Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς & Νότος Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς & Νότος 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Βορράς | ||||||||
| 1 |
|
11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 17:9 | |
| 2 |
|
11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 22:6 | |
| 3 |
|
11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 21:7 | |
| 4 |
|
11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 14:9 | |
| 5 |
|
11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 18:17 | |
| 6 |
|
11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 21:15 | |
| 7 |
|
11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 16:19 | |
| 8 |
|
11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 14:9 | |
| 9 |
|
11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 18:18 | |
| 10 |
|
11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 18:19 | |
| 11 |
|
11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 14:15 | |
| 12 |
|
11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 18:17 | |
| 13 |
|
11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 13:12 | |
| 14 |
|
11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 11:12 | |
| 15 |
|
11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 12:17 | |
| 16 |
|
11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 13:20 | |
| 17 |
|
11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 15:11 | |
| 18 |
|
11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | |
| 19 |
|
11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | |
| 20 |
|
11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 13:21 | |
| 21 |
|
11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | |
| 22 |
|
11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 9:17 | |
| 23 |
|
11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 13:22 | |
| 24 |
|
11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 12:23 | |
| Νότος | ||||||||
| 1 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | |
| 2 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | |
| 3 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | |
| 4 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | |
| 5 |
|
11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | |
| 6 |
|
11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | |
| 7 |
|
11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | |
| 8 |
|
11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | |
| 9 |
|
11 | 17 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | |
| 10 |
|
11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | |
| 11 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | |
| 12 |
|
7 | 15 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | |
| 13 |
|
10 | 14 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | |
| 14 |
|
11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | |
| 15 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | |
| 16 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | |
| 17 |
|
10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | |
| 18 |
|
10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | |
| 19 |
|
11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | |
| 20 |
|
10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:16 | |
| 21 |
|
11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | |
| 22 |
|
11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | |
| 23 |
|
11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | |
| 24 |
|
11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Cybulski Bartosz |
Σπάλντινγκ Γιουν.
|
11 | 0 |
| Allan Rio |
Σκάρμπορο Αθλέτικ
|
8 | 2 |
| Tuntulwana Sisa |
Μπάξτον
|
8 | 0 |
| Iwunze Harrison |
Χέρεφορντ
|
8 | 0 |
| Nwabueze Jesse |
Κινγκς Λιν
|
7 | 2 |
| Rogalski Dawid |
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
|
7 | 0 |
| Marsh Tyrone |
Όξφορντ Σίτι
|
7 | 0 |
| Blackett Paul |
Σάουθ Σιλντς
|
6 | 0 |
| Sheriff Decarrey |
Ντόβερ
|
6 | 1 |
| Odokonyero Nathan |
Σαλισμπέρι Σίτι
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Tinkler Robbie |
Σάουθ Σιλντς
|
1 |
| Bogle Omar |
Τρούρο Σίτι
|
1 |
| Rutledge Aidan |
Ντάρλινγκτον
|
1 |
| Tanga Jephte |
Τόνμπριτζ Έιντζελς
|
1 |
| Hawkins Henry |
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
1 |
| Johnston Johnny |
Μπάξτον
|
1 |
| Ragguette Jordan |
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Bryant Thomas |
Ντάρλινγκτον
|
1 |
| German Sam |
Γουόλτον και Χέρσαμ
|
1 |
| Borthwick-jackson Cameron |
Μάκλσφιλντ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μάκλσφιλντ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Μεϊντστόουν
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Χέρεφορντ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Σαλισμπέρι Σίτι
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Όξφορντ Σίτι
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Μπιλερικάι
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Τσέστερ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Τρούρο Σίτι
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Σάουθ Σιλντς
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Κινγκς Λιν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Χέμπουρν Τάουν
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ντόβερ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Σπάλντινγκ Γιουν.
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Τόνμπριτζ Έιντζελς
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Τσόρλι
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Μπάξτον
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Φάρνχαμ Τάουν
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Μπέντφορντ Ταουν
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Τορκί
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Χέντνεσφορντ Τάουν
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Μαρίν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Χάρμπορο Τάουν
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Χέμελ Χέμπστεντ
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Γουόρκσοπ Τάουν
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Μπράκλι Τάουν
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Μόρκαμ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Χόρσχαμ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Μέρτιρ Τάουν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Φάρνμπορο
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Σκάρμπορο Αθλέτικ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Ράντκλιφ Μπόρο
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Τότον
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Σάουθπορτ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Μπρέιντρι
|
91% 10/11 |
9% 1/11 |
Τέλφορντ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ντάρλινγκτον
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Γουόλτον και Χέρσαμ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Σπενιμόρ Τάουν
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Σλάου Τάουν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μάκλσφιλντ
|
36% 4/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
9% 1/11 |
Μεϊντστόουν
|
18% 2/11 |
64% 7/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Χέρεφορντ
|
27% 3/11 |
64% 7/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Σαλισμπέρι Σίτι
|
27% 3/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Όξφορντ Σίτι
|
36% 4/11 |
36% 4/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Μπιλερικάι
|
18% 2/11 |
27% 3/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
Τσέστερ
|
45% 5/11 |
36% 4/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Τρούρο Σίτι
|
27% 3/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Σάουθ Σιλντς
|
27% 3/11 |
36% 4/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Κινγκς Λιν
|
9% 1/11 |
45% 5/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
27% 3/11 |
36% 4/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Χέμπουρν Τάουν
|
9% 1/11 |
64% 7/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Ντόβερ
|
27% 3/11 |
36% 4/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Σπάλντινγκ Γιουν.
