Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 15:7 | |
| 2 |
|
6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 9:3 | |
| 3 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | |
| 4 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | |
| 5 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | |
| 6 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | |
| 7 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | |
| 8 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 9 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | |
| 10 |
|
7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | |
| 11 |
|
7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | |
| 12 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | |
| 13 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | |
| 14 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | |
| 15 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | |
| 16 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | |
| 17 |
|
7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | |
| 18 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | |
| 19 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | |
| 20 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4:14 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | |
| 2 |
|
7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | |
| 3 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | |
| 4 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | |
| 5 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | |
| 6 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | |
| 7 |
|
7 | 10 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | |
| 8 |
|
7 | 10 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | |
| 9 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | |
| 10 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 11 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | |
| 12 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | |
| 13 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 14 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | |
| 15 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | |
| 16 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | |
| 17 |
|
7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | |
| 18 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | |
| 19 |
|
7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | |
| 20 |
|
7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ρεάλ Σαραγόσα | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 15:8 | |
| 2 | UD Λογρονιές | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:6 | |
| 3 | Λούγκο | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 4 | Φερόλ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | |
| 5 | Αλκορκόν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:3 | |
| 6 | Θαμόρα ΚΦ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 7 | Χέρκουλες | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | |
| 8 | Ρεάλ Μούρθια | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:6 | |
| 9 | Βιγιαρεάλ Β' | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | |
| 10 | Ρεάλ Αβιλές | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | |
| 11 | Αθλέτικ Μπιλμπάο Β' | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | |
| 12 | Καρταχένα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | |
| 13 | Καθερένιο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | |
| 14 | Μιραντές | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | |
| 15 | Σαντ Άντρεου | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 16 | Ρεάλ Χαέν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | |
| 17 | Αντεκουέρα | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 8:6 | |
| 18 | Γιουνιονίστας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | |
| 19 | Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | |
| 20 | Ιμπίζα Ειβίσα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 21 | Αλγκεσίρας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 22 | Πονφεραντίνα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | |
| 23 | Κούλτουραλ Λεονέσα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | |
| 24 | Εξτρεμαδούρα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | |
| 25 | Μέριδα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:11 | |
| 26 | Ουέσκα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | |
| 27 | Ευρόπα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | |
| 28 | Ατλέτικο Μαδρίτης Β' | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11:10 | |
| 29 | Μπαρακάλντο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 30 | Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 31 | Αγκουίλας | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | |
| 32 | Ντεπορτίβα Ουρένσε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:7 | |
| 33 | Ράγιο Μαγιανταχόντα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:4 | |
| 34 | Ταραγόνα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | |
| 35 | Τερουέλ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:8 | |
| 36 | Ρεάλ Ουνιόν | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 5:8 | |
| 37 | Ποντεβέδρα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | |
| 38 | Κλαμπ Ντεπ. Κοριά | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:10 | |
| 39 | Γιουβεντούντ Τορεμολίνος | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:14 | |
| 40 | Αρένας Κλαμπ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Morales Anai |
UD Λογρονιές
|
6 | 0 |
| Garcia Albert |
Βιγιαρεάλ Β'
|
6 | 1 |
| Siverio Marco |
Ρεάλ Χαέν
|
6 | 1 |
| Unzueta Iker |
Μιραντές
|
5 | 1 |
| Gomez Alvaro |
Γιουνιονίστας
|
5 | 3 |
| Ilahude Destiny |
Αντεκουέρα
|
4 | 0 |
| Varo |
Ρεάλ Αβιλές
|
4 | 1 |
| Jardi Jaume |
Ρεάλ Σαραγόσα
|
4 | 1 |
| El Ftouhi Sofiane |
Μέριδα
|
4 | 0 |
| Tellechea Ignacio |
Καθερένιο
|
4 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Geovanny |
Μέριδα
|
2 |
| Caballo Diego |
Γιουνιονίστας
|
2 |
| Pardo Samuel |
Ντεπορτίβα Ουρένσε
|
1 |
| Ramon Alvaro |
Φερόλ
|
1 |
| Moyano Javi |
Ρεάλ Χαέν
|
1 |
| Martinez Julio |
Αντεκουέρα
|
1 |
| Pedro Rui |
Ποντεβέδρα
|
1 |
| Morchiladze Tornike |
Λούγκο
|
1 |
| Belevonis Christos |
Τερουέλ
|
1 |
| Domenech Marc |
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
UD Λογρονιές
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ρεάλ Σαραγόσα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Λούγκο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ρεάλ Μούρθια
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Φερόλ
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Βιγιαρεάλ Β'
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Αλκορκόν
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Καθερένιο
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Καρταχένα
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Μιραντές
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ρεάλ Χαέν
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Θαμόρα ΚΦ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Αντεκουέρα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Πονφεραντίνα
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Ουέσκα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρεάλ Ουνιόν
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ιμπίζα Ειβίσα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Εξτρεμαδούρα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Χέρκουλες
