Σέριε Β Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
33 | 61 | 18 | 7 | 8 | 46:31 | |
| 2 |
|
33 | 60 | 17 | 9 | 7 | 39:21 | |
| 3 |
|
32 | 57 | 16 | 9 | 7 | 54:27 | |
| 4 |
|
32 | 56 | 15 | 11 | 6 | 37:27 | |
| 5 |
|
32 | 53 | 15 | 8 | 9 | 33:28 | |
| 6 |
|
33 | 53 | 14 | 11 | 8 | 41:31 | |
| 7 |
|
32 | 51 | 15 | 6 | 11 | 49:45 | |
| 8 |
|
33 | 51 | 13 | 12 | 8 | 45:35 | |
| 9 |
|
33 | 48 | 14 | 6 | 13 | 34:40 | |
| 10 |
|
33 | 48 | 13 | 9 | 11 | 44:45 | |
| 11 |
|
33 | 47 | 11 | 14 | 8 | 32:26 | |
| 12 |
|
33 | 46 | 12 | 10 | 11 | 46:36 | |
| 13 |
|
33 | 42 | 11 | 9 | 13 | 39:42 | |
| 14 |
|
32 | 42 | 11 | 9 | 12 | 35:39 | |
| 15 |
|
32 | 42 | 10 | 12 | 10 | 38:37 | |
| 16 |
|
32 | 38 | 10 | 8 | 14 | 36:38 | |
| 17 |
|
33 | 36 | 10 | 6 | 17 | 33:43 | |
| 18 |
|
32 | 28 | 7 | 7 | 18 | 40:47 | |
| 19 |
|
32 | 17 | 4 | 5 | 23 | 21:53 | |
| 20 |
|
32 | 13 | 3 | 4 | 25 | 17:68 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Βίλα Νόβα | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 6:0 | |
| 2 | Σεάρα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 7:4 | |
| 3 | Ζουβεντούδε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | |
| 4 | Σπορτ Ρεσίφε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:7 | |
| 5 | Κλαμπ Ρεγκάτας | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | |
| 6 | Φορταλέζα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | |
| 7 | Γκοϊάς | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:6 | |
| 8 | Νοβοριζοντίνο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:3 | |
| 9 | Σάο Μπερνάρντο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | |
| 10 | Κουιαμπά | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | |
| 11 | Ατλέτικο Γκοϊανιένσε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 12 | Μποταφόγκο SP | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 13 | Κρισιούμα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | |
| 14 | Αβάι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | |
| 15 | Αθλέτικ Κλουμπ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 16 | Οπεράριο Φεροβιάριο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 17 | Ναούτικο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | |
| 18 | Λοντρίνα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:8 | |
| 19 | Πόντε Πρέτα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1:12 | |
| 20 | Αμέρικα Μινέιρο | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0:7 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Mikael |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
17 | 4 |
| Robson |
Νοβοριζοντίνο
|
16 | 0 |
| Boschilia Gabriel |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
13 | 4 |
| Coutinho Lopes Gustavo |
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
13 | 5 |
| Perotti Pedro |
Σπορτ Ρεσίφε
|
12 | 1 |
| Romulo |
Νοβοριζοντίνο
|
11 | 5 |
| Barletta Chrystian |
Σπορτ Ρεσίφε
|
11 | 7 |
| Santos Bruno |
Λοντρίνα
|
11 | 3 |
| Kadu |
Γκοϊάς
|
9 | 0 |
| Morelli Everton |
Μποταφόγκο SP
|
9 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Palacios Sergio |
Πόντε Πρέτα
|
2 |
| Belezi Lucas |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
2 |
| Lucas Lima |
Σεάρα
|
2 |
| Romano Pedro |
Βίλα Νόβα
|
2 |
| Miritello Juan |
Φορταλέζα
|
2 |
| Cuenu Jose |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
2 |
| Luccas Ian |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
2 |
| Garcia Esli |
Γκοϊάς
|
1 |
| Dudu |
Βίλα Νόβα
|
1 |
| Franca Walace |
Αβάι
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βίλα Νόβα
|
33% 11/33 |
67% 22/33 |
Ζουβεντούδε
|
30% 10/33 |
70% 23/33 |
Νοβοριζοντίνο
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Φορταλέζα
|
34% 11/32 |
66% 21/32 |
Κρισιούμα
|
22% 7/32 |
78% 25/32 |
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
39% 13/33 |
61% 20/33 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
63% 20/32 |
38% 12/32 |
Σπορτ Ρεσίφε
|
52% 17/33 |
48% 16/33 |
Γκοϊάς
|
36% 12/33 |
64% 21/33 |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
64% 21/33 |
36% 12/33 |
Κουιαμπά
|
24% 8/33 |
76% 25/33 |
Σάο Μπερνάρντο
|
48% 16/33 |
52% 17/33 |
Ναούτικο
|
39% 13/33 |
61% 20/33 |
Σεάρα
