Λιγκ 1 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ 1 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | |
| 2 |
|
5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | |
| 3 |
|
5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | |
| 4 |
|
5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | |
| 5 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | |
| 6 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 7 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 8 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | |
| 9 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | |
| 10 |
|
5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | |
| 11 |
|
5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | |
| 12 |
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 13 |
|
5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | |
| 14 |
|
5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | |
| 15 |
|
5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | |
| 16 |
|
5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | |
Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ
CAF Confederation Cup Qualification
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | |
| 2 | Σακιέτ Εντάιερ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | |
| 3 | Γκουαρντάνε | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | |
| 4 | Κλαμπ Αφρικέν | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | |
| 5 | Μοναστίρ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | |
| 6 | ΚΣ Σφαξιέν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 7 | Ζενές Ομράνε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 8 | Κλαμπ Μπιζερτίν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | |
| 9 | Στάντ Τυνισιέν | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | |
| 10 | Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | |
| 11 | Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | |
| 12 | ΕΣ Σαχέλ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 13 | Χάμαμ-Λιφ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1:4 | |
| 14 | Ετουάλ Μετλαούι | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | |
| 15 | Ολιμπίκ Μπέζα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | |
| 16 | Χαμάμ Σουσέ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Mastouri Hazem |
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
4 | 0 |
| Bouassida Ahmed |
Μοναστίρ
|
3 | 1 |
| Oboh Daniel |
Γκουαρντάνε
|
2 | 0 |
| Ben Haj Ali Moez |
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
2 | 0 |
| Jertila Mohamed Hedia |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
2 | 0 |
| Epifani Loulendo Josana |
ΚΣ Σφαξιέν
|
2 | 0 |
| Ben Youssef Fakhreddine |
Στάντ Τυνισιέν
|
2 | 0 |
| Barhoumi Salah |
Μοναστίρ
|
2 | 0 |
| Abid Oussema |
ΕΣ Σαχέλ
|
2 | 1 |
| Labidi Hamdi |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Rebaii Hamza |
Σακιέτ Εντάιερ
|
1 |
| Boukeba Aziz |
Χάμαμ-Λιφ
|
1 |
| Ouedraogo Hasamadou |
ΚΣ Σφαξιέν
|
1 |
| Diop Papa |
Σακιέτ Εντάιερ
|
1 |
| Ben Ali Mohamed |
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
1 |
| Labidi Hamdi |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
1 |
| Bougatfa Farouk |
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
1 |
| Moussa Jaafer |
Χαμάμ Σουσέ
|
1 |
| Aziz Gasmi Mohamd |
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Σακιέτ Εντάιερ
|
0% 0/5 |
100% 5/5 |
Γκουαρντάνε
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Μοναστίρ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
ΚΣ Σφαξιέν
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Ζενές Ομράνε
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
0% 0/5 |
100% 5/5 |
Στάντ Τυνισιέν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
ΕΣ Σαχέλ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ετουάλ Μετλαούι
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Χάμαμ-Λιφ
|
0% 0/5 |
100% 5/5 |
Ολιμπίκ Μπέζα
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Χαμάμ Σουσέ
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
| Συνολικά | 33% | 67% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Σακιέτ Εντάιερ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Γκουαρντάνε
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Μοναστίρ
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
ΚΣ Σφαξιέν
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Ζενές Ομράνε
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Στάντ Τυνισιέν
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
ΕΣ Σαχέλ
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Ετουάλ Μετλαούι
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Χάμαμ-Λιφ
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Ολιμπίκ Μπέζα
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Χαμάμ Σουσέ
|
60% 3/5 |
20% 1/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
| Συνολικά | 46% | 41% | 13% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Σακιέτ Εντάιερ
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Γκουαρντάνε
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Μοναστίρ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
ΚΣ Σφαξιέν
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ζενές Ομράνε
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Στάντ Τυνισιέν
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
ΕΣ Σαχέλ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ετουάλ Μετλαούι
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Χάμαμ-Λιφ
|
0% 0/5 |
100% 5/5 |
Ολιμπίκ Μπέζα
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Χαμάμ Σουσέ
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
| Συνολικά | 46% | 54% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 43% | 57% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.11 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.47 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 77 | 1.97 |
| Εντός | 47 | 1.21 |
| Εκτός | 30 | 0.77 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 117 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 25.6% (10/39) | |
| 2 - 1 | 12.8% (5/39) | |
| 1 - 1 | 12.8% (5/39) | |
| 0 - 1 | 10.3% (4/39) | |
| 0 - 0 | 10.3% (4/39) | |
| 2 - 0 | 7.7% (3/39) | |
| 1 - 2 | 7.7% (3/39) | |
| 3 - 1 | 5.1% (2/39) | |
| 3 - 3 | 2.6% (1/39) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 35.9% (14/39) | |
| 3 | 20.5% (8/39) | |
| 2 | 20.5% (8/39) | |
| 0 | 10.3% (4/39) | |
| 4 | 7.7% (3/39) | |
| 6 | 2.6% (1/39) | |
| 5 | 2.6% (1/39) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 53.8% (21/39) | |
| X | 25.6% (10/39) | |
| 2 | 20.5% (8/39) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.6% (10/39) | |
| 1/X | 0.0% (0/39) | |
| 1/2 | 2.6% (1/39) | |
| X/1 | 28.2% (11/39) | |
| X/X | 12.8% (5/39) | |
| X/2 | 10.3% (4/39) | |
| 2/1 | 0.0% (0/39) | |
| 2/X | 12.8% (5/39) | |
| 2/2 | 7.7% (3/39) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 77 | 1.97 |
| Εντός | 47 | 1.21 |
| Εκτός | 30 | 0.77 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 117 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).