Σέριε C Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δεύτερος Γύρος: 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | |
| 2 |
|
6 | 7 | 1 | 4 | 1 | 11:11 | |
| 3 |
|
6 | 7 | 1 | 4 | 1 | 10:10 | |
| 4 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | |
| Δεύτερος Γύρος: 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 6:2 | |
| 2 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | |
| 3 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | |
| 4 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 2:5 | |
| Σέριε C | ||||||||
| 1 |
|
19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | |
| 2 |
|
19 | 32 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | |
| 3 |
|
19 | 30 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | |
| 4 |
|
19 | 30 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | |
| 5 |
|
19 | 30 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | |
| 6 |
|
19 | 30 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | |
| 7 |
|
19 | 29 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | |
| 8 |
|
19 | 29 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | |
| 9 |
|
19 | 29 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | |
| 10 |
|
19 | 28 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | |
| 11 |
|
19 | 28 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | |
| 12 |
|
19 | 27 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | |
| 13 |
|
19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | |
| 14 |
|
19 | 25 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | |
| 15 |
|
19 | 22 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | |
| 16 |
|
19 | 21 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | |
| 17 |
|
19 | 21 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | |
| 18 |
|
19 | 19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | |
| 19 |
|
19 | 17 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | |
| 20 |
|
19 | 13 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ιπιράνγκα RS | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | |
| 2 | Φιγκεϊρένσε | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 7:4 | |
| 3 | Ανάπολις | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 4 | Μαρανάο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 5 | Αμαζόνας | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | |
| 6 | Μαρινγκά | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | |
| 7 | Σάντα Κρουζ Ρεσίφε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | |
| 8 | Ίντερ Ντε Λιμέϊρα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | |
| 9 | Μπάρα ΣΚ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:5 | |
| 10 | Φεροβιάρια | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 11 | Γκουαρανί | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:10 | |
| 12 | Παϊσαντού | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | |
| 13 | Μποταφόγκο Πεσόα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:4 | |
| 14 | Φλορέστα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:5 | |
| 15 | Μπρούσκε | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | |
| 16 | Κάσιας | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | |
| 17 | Ιτουάνο | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | |
| 18 | Βόλτα Ρεντόντα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3:10 | |
| 19 | Κονφιάνσα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | |
| 20 | Ιταμπαϊάνα | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Bianconi Miguel |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
10 | 4 |
| Italo |
Παϊσαντού
|
9 | 1 |
| Denilson |
Φεροβιάρια
|
8 | 1 |
| Joao Pedro |
Μπρούσκε
|
7 | 0 |
| Ronald Camarao |
Μαρινγκά
|
7 | 0 |
| Juninho |
Παϊσαντού
|
7 | 0 |
| Rodolfo |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
7 | 0 |
| Schiappacasse Nicolas |
Αμαζόνας
|
7 | 1 |
| Nene |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
7 | 4 |
| Getulio |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Goncalves Pedro |
Παϊσαντού
|
2 |
| Frazan |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
2 |
| Nathan |
Γκουαρανί
|
1 |
| Raylison |
Αμαζόνας
|
1 |
| Dias Lucas |
Φιγκεϊρένσε
|
1 |
| Marques Wagner |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
1 |
| Ruan Alex |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
1 |
| Filho Adriano |
Μπρούσκε
|
1 |
| Luciano |
Παϊσαντού
|
1 |
| Raphael |
Γκουαρανί
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Φεροβιάρια
