2η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΜΕΞΙΚΟ: 2η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | |
| 2 |
|
12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | |
| 3 |
|
12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | |
| 4 |
|
12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | |
| 5 |
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | |
| 6 |
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | |
| 7 |
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | |
| 8 |
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | |
| 9 |
|
12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | |
| 10 |
|
12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | |
| 11 |
|
11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 19:19 | |
| 12 |
|
12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | |
| 13 |
|
12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | |
| 14 |
|
12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | |
| 15 |
|
12 | 11 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | |
| 16 |
|
11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 9:30 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Βενάδος | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:5 | |
| 2 | Ατλέτικο Λα Παζ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:8 | |
| 3 | Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | |
| 4 | Τλαξκάλα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:9 | |
| 5 | Λεόνες Νέγκρος | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:9 | |
| 6 | Ατλέτικο Μορέλια | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 7 | Κανκούν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | |
| 8 | Μινέρος Ντε Ζακατέκας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 9 | Πιράτας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | |
| 10 | Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:11 | |
| 11 | Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 12 | Κορεκαμίνος | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 13 | Τεπατιτλάν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | |
| 14 | Ταπατίο | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:11 | |
| 15 | Τζάιμπα Μπράβα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | |
| 16 | Ντοράντος | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Sleither Lora |
Βενάδος
|
15 | 1 |
| Trejo Christopher |
Κανκούν
|
9 | 3 |
| Barragan Martin |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
8 | 2 |
| Rodriguez Jose |
Κανκούν
|
7 | 1 |
| Del Campo Ruben |
Ατλέτικο Μορέλια
|
6 | 2 |
| Robles Angel |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
6 | 0 |
| Flores Alonso |
Ατλέτικο Μορέλια
|
6 | 0 |
| Robles Erick |
Τλαξκάλα
|
6 | 2 |
| Ocejo Jesus |
Τζάιμπα Μπράβα
|
6 | 0 |
| Coronel Oscar |
Ντοράντος
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Rubio Raymundo |
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
|
2 |
| Carballo Erick |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
2 |
| Gonzalez Cristian |
Τλαξκάλα
|
2 |
| Esquivel Jose |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
2 |
| Lopez Angel |
Πιράτας
|
2 |
| Tecpanecatl Angel |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
2 |
| Olvera Gustavo |
Τεπατιτλάν
|
2 |
| Torres Horacio |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
2 |
| Franco Ramiro |
Ντοράντος
|
1 |
| Padilla Pablo |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λεόνες Νέγκρος
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Ατλέτικο Μορέλια
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Βενάδος
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Κανκούν
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Πιράτας
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Κορεκαμίνος
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Τλαξκάλα
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Ταπατίο
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ντοράντος
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Τζάιμπα Μπράβα
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Τεπατιτλάν
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
| Συνολικά | 61% | 39% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Λεόνες Νέγκρος
|
0% 0/12 |
50% 6/12 |
42% 5/12 |
8% 1/12 |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
8% 1/12 |
42% 5/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Ατλέτικο Μορέλια
|
25% 3/12 |
42% 5/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Βενάδος
|
0% 0/12 |
50% 6/12 |
42% 5/12 |
8% 1/12 |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
17% 2/12 |
25% 3/12 |
58% 7/12 |
0% 0/12 |
Κανκούν
|
17% 2/12 |
42% 5/12 |
42% 5/12 |
0% 0/12 |
Πιράτας
|
25% 3/12 |
50% 6/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
|
50% 6/12 |
42% 5/12 |
8% 1/12 |
0% 0/12 |
Κορεκαμίνος
|
25% 3/12 |
8% 1/12 |
67% 8/12 |
0% 0/12 |
Τλαξκάλα
|
0% 0/12 |
25% 3/12 |
75% 9/12 |
0% 0/12 |
Ταπατίο
|
27% 3/11 |
9% 1/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
Ντοράντος
|
17% 2/12 |
25% 3/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
17% 2/12 |
58% 7/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Τζάιμπα Μπράβα
|
33% 4/12 |
33% 4/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
|
17% 2/12 |
58% 7/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Τεπατιτλάν
|
27% 3/11 |
9% 1/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
| Συνολικά | 19% | 36% | 43% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λεόνες Νέγκρος
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ατλέτικο Μορέλια
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Βενάδος
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Κανκούν
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Πιράτας
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Κορεκαμίνος
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Τλαξκάλα
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Ταπατίο
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ντοράντος
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Τζάιμπα Μπράβα
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Τεπατιτλάν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 34% | 66% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 55.83 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.93 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 308 | 3.24 |
| Εντός | 187 | 1.97 |
| Εκτός | 121 | 1.27 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 46 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11.6% (11/95) | |
| 3 - 1 | 7.4% (7/95) | |
| 0 - 1 | 7.4% (7/95) | |
| 1 - 0 | 6.3% (6/95) | |
| 4 - 2 | 5.3% (5/95) | |
| 3 - 0 | 5.3% (5/95) | |
| 2 - 2 | 5.3% (5/95) | |
| 2 - 0 | 5.3% (5/95) | |
| 1 - 3 | 5.3% (5/95) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 21.1% (20/95) | |
| 2 | 20.0% (19/95) | |
| 3 | 15.8% (15/95) | |
| 1 | 13.7% (13/95) | |
| 6 | 11.6% (11/95) | |
| 5 | 10.5% (10/95) | |
| 0 | 5.3% (5/95) | |
| 9 | 1.1% (1/95) | |
| 7 | 1.1% (1/95) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 49.5% (47/95) | |
| X | 23.2% (22/95) | |
| 2 | 27.4% (26/95) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 30.5% (29/95) | |
| 1/X | 5.3% (5/95) | |
| 1/2 | 2.1% (2/95) | |
| X/1 | 15.8% (15/95) | |
| X/X | 14.7% (14/95) | |
| X/2 | 8.4% (8/95) | |
| 2/1 | 3.2% (3/95) | |
| 2/X | 3.2% (3/95) | |
| 2/2 | 16.8% (16/95) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 308 | 3.24 |
| Εντός | 187 | 1.97 |
| Εκτός | 121 | 1.27 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 46 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).