|
36% 4/11 |
45% 5/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Τόνμπριτζ Έιντζελς
|
27% 3/11 |
36% 4/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Τσόρλι
|
0% 0/11 |
73% 8/11 |
18% 2/11 |
9% 1/11 |
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
|
27% 3/11 |
18% 2/11 |
45% 5/11 |
9% 1/11 |
Μπάξτον
|
9% 1/11 |
45% 5/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Φάρνχαμ Τάουν
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Μπέντφορντ Ταουν
|
36% 4/11 |
36% 4/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Τορκί
|
9% 1/11 |
55% 6/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Χέντνεσφορντ Τάουν
|
18% 2/11 |
45% 5/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Μαρίν
|
36% 4/11 |
55% 6/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Χάρμπορο Τάουν
|
45% 5/11 |
45% 5/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Χέμελ Χέμπστεντ
|
27% 3/11 |
64% 7/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Γουόρκσοπ Τάουν
|
27% 3/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
|
9% 1/11 |
73% 8/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Μπράκλι Τάουν
|
9% 1/11 |
64% 7/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
36% 4/11 |
36% 4/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Μόρκαμ
|
27% 3/11 |
64% 7/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Χόρσχαμ
|
22% 2/9 |
67% 6/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Μέρτιρ Τάουν
|
18% 2/11 |
73% 8/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Φάρνμπορο
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Σκάρμπορο Αθλέτικ
|
36% 4/11 |
27% 3/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
|
9% 1/11 |
27% 3/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
Ράντκλιφ Μπόρο
|
18% 2/11 |
55% 6/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Τότον
|
40% 4/10 |
30% 3/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Σάουθπορτ
|
18% 2/11 |
36% 4/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Μπρέιντρι
|
0% 0/11 |
45% 5/11 |
45% 5/11 |
9% 1/11 |
Τέλφορντ
|
36% 4/11 |
45% 5/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
9% 1/11 |
55% 6/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Ντάρλινγκτον
|
18% 2/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
9% 1/11 |
Γουόλτον και Χέρσαμ
|
9% 1/11 |
45% 5/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Σπενιμόρ Τάουν
|
0% 0/11 |
64% 7/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Σλάου Τάουν
|
27% 3/11 |
36% 4/11 |
18% 2/11 |
18% 2/11 |
| Συνολικά | 24% | 49% | 25% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μάκλσφιλντ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Μεϊντστόουν
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Χέρεφορντ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Σαλισμπέρι Σίτι
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Όξφορντ Σίτι
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Μπιλερικάι
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Τσέστερ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Τρούρο Σίτι
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Σάουθ Σιλντς
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Κινγκς Λιν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Χέμπουρν Τάουν
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Ντόβερ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Σπάλντινγκ Γιουν.
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Τόνμπριτζ Έιντζελς
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Τσόρλι
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Μπάξτον
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Φάρνχαμ Τάουν
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Μπέντφορντ Ταουν
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Τορκί
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Χέντνεσφορντ Τάουν
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Μαρίν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Χάρμπορο Τάουν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Χέμελ Χέμπστεντ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Γουόρκσοπ Τάουν
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Μπράκλι Τάουν
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Μόρκαμ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Χόρσχαμ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Μέρτιρ Τάουν
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Φάρνμπορο
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Σκάρμπορο Αθλέτικ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ράντκλιφ Μπόρο
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Τότον
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Σάουθπορτ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Μπρέιντρι
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Τέλφορντ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ντάρλινγκτον
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Γουόλτον και Χέρσαμ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Σπενιμόρ Τάουν
|
91% 10/11 |
9% 1/11 |
Σλάου Τάουν
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% |
| Goals κατά | 37% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.52 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.81 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 721 | 2.78 |
| Εντός | 390 | 1.51 |
| Εκτός | 331 | 1.28 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.3% (37/259) | |
| 2 - 1 | 10.4% (27/259) | |
| 0 - 1 | 10.4% (27/259) | |
| 1 - 0 | 8.9% (23/259) | |
| 1 - 2 | 7.3% (19/259) | |
| 2 - 0 | 6.2% (16/259) | |
| 0 - 2 | 4.6% (12/259) | |
| 0 - 0 | 4.2% (11/259) | |
| 2 - 2 | 3.9% (10/259) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.1% (65/259) | |
| 3 | 23.6% (61/259) | |
| 1 | 19.3% (50/259) | |
| 4 | 11.2% (29/259) | |
| 5 | 9.3% (24/259) | |
| 6 | 5.0% (13/259) | |
| 0 | 4.2% (11/259) | |
| 7 | 1.5% (4/259) | |
| 8 | 0.8% (2/259) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.9% (111/259) | |
| X | 23.6% (61/259) | |
| 2 | 33.6% (87/259) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.6% (69/259) | |
| 1/X | 3.5% (9/259) | |
| 1/2 | 3.1% (8/259) | |
| X/1 | 14.3% (37/259) | |
| X/X | 14.3% (37/259) | |
| X/2 | 11.6% (30/259) | |
| 2/1 | 1.9% (5/259) | |
| 2/X | 5.8% (15/259) | |
| 2/2 | 18.9% (49/259) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 721 | 2.78 |
| Εντός | 390 | 1.51 |
| Εκτός | 331 | 1.28 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).