|
33% 9/27 |
67% 18/27 |
Μαρινγκά
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
52% 13/25 |
48% 12/25 |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
16% 4/25 |
84% 21/25 |
Μπρούσκε
|
56% 14/25 |
44% 11/25 |
Φλορέστα
|
40% 10/25 |
60% 15/25 |
Παϊσαντού
|
52% 13/25 |
48% 12/25 |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
32% 8/25 |
68% 17/25 |
Ιπιράνγκα RS
|
58% 11/19 |
42% 8/19 |
Γκουαρανί
|
58% 11/19 |
42% 8/19 |
Φιγκεϊρένσε
|
53% 10/19 |
47% 9/19 |
Μαρανάο
|
47% 9/19 |
53% 10/19 |
Αμαζόνας
|
42% 8/19 |
58% 11/19 |
Κάσιας
|
32% 6/19 |
68% 13/19 |
Ιτουάνο
|
32% 6/19 |
68% 13/19 |
Βόλτα Ρεντόντα
|
32% 6/19 |
68% 13/19 |
Μπάρα ΣΚ
|
42% 8/19 |
58% 11/19 |
Ανάπολις
|
32% 6/19 |
68% 13/19 |
Ιταμπαϊάνα
|
26% 5/19 |
74% 14/19 |
Κονφιάνσα
|
21% 4/19 |
79% 15/19 |
| Συνολικά | 40% | 60% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Φεροβιάρια
|
44% 12/27 |
30% 8/27 |
26% 7/27 |
0% 0/27 |
Μαρινγκά
|
22% 6/27 |
44% 12/27 |
33% 9/27 |
0% 0/27 |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
28% 7/25 |
40% 10/25 |
32% 8/25 |
0% 0/25 |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
52% 13/25 |
40% 10/25 |
8% 2/25 |
0% 0/25 |
Μπρούσκε
|
20% 5/25 |
48% 12/25 |
32% 8/25 |
0% 0/25 |
Φλορέστα
|
36% 9/25 |
56% 14/25 |
8% 2/25 |
0% 0/25 |
Παϊσαντού
|
28% 7/25 |
48% 12/25 |
24% 6/25 |
0% 0/25 |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
32% 8/25 |
52% 13/25 |
16% 4/25 |
0% 0/25 |
Ιπιράνγκα RS
|
21% 4/19 |
58% 11/19 |
21% 4/19 |
0% 0/19 |
Γκουαρανί
|
11% 2/19 |
42% 8/19 |
47% 9/19 |
0% 0/19 |
Φιγκεϊρένσε
|
37% 7/19 |
42% 8/19 |
21% 4/19 |
0% 0/19 |
Μαρανάο
|
42% 8/19 |
47% 9/19 |
11% 2/19 |
0% 0/19 |
Αμαζόνας
|
32% 6/19 |
53% 10/19 |
16% 3/19 |
0% 0/19 |
Κάσιας
|
37% 7/19 |
63% 12/19 |
0% 0/19 |
0% 0/19 |
Ιτουάνο
|
42% 8/19 |
37% 7/19 |
21% 4/19 |
0% 0/19 |
Βόλτα Ρεντόντα
|
37% 7/19 |
53% 10/19 |
11% 2/19 |
0% 0/19 |
Μπάρα ΣΚ
|
26% 5/19 |
63% 12/19 |
11% 2/19 |
0% 0/19 |
Ανάπολις
|
37% 7/19 |
53% 10/19 |
11% 2/19 |
0% 0/19 |
Ιταμπαϊάνα
|
42% 8/19 |
37% 7/19 |
21% 4/19 |
0% 0/19 |
Κονφιάνσα
|
53% 10/19 |
47% 9/19 |
0% 0/19 |
0% 0/19 |
| Συνολικά | 34% | 47% | 19% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Φεροβιάρια
|
41% 11/27 |
59% 16/27 |
Μαρινγκά
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
56% 14/25 |
44% 11/25 |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
40% 10/25 |
60% 15/25 |
Μπρούσκε
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Φλορέστα
|
56% 14/25 |
44% 11/25 |
Παϊσαντού
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
40% 10/25 |
60% 15/25 |
Ιπιράνγκα RS
|
63% 12/19 |
37% 7/19 |
Γκουαρανί
|
63% 12/19 |
37% 7/19 |
Φιγκεϊρένσε
|
58% 11/19 |
42% 8/19 |
Μαρανάο
|
47% 9/19 |
53% 10/19 |
Αμαζόνας
|
37% 7/19 |
63% 12/19 |
Κάσιας
|
47% 9/19 |
53% 10/19 |
Ιτουάνο
|
32% 6/19 |
68% 13/19 |
Βόλτα Ρεντόντα
|
26% 5/19 |
74% 14/19 |
Μπάρα ΣΚ
|
47% 9/19 |
53% 10/19 |
Ανάπολις
|
42% 8/19 |
58% 11/19 |
Ιταμπαϊάνα
|
37% 7/19 |
63% 12/19 |
Κονφιάνσα
|
37% 7/19 |
63% 12/19 |
| Συνολικά | 49% | 51% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 35% | 65% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.1 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.4 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 488 | 2.26 |
| Εντός | 281 | 1.30 |
| Εκτός | 207 | 0.96 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 94 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 14.8% (32/216) | |
| 1 - 1 | 13.4% (29/216) | |
| 2 - 1 | 10.6% (23/216) | |
| 0 - 1 | 10.2% (22/216) | |
| 2 - 0 | 9.7% (21/216) | |
| 0 - 0 | 8.8% (19/216) | |
| 1 - 2 | 7.4% (16/216) | |
| 2 - 2 | 6.0% (13/216) | |
| 0 - 2 | 2.8% (6/216) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.9% (56/216) | |
| 1 | 25.0% (54/216) | |
| 3 | 21.3% (46/216) | |
| 4 | 11.1% (24/216) | |
| 0 | 8.8% (19/216) | |
| 5 | 6.5% (14/216) | |
| 6 | 1.4% (3/216) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.8% (99/216) | |
| X | 28.7% (62/216) | |
| 2 | 25.5% (55/216) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.3% (46/216) | |
| 1/X | 5.6% (12/216) | |
| 1/2 | 1.4% (3/216) | |
| X/1 | 21.8% (47/216) | |
| X/X | 18.1% (39/216) | |
| X/2 | 13.4% (29/216) | |
| 2/1 | 2.8% (6/216) | |
| 2/X | 5.1% (11/216) | |
| 2/2 | 10.6% (23/216) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 488 | 2.26 |
| Εντός | 281 | 1.30 |
| Εκτός | 207 | 0.96 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 94 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).