Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 20 | 6 | 2 | 0 | 19:7 | |
| 2 |
|
7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 16:1 | |
| 3 |
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 10:7 | |
| 4 |
|
7 | 13 | 3 | 4 | 0 | 12:7 | |
| 5 |
|
8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | |
| 6 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 7 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | |
| 8 |
|
7 | 8 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | |
| 9 |
|
7 | 8 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | |
| 10 |
|
7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 4:5 | |
| 11 |
|
7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | |
| 12 |
|
7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 7:9 | |
| 13 |
|
7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | |
| 14 |
|
7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 9:16 | |
| 15 |
|
7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | |
| 16 |
|
7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | |
Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ
CAF Confederation Cup Qualification
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ορλάντο Πάιρετς | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 13:0 | |
| 2 | Μαμελόντι Σαντάουνς | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | |
| 3 | Αμαζούλου | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:6 | |
| 4 | Στέλενμπος | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | |
| 5 | Σεκούκουνε Γιουνάιτεντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 6 | Κάιζερ Τσιφς | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | |
| 7 | Μίλφορντ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:4 | |
| 8 | Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | |
| 9 | Ντούρμπαν Σίτι | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | |
| 10 | Τσίπα Γιουνάιτεντ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:5 | |
| 11 | ΤS Γκάλαξι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | |
| 12 | Πολοκουάνε Σίτι | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | |
| 13 | Κρούγκερ Γιουνάιτεντ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | |
| 14 | Ρίτσαρντς Μπέι | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7:13 | |
| 15 | Σουλέλε | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | |
| 16 | Μαρούμο Γκάλαντς | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Ngwenya Thandolwenkosi |
Αμαζούλου
|
8 | 2 |
| Xulu Nqaba |
Ρίτσαρντς Μπέι
|
5 | 0 |
| Letsoalo Victor |
ΤS Γκάλαξι
|
4 | 2 |
| Moremi Tshepang |
Ορλάντο Πάιρετς
|
3 | 0 |
| Duba Wandile |
Κάιζερ Τσιφς
|
3 | 0 |
| Ndlovu Khetukuthula |
Κρούγκερ Γιουνάιτεντ
|
3 | 0 |
| Plaatjies Quwan Christiano |
Στέλενμπος
|
3 | 0 |
| Zikakayo Mvelo |
Μίλφορντ
|
3 | 0 |
| Leon Brayan |
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
3 | 1 |
| Mbuthuma Yanela |
Ορλάντο Πάιρετς
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Mukumela Thendo |
Κρούγκερ Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Manaka Edgar Diala |
Μαρούμο Γκάλαντς
|
1 |
| Maseti Sipho |
ΤS Γκάλαξι
|
1 |
| Mohamme Katlego |
Κρούγκερ Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Chili Menzi |
Μίλφορντ
|
1 |
| Zulu Veluyeke |
ΤS Γκάλαξι
|
1 |
| Sesane Thabiso |
Σουλέλε
|
1 |
| Zikhali Lindokuhle |
Ρίτσαρντς Μπέι
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ορλάντο Πάιρετς
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Αμαζούλου
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Κάιζερ Τσιφς
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Μίλφορντ
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Σεκούκουνε Γιουνάιτεντ
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Στέλενμπος
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Τσίπα Γιουνάιτεντ
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Ντούρμπαν Σίτι
|
0% 0/7 |
100% 7/7 |
Πολοκουάνε Σίτι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
ΤS Γκάλαξι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κρούγκερ Γιουνάιτεντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ρίτσαρντς Μπέι
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Σουλέλε
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Μαρούμο Γκάλαντς
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
| Συνολικά | 33% | 67% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
0% 0/8 |
75% 6/8 |
13% 1/8 |
13% 1/8 |
Ορλάντο Πάιρετς
|
0% 0/7 |
86% 6/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Αμαζούλου
|
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
14% 1/7 |
Κάιζερ Τσιφς
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Μίλφορντ
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Σεκούκουνε Γιουνάιτεντ
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Στέλενμπος
|
57% 4/7 |
14% 1/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Τσίπα Γιουνάιτεντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Ντούρμπαν Σίτι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Πολοκουάνε Σίτι
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
ΤS Γκάλαξι
|
57% 4/7 |
0% 0/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Κρούγκερ Γιουνάιτεντ
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ρίτσαρντς Μπέι
|
0% 0/7 |
57% 4/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Σουλέλε
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Μαρούμο Γκάλαντς
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
| Συνολικά | 32% | 46% | 21% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ορλάντο Πάιρετς
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Αμαζούλου
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κάιζερ Τσιφς
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Μίλφορντ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Σεκούκουνε Γιουνάιτεντ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Στέλενμπος
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Τσίπα Γιουνάιτεντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ντούρμπαν Σίτι
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Πολοκουάνε Σίτι
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
ΤS Γκάλαξι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κρούγκερ Γιουνάιτεντ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ρίτσαρντς Μπέι
|
100% 7/7 |
0% 0/7 |
Σουλέλε
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μαρούμο Γκάλαντς
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
| Συνολικά | 46% | 54% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 30% | 70% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.96 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.27 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 130 | 2.28 |
| Εντός | 70 | 1.23 |
| Εκτός | 60 | 1.05 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 86 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 17.5% (10/57) | |
| 0 - 0 | 15.8% (9/57) | |
| 2 - 0 | 14.0% (8/57) | |
| 0 - 1 | 8.8% (5/57) | |
| 1 - 0 | 7.0% (4/57) | |
| 2 - 3 | 5.3% (3/57) | |
| 2 - 2 | 5.3% (3/57) | |
| 1 - 2 | 5.3% (3/57) | |
| 0 - 2 | 3.5% (2/57) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 35.1% (20/57) | |
| 1 | 15.8% (9/57) | |
| 0 | 15.8% (9/57) | |
| 3 | 10.5% (6/57) | |
| 4 | 10.5% (6/57) | |
| 5 | 7.0% (4/57) | |
| 6 | 3.5% (2/57) | |
| 7 | 1.8% (1/57) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 31.6% (18/57) | |
| X | 40.4% (23/57) | |
| 2 | 28.1% (16/57) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.1% (12/57) | |
| 1/X | 7.0% (4/57) | |
| 1/2 | 0.0% (0/57) | |
| X/1 | 10.5% (6/57) | |
| X/X | 29.8% (17/57) | |
| X/2 | 14.0% (8/57) | |
| 2/1 | 0.0% (0/57) | |
| 2/X | 3.5% (2/57) | |
| 2/2 | 14.0% (8/57) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 130 | 2.28 |
| Εντός | 70 | 1.23 |
| Εκτός | 60 | 1.05 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 86 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).