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Μέριδα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ρεάλ Αβιλές
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Σαντ Άντρεου
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ποντεβέδρα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ταραγόνα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Αλγκεσίρας
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Γιουνιονίστας
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ευρόπα
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Μπαρακάλντο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Αγκουίλας
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κλαμπ Ντεπ. Κοριά
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Τερουέλ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ντεπορτίβα Ουρένσε
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ράγιο Μαγιανταχόντα
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Αρένας Κλαμπ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Γιουβεντούντ Τορεμολίνος
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
UD Λογρονιές
|
0% 0/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
17% 1/6 |
Ρεάλ Σαραγόσα
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
29% 2/7 |
Λούγκο
|
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Ρεάλ Μούρθια
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Φερόλ
|
57% 4/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Βιγιαρεάλ Β'
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Αλκορκόν
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Καθερένιο
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Καρταχένα
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Μιραντές
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
Ρεάλ Χαέν
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Θαμόρα ΚΦ
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Αντεκουέρα
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Πονφεραντίνα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Ουέσκα
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ρεάλ Ουνιόν
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Ιμπίζα Ειβίσα
|
14% 1/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Εξτρεμαδούρα
|
57% 4/7 |
14% 1/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Χέρκουλες
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Μέριδα
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
29% 2/7 |
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
14% 1/7 |
14% 1/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
Ρεάλ Αβιλές
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Σαντ Άντρεου
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Ποντεβέδρα
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ταραγόνα
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
67% 4/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Αλγκεσίρας
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Γιουνιονίστας
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Ευρόπα
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Μπαρακάλντο
|
57% 4/7 |
14% 1/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Αγκουίλας
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Κλαμπ Ντεπ. Κοριά
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Τερουέλ
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ντεπορτίβα Ουρένσε
|
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Ράγιο Μαγιανταχόντα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Αρένας Κλαμπ
|
0% 0/6 |
83% 5/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Γιουβεντούντ Τορεμολίνος
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
| Συνολικά | 29% | 43% | 25% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
UD Λογρονιές
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ρεάλ Σαραγόσα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Λούγκο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ρεάλ Μούρθια
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Φερόλ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Βιγιαρεάλ Β'
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Αλκορκόν
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Καθερένιο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Καρταχένα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μιραντές
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ρεάλ Χαέν
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Θαμόρα ΚΦ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Αντεκουέρα
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Πονφεραντίνα
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ουέσκα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρεάλ Ουνιόν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ιμπίζα Ειβίσα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Εξτρεμαδούρα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Χέρκουλες
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Μέριδα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρεάλ Αβιλές
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Σαντ Άντρεου
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ποντεβέδρα
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ταραγόνα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Αλγκεσίρας
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Γιουνιονίστας
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ευρόπα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπαρακάλντο
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Αγκουίλας
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κλαμπ Ντεπ. Κοριά
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Τερουέλ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ντεπορτίβα Ουρένσε
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ράγιο Μαγιανταχόντα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Αρένας Κλαμπ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Γιουβεντούντ Τορεμολίνος
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.22 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.94 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 360 | 2.63 |
| Εντός | 203 | 1.48 |
| Εκτός | 157 | 1.15 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 79 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 16.1% (22/137) | |
| 1 - 1 | 12.4% (17/137) | |
| 2 - 0 | 9.5% (13/137) | |
| 1 - 2 | 8.0% (11/137) | |
| 2 - 2 | 7.3% (10/137) | |
| 2 - 1 | 6.6% (9/137) | |
| 0 - 1 | 6.6% (9/137) | |
| 0 - 0 | 6.6% (9/137) | |
| 4 - 1 | 3.6% (5/137) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.1% (33/137) | |
| 1 | 22.6% (31/137) | |
| 3 | 19.0% (26/137) | |
| 4 | 14.6% (20/137) | |
| 0 | 6.6% (9/137) | |
| 5 | 6.6% (9/137) | |
| 6 | 3.6% (5/137) | |
| 8 | 1.5% (2/137) | |
| 7 | 1.5% (2/137) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.5% (61/137) | |
| X | 28.5% (39/137) | |
| 2 | 27.0% (37/137) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.4% (28/137) | |
| 1/X | 8.0% (11/137) | |
| 1/2 | 1.5% (2/137) | |
| X/1 | 22.6% (31/137) | |
| X/X | 16.1% (22/137) | |
| X/2 | 11.7% (16/137) | |
| 2/1 | 1.5% (2/137) | |
| 2/X | 4.4% (6/137) | |
| 2/2 | 13.9% (19/137) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 360 | 2.63 |
| Εντός | 203 | 1.48 |
| Εκτός | 157 | 1.15 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 79 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).