Άλσβενσκαν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | |
| 2 |
|
23 | 44 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | |
| 3 |
|
23 | 43 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | |
| 4 |
|
23 | 39 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | |
| 5 |
|
22 | 37 | 10 | 7 | 5 | 31:22 | |
| 6 |
|
23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | |
| 7 |
|
23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | |
| 8 |
|
22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 37:33 | |
| 9 |
|
23 | 33 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | |
| 10 |
|
23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | |
| 11 |
|
23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | |
| 12 |
|
23 | 23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | |
| 13 |
|
23 | 20 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | |
| 14 |
|
22 | 19 | 5 | 4 | 13 | 21:36 | |
| 15 |
|
23 | 15 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | |
| 16 |
|
22 | 14 | 3 | 5 | 14 | 16:40 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Γκέτεμποργκ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 9:2 | |
| 2 | Γιουργκόρντεν | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7:2 | |
| 3 | Σίριους | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 6:2 | |
| 4 | Έλφσμποργκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 5 | Βαστέρας ΦΚ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:4 | |
| 6 | Χάκεν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | |
| 7 | Γκάις | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:3 | |
| 8 | Χάμαρμπι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | |
| 9 | Χάλμσταντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 10 | Μάλμε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 11 | Μπρομαποϊκάρνα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:14 | |
| 12 | Ντέγκερφορς | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | |
| 13 | Μιάλμπι | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:10 | |
| 14 | ΑΪΚ Στοκχόλμης | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 8:13 | |
| 15 | Έργκριτε | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:11 | |
| 16 | Κάλμαρ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0:8 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Lien Kristian |
Γιουργκόρντεν
|
16 | 0 |
| Ure Robbie |
Σίριους
|
15 | 0 |
| Abraham Paulos |
Χάμαρμπι
|
14 | 0 |
| Bjerkebo Isak |
Σίριους
|
14 | 5 |
| Lindgren Gustav |
Χάκεν
|
12 | 0 |
| Ladefoged Mikkel |
Βαστέρας ΦΚ
|
10 | 1 |
| Botheim Erik |
Μάλμε
|
10 | 0 |
| Hegland Bo Aasulv |
Γιουργκόρντεν
|
9 | 0 |
| Lindberg Julius |
Χάκεν
|
9 | 0 |
| Bergstroem Jacob |
Μιάλμπι
|
9 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Milovanovic William |
Γκάις
|
8 |
| Busuladzic Kenan |
Μάλμε
|
6 |
| Kaib Rami |
Χάλμσταντ
|
6 |
| Rosengren Otto |
Μάλμε
|
6 |
| Eriksson Victor |
Χάμαρμπι
|
6 |
| Tenho Miro |
Γιουργκόρντεν
|
6 |
| Thordarson Kolbeinn |
Γκέτεμποργκ
|
6 |
| Doumbia Abdoulaye |
Χάκεν
|
6 |
| Miettinen Tony |
Μιάλμπι
|
6 |
| Netabay Nahom Girmai |
Ντέγκερφορς
|
5 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Hansen Mads Kristian |
Μπρομαποϊκάρνα
|
2 |
| Skoglund Hampus |
Χάμαρμπι
|
1 |
| Aagren Oskar |
Γκάις
|
1 |
| Ring Jonathan |
Βαστέρας ΦΚ
|
1 |
| Marques Mikael |
Γιουργκόρντεν
|
1 |
| Jaeger Elis |
Βαστέρας ΦΚ
|
1 |
| Noren Axel |
Μιάλμπι
|
1 |
| Vaeisaenen Leo |
Χάκεν
|
1 |
| Boman Andre |
Χάλμσταντ
|
1 |
| Sletsjoee Henry |
Γκάις
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σίριους
|
70% 16/23 |
30% 7/23 |
Γιουργκόρντεν
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Χάμαρμπι
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Χάκεν
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Έλφσμποργκ
