Προ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΗΑΕ: Προ Λιγκ 2020/2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
26 | 57 | 17 | 6 | 3 | 65:29 | |
| 2 |
|
26 | 54 | 16 | 6 | 4 | 50:22 | |
| 3 |
|
26 | 50 | 13 | 11 | 2 | 52:30 | |
| 4 |
|
26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 48:29 | |
| 5 |
|
26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 47:33 | |
| 6 |
|
26 | 41 | 11 | 8 | 7 | 39:33 | |
| 7 |
|
26 | 40 | 10 | 10 | 6 | 48:33 | |
| 8 |
|
26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 29:39 | |
| 9 |
|
26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 49:47 | |
| 10 |
|
26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 35:50 | |
| 11 |
|
26 | 21 | 5 | 6 | 15 | 31:58 | |
| 12 |
|
26 | 18 | 4 | 6 | 16 | 24:57 | |
| 13 |
|
26 | 15 | 4 | 3 | 19 | 31:57 | |
| 14 |
|
26 | 12 | 3 | 3 | 20 | 19:50 | |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | |
| 2 | Αλ Τζαζίρα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 14:9 | |
| 3 | Σάρτζα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:2 | |
| 4 | Αλ Νασρ Ντουμπάι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:10 | |
| 5 | Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:6 | |
| 6 | Άτζμαν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:12 | |
| 7 | Κάλμπα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:6 | |
| 8 | Μπάνι Γιας | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 7:2 | |
| 9 | Κχορ Φακάν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 10 | Αλ Αΐν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | |
| 11 | Χάττα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | |
| 12 | Αλ Ουάσλ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | |
| 13 | Φουτζαιράχ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:13 | |
| 14 | Αλ Ντάφρα | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Mabkhout Ali Ahmed |
Αλ Τζαζίρα
|
25 | 8 |
| Lima Fabio |
Αλ Ουάσλ
|
22 | 9 |
| Pedro Joao |
Μπάνι Γιας
|
18 | 2 |
| Coronado Igor |
Σάρτζα
|
17 | 7 |
| Laba Kodjo |
Αλ Αΐν
|
14 | 4 |
| Matavz Tim |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
14 | 0 |
| Mlapa Peniel |
Κάλμπα
|
13 | 4 |
| Welliton |
Σάρτζα
|
13 | 1 |
| Jesus Igor |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
12 | 0 |
| Tagliabue Sebastian |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
12 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ali Ayed Mohammed |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
1 |
| Rashid Majid |
Κάλμπα
|
1 |
| Bel Hassani Iiass |
Άτζμαν
|
1 |
| Ghuloom Hamad |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
1 |
| Luanzinho |
Σάρτζα
|
1 |
| Salem Naser |
Φουτζαιράχ
|
1 |
| Ibrahim Hassan |
Αλ Ουάσλ
|
1 |
| Essa Khalid |
Αλ Αΐν
|
1 |
| Juninho |
Σάρτζα
|
1 |
| Al Rawahi Saeed |
Αλ Ντάφρα
|
1 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| El Adoua Issam |
Αλ Ντάφρα
|
4 |
| Awad Salem Juma |
Αλ Ουάσλ
|
2 |
| Ismail Sayed Mohamed |
Άτζμαν
|
2 |
| Saleh Khamis Abdelrahman |
Αλ Ουάσλ
|
2 |
| Yusif Abdulla Bilal |
Φουτζαιράχ
|
2 |
| Sultan Abdulla |
Αλ Ντάφρα
|
1 |
| Neris |
Αλ Ουάσλ
|
1 |
| Mubarak Khalfan |
Αλ Τζαζίρα
|
1 |
| Nader Yahia |
Αλ Αΐν
|
1 |
| Al Senani Khaled |
Αλ Ντάφρα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Τζαζίρα
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Μπάνι Γιας
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Σάρτζα
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Αλ Αΐν