|
38% 12/32 |
63% 20/32 |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
41% 13/32 |
59% 19/32 |
Μποταφόγκο SP
|
44% 14/32 |
56% 18/32 |
Αβάι
|
45% 15/33 |
55% 18/33 |
Λοντρίνα
|
63% 20/32 |
38% 12/32 |
Αμέρικα Μινέιρο
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Πόντε Πρέτα
|
41% 13/32 |
59% 19/32 |
| Συνολικά | 43% | 57% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Βίλα Νόβα
|
33% 11/33 |
52% 17/33 |
12% 4/33 |
3% 1/33 |
Ζουβεντούδε
|
45% 15/33 |
45% 15/33 |
9% 3/33 |
0% 0/33 |
Νοβοριζοντίνο
|
28% 9/32 |
47% 15/32 |
25% 8/32 |
0% 0/32 |
Φορταλέζα
|
41% 13/32 |
47% 15/32 |
13% 4/32 |
0% 0/32 |
Κρισιούμα
|
38% 12/32 |
53% 17/32 |
9% 3/32 |
0% 0/32 |
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
33% 11/33 |
52% 17/33 |
15% 5/33 |
0% 0/33 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
22% 7/32 |
44% 14/32 |
34% 11/32 |
0% 0/32 |
Σπορτ Ρεσίφε
|
21% 7/33 |
64% 21/33 |
15% 5/33 |
0% 0/33 |
Γκοϊάς
|
33% 11/33 |
48% 16/33 |
18% 6/33 |
0% 0/33 |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
24% 8/33 |
55% 18/33 |
18% 6/33 |
3% 1/33 |
Κουιαμπά
|
39% 13/33 |
52% 17/33 |
9% 3/33 |
0% 0/33 |
Σάο Μπερνάρντο
|
27% 9/33 |
52% 17/33 |
18% 6/33 |
3% 1/33 |
Ναούτικο
|
33% 11/33 |
48% 16/33 |
12% 4/33 |
6% 2/33 |
Σεάρα
|
28% 9/32 |
59% 19/32 |
9% 3/32 |
3% 1/32 |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
22% 7/32 |
63% 20/32 |
16% 5/32 |
0% 0/32 |
Μποταφόγκο SP
|
38% 12/32 |
44% 14/32 |
19% 6/32 |
0% 0/32 |
Αβάι
|
33% 11/33 |
52% 17/33 |
15% 5/33 |
0% 0/33 |
Λοντρίνα
|
25% 8/32 |
47% 15/32 |
28% 9/32 |
0% 0/32 |
Αμέρικα Μινέιρο
|
28% 9/32 |
59% 19/32 |
13% 4/32 |
0% 0/32 |
Πόντε Πρέτα
|
16% 5/32 |
66% 21/32 |
19% 6/32 |
0% 0/32 |
| Συνολικά | 30% | 52% | 16% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βίλα Νόβα
|
36% 12/33 |
64% 21/33 |
Ζουβεντούδε
|
24% 8/33 |
76% 25/33 |
Νοβοριζοντίνο
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Φορταλέζα
|
44% 14/32 |
56% 18/32 |
Κρισιούμα
|
34% 11/32 |
66% 21/32 |
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
48% 16/33 |
52% 17/33 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Σπορτ Ρεσίφε
|
67% 22/33 |
33% 11/33 |
Γκοϊάς
|
39% 13/33 |
61% 20/33 |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
55% 18/33 |
45% 15/33 |
Κουιαμπά
|
33% 11/33 |
67% 22/33 |
Σάο Μπερνάρντο
|
61% 20/33 |
39% 13/33 |
Ναούτικο
|
45% 15/33 |
55% 18/33 |
Σεάρα
|
53% 17/32 |
47% 15/32 |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
59% 19/32 |
41% 13/32 |
Μποταφόγκο SP
|
53% 17/32 |
47% 15/32 |
Αβάι
|
48% 16/33 |
52% 17/33 |
Λοντρίνα
|
53% 17/32 |
47% 15/32 |
Αμέρικα Μινέιρο
|
44% 14/32 |
56% 18/32 |
Πόντε Πρέτα
|
38% 12/32 |
63% 20/32 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 33% | 67% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.76 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.56 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 759 | 2.34 |
| Εντός | 432 | 1.33 |
| Εκτός | 327 | 1.01 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 89 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.9% (42/325) | |
| 2 - 1 | 12.3% (40/325) | |
| 1 - 0 | 12.0% (39/325) | |
| 0 - 1 | 10.2% (33/325) | |
| 0 - 0 | 8.3% (27/325) | |
| 2 - 0 | 8.0% (26/325) | |
| 1 - 2 | 7.1% (23/325) | |
| 0 - 2 | 5.5% (18/325) | |
| 3 - 0 | 5.2% (17/325) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.5% (86/325) | |
| 3 | 25.8% (84/325) | |
| 1 | 22.2% (72/325) | |
| 4 | 10.2% (33/325) | |
| 0 | 8.3% (27/325) | |
| 5 | 3.4% (11/325) | |
| 6 | 2.8% (9/325) | |
| 7 | 0.6% (2/325) | |
| 8 | 0.3% (1/325) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.6% (145/325) | |
| X | 26.5% (86/325) | |
| 2 | 28.9% (94/325) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.4% (89/325) | |
| 1/X | 6.2% (20/325) | |
| 1/2 | 2.2% (7/325) | |
| X/1 | 14.2% (46/325) | |
| X/X | 16.9% (55/325) | |
| X/2 | 12.6% (41/325) | |
| 2/1 | 3.1% (10/325) | |
| 2/X | 3.4% (11/325) | |
| 2/2 | 14.2% (46/325) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 759 | 2.34 |
| Εντός | 432 | 1.33 |
| Εκτός | 327 | 1.01 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 89 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).