|
45% 10/22 |
55% 12/22 |
Βαστέρας ΦΚ
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Γκέτεμποργκ
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Μάλμε
|
64% 14/22 |
36% 8/22 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
65% 15/23 |
35% 8/23 |
Γκάις
|
35% 8/23 |
65% 15/23 |
Μπρομαποϊκάρνα
|
74% 17/23 |
26% 6/23 |
Μιάλμπι
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Ντέγκερφορς
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Κάλμαρ
|
50% 11/22 |
50% 11/22 |
Έργκριτε
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Χάλμσταντ
|
36% 8/22 |
64% 14/22 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σίριους
|
13% 3/23 |
43% 10/23 |
35% 8/23 |
9% 2/23 |
Γιουργκόρντεν
|
30% 7/23 |
35% 8/23 |
35% 8/23 |
0% 0/23 |
Χάμαρμπι
|
13% 3/23 |
57% 13/23 |
26% 6/23 |
4% 1/23 |
Χάκεν
|
17% 4/23 |
43% 10/23 |
35% 8/23 |
4% 1/23 |
Έλφσμποργκ
|
18% 4/22 |
68% 15/22 |
14% 3/22 |
0% 0/22 |
Βαστέρας ΦΚ
|
30% 7/23 |
30% 7/23 |
35% 8/23 |
4% 1/23 |
Γκέτεμποργκ
|
17% 4/23 |
48% 11/23 |
30% 7/23 |
4% 1/23 |
Μάλμε
|
27% 6/22 |
27% 6/22 |
41% 9/22 |
5% 1/22 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
17% 4/23 |
52% 12/23 |
22% 5/23 |
9% 2/23 |
Γκάις
|
30% 7/23 |
52% 12/23 |
17% 4/23 |
0% 0/23 |
Μπρομαποϊκάρνα
|
9% 2/23 |
52% 12/23 |
35% 8/23 |
4% 1/23 |
Μιάλμπι
|
17% 4/23 |
57% 13/23 |
17% 4/23 |
9% 2/23 |
Ντέγκερφορς
|
17% 4/23 |
70% 16/23 |
13% 3/23 |
0% 0/23 |
Κάλμαρ
|
32% 7/22 |
41% 9/22 |
27% 6/22 |
0% 0/22 |
Έργκριτε
|
9% 2/23 |
57% 13/23 |
22% 5/23 |
13% 3/23 |
Χάλμσταντ
|
9% 2/22 |
77% 17/22 |
9% 2/22 |
5% 1/22 |
| Συνολικά | 19% | 51% | 26% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σίριους
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Γιουργκόρντεν
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Χάμαρμπι
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Χάκεν
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Έλφσμποργκ
|
64% 14/22 |
36% 8/22 |
Βαστέρας ΦΚ
|
43% 10/23 |
57% 13/23 |
Γκέτεμποργκ
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Μάλμε
|
59% 13/22 |
41% 9/22 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
70% 16/23 |
30% 7/23 |
Γκάις
|
30% 7/23 |
70% 16/23 |
Μπρομαποϊκάρνα
|
74% 17/23 |
26% 6/23 |
Μιάλμπι
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Ντέγκερφορς
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Κάλμαρ
|
41% 9/22 |
59% 13/22 |
Έργκριτε
|
57% 13/23 |
43% 10/23 |
Χάλμσταντ
|
50% 11/22 |
50% 11/22 |
| Συνολικά | 52% | 48% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.05 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.39 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 536 | 2.95 |
| Εντός | 295 | 1.62 |
| Εκτός | 241 | 1.32 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.2% (24/182) | |
| 2 - 0 | 11.0% (20/182) | |
| 0 - 1 | 10.4% (19/182) | |
| 1 - 2 | 7.1% (13/182) | |
| 2 - 1 | 6.6% (12/182) | |
| 3 - 0 | 5.5% (10/182) | |
| 2 - 2 | 4.9% (9/182) | |
| 1 - 0 | 4.9% (9/182) | |
| 0 - 3 | 3.8% (7/182) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 27.5% (50/182) | |
| 3 | 23.1% (42/182) | |
| 1 | 15.4% (28/182) | |
| 4 | 12.6% (23/182) | |
| 5 | 10.4% (19/182) | |
| 0 | 3.8% (7/182) | |
| 6 | 2.7% (5/182) | |
| 7 | 2.2% (4/182) | |
| 9 | 1.1% (2/182) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.2% (75/182) | |
| X | 23.1% (42/182) | |
| 2 | 35.7% (65/182) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.8% (47/182) | |
| 1/X | 4.9% (9/182) | |
| 1/2 | 1.1% (2/182) | |
| X/1 | 12.6% (23/182) | |
| X/X | 14.3% (26/182) | |
| X/2 | 15.4% (28/182) | |
| 2/1 | 2.7% (5/182) | |
| 2/X | 3.8% (7/182) | |
| 2/2 | 19.2% (35/182) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 536 | 2.95 |
| Εντός | 295 | 1.62 |
| Εκτός | 241 | 1.32 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).