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Κάλμπα
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Αλ Ουάσλ
|
78% 21/27 |
22% 6/27 |
Κχορ Φακάν
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Αλ Ντάφρα
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Άτζμαν
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Φουτζαιράχ
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Χάττα
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
| Συνολικά | 63% | 37% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αλ Τζαζίρα
|
7% 2/27 |
48% 13/27 |
41% 11/27 |
4% 1/27 |
Μπάνι Γιας
|
26% 7/27 |
41% 11/27 |
33% 9/27 |
0% 0/27 |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
22% 6/27 |
41% 11/27 |
30% 8/27 |
7% 2/27 |
Σάρτζα
|
19% 5/27 |
59% 16/27 |
22% 6/27 |
0% 0/27 |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
15% 4/27 |
52% 14/27 |
33% 9/27 |
0% 0/27 |
Αλ Αΐν
|
15% 4/27 |
56% 15/27 |
30% 8/27 |
0% 0/27 |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
11% 3/27 |
48% 13/27 |
41% 11/27 |
0% 0/27 |
Κάλμπα
|
26% 7/27 |
59% 16/27 |
11% 3/27 |
4% 1/27 |
Αλ Ουάσλ
|
7% 2/27 |
52% 14/27 |
37% 10/27 |
4% 1/27 |
Κχορ Φακάν
|
15% 4/27 |
52% 14/27 |
30% 8/27 |
4% 1/27 |
Αλ Ντάφρα
|
7% 2/27 |
48% 13/27 |
44% 12/27 |
0% 0/27 |
Άτζμαν
|
15% 4/27 |
56% 15/27 |
30% 8/27 |
0% 0/27 |
Φουτζαιράχ
|
15% 4/27 |
41% 11/27 |
44% 12/27 |
0% 0/27 |
Χάττα
|
37% 10/27 |
37% 10/27 |
26% 7/27 |
0% 0/27 |
| Συνολικά | 17% | 49% | 32% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Τζαζίρα
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Μπάνι Γιας
|
44% 12/27 |
56% 15/27 |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Σάρτζα
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Αλ Αΐν
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Κάλμπα
|
41% 11/27 |
59% 16/27 |
Αλ Ουάσλ
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Κχορ Φακάν
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Αλ Ντάφρα
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Άτζμαν
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Φουτζαιράχ
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Χάττα
|
26% 7/27 |
74% 20/27 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.68 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.43 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 591 | 3.13 |
| Εντός | 313 | 1.66 |
| Εκτός | 278 | 1.47 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 10.6% (20/189) | |
| 2 - 1 | 8.5% (16/189) | |
| 1 - 2 | 8.5% (16/189) | |
| 1 - 0 | 7.4% (14/189) | |
| 3 - 0 | 6.9% (13/189) | |
| 2 - 0 | 5.8% (11/189) | |
| 0 - 3 | 5.8% (11/189) | |
| 0 - 0 | 5.3% (10/189) | |
| 3 - 2 | 4.8% (9/189) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 29.6% (56/189) | |
| 2 | 19.6% (37/189) | |
| 5 | 13.8% (26/189) | |
| 1 | 11.6% (22/189) | |
| 4 | 9.5% (18/189) | |
| 6 | 9.0% (17/189) | |
| 0 | 5.3% (10/189) | |
| 8 | 1.1% (2/189) | |
| 7 | 0.5% (1/189) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.9% (81/189) | |
| X | 24.3% (46/189) | |
| 2 | 32.8% (62/189) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 24.9% (47/189) | |
| 1/X | 6.9% (13/189) | |
| 1/2 | 3.2% (6/189) | |
| X/1 | 12.7% (24/189) | |
| X/X | 12.7% (24/189) | |
| X/2 | 9.0% (17/189) | |
| 2/1 | 5.3% (10/189) | |
| 2/X | 4.8% (9/189) | |
| 2/2 | 20.6% (39/189) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 591 | 3.13 |
| Εντός | 313 | 1.66 |
| Εκτός | 278 | 1.47 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).