Νασρ Ριάντ
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Αλ Φατέχ
|
77% 23/30 |
23% 7/30 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Αλ Φαϊσαλί
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Αλ Ραέντ
|
63% 19/30 |
37% 11/30 |
Νταμάκ
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Αλ Μπάτεν
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Άμπχα
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Αλ Καντισίγια
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
Αλ Ουέχντα Μέκκα
|
67% 20/30 |
33% 10/30 |
Αλ Αΐν Αλ Αταουίλα
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
| Συνολικά | 65% | 35% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.82 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.97 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 746 | 3.11 |
| Εντός | 381 | 1.59 |
| Εκτός | 365 | 1.52 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.9% (31/240) | |
| 1 - 2 | 11.7% (28/240) | |
| 1 - 0 | 9.6% (23/240) | |
| 2 - 1 | 7.9% (19/240) | |
| 2 - 2 | 7.1% (17/240) | |
| 3 - 0 | 4.2% (10/240) | |
| 2 - 3 | 4.2% (10/240) | |
| 2 - 0 | 4.2% (10/240) | |
| 0 - 2 | 4.2% (10/240) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.8% (62/240) | |
| 2 | 21.3% (51/240) | |
| 4 | 15.4% (37/240) | |
| 1 | 13.3% (32/240) | |
| 5 | 10.4% (25/240) | |
| 6 | 6.3% (15/240) | |
| 7 | 3.8% (9/240) | |
| 0 | 3.8% (9/240) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.8% (93/240) | |
| X | 24.2% (58/240) | |
| 2 | 37.1% (89/240) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.3% (51/240) | |
| 1/X | 7.5% (18/240) | |
| 1/2 | 4.2% (10/240) | |
| X/1 | 15.4% (37/240) | |
| X/X | 10.4% (25/240) | |
| X/2 | 15.0% (36/240) | |
| 2/1 | 2.1% (5/240) | |
| 2/X | 6.3% (15/240) | |
| 2/2 | 17.9% (43/240) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 746 | 3.11 |
| Εντός | 381 | 1.59 |
| Εκτός | 365 | 1.52 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).