Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 13:3 | |
| 2 |
|
7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 17:4 | |
| 3 |
|
8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 13:7 | |
| 4 |
|
7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 8:7 | |
| 5 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 14:11 | |
| 6 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 7 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | |
| 8 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 7:7 | |
| 9 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 9:11 | |
| 10 |
|
8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 7:11 | |
| 11 |
|
8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 7:11 | |
| 12 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | |
| 13 |
|
7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 6:7 | |
| 14 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 8:15 | |
| 15 |
|
7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 8:13 | |
| 16 |
|
7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | |
Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ
CAF Confederation Cup Qualification
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σίμπα Σπορτς Κλαμπ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 9:2 | |
| 2 | Γιανγκ Άφρικανς | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:2 | |
| 3 | Αζάμ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 4 | Ντόντομα Τζίτζι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | |
| 5 | Μασούτζα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | |
| 6 | Κοαστάλ Γιούνιον | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:5 | |
| 7 | JKT Τανζανία | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:8 | |
| 8 | Σινγκίντα Μπλακ Σταρς | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | |
| 9 | Εμπέγια Σίτι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 10 | Πολίσι Τανζανία | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | |
| 11 | Τάμπορα Γιουνάιτεντ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | |
| 12 | Γκέιτα Γκολντ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | |
| 13 | Καγκέρα Σούγκαρ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:12 | |
| 14 | Ναμούνγκο | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:8 | |
| 15 | Πάμπα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:10 | |
| 16 | Φάουντεν Γκέιτ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Γιανγκ Άφρικανς
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Αζάμ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μασούτζα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Σινγκίντα Μπλακ Σταρς
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ντόντομα Τζίτζι
|
0% 0/7 |
100% 7/7 |
Πολίσι Τανζανία
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Εμπέγια Σίτι
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
JKT Τανζανία
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Κοαστάλ Γιούνιον
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Ναμούνγκο
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Γκέιτα Γκολντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Τάμπορα Γιουνάιτεντ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Καγκέρα Σούγκαρ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Πάμπα
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Φάουντεν Γκέιτ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
| Συνολικά | 43% | 57% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Γιανγκ Άφρικανς
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Αζάμ
|
0% 0/8 |
88% 7/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Μασούτζα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Σινγκίντα Μπλακ Σταρς
|
13% 1/8 |
63% 5/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Ντόντομα Τζίτζι
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Πολίσι Τανζανία
|
14% 1/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Εμπέγια Σίτι
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
JKT Τανζανία
|
0% 0/7 |
86% 6/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Κοαστάλ Γιούνιον
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Ναμούνγκο
|
50% 4/8 |
25% 2/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Γκέιτα Γκολντ
|
43% 3/7 |
14% 1/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
Τάμπορα Γιουνάιτεντ
|
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Καγκέρα Σούγκαρ
|
0% 0/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
Πάμπα
|
0% 0/7 |
71% 5/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Φάουντεν Γκέιτ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
| Συνολικά | 24% | 59% | 16% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Γιανγκ Άφρικανς
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Αζάμ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Μασούτζα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Σινγκίντα Μπλακ Σταρς
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Ντόντομα Τζίτζι
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Πολίσι Τανζανία
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Εμπέγια Σίτι
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
JKT Τανζανία
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κοαστάλ Γιούνιον
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ναμούνγκο
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Γκέιτα Γκολντ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Τάμπορα Γιουνάιτεντ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Καγκέρα Σούγκαρ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Πάμπα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Φάουντεν Γκέιτ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
| Συνολικά | 48% | 52% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 144 | 2.48 |
| Εντός | 86 | 1.48 |
| Εκτός | 58 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 15.5% (9/58) | |
| 1 - 0 | 15.5% (9/58) | |
| 1 - 1 | 12.1% (7/58) | |
| 2 - 0 | 10.3% (6/58) | |
| 0 - 2 | 10.3% (6/58) | |
| 1 - 2 | 6.9% (4/58) | |
| 0 - 1 | 6.9% (4/58) | |
| 1 - 3 | 5.2% (3/58) | |
| 4 - 0 | 3.4% (2/58) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 32.8% (19/58) | |
| 3 | 25.9% (15/58) | |
| 1 | 22.4% (13/58) | |
| 4 | 10.3% (6/58) | |
| 5 | 3.4% (2/58) | |
| 0 | 1.7% (1/58) | |
| 6 | 1.7% (1/58) | |
| 8 | 1.7% (1/58) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 55.2% (32/58) | |
| X | 15.5% (9/58) | |
| 2 | 29.3% (17/58) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 36.2% (21/58) | |
| 1/X | 1.7% (1/58) | |
| 1/2 | 0.0% (0/58) | |
| X/1 | 15.5% (9/58) | |
| X/X | 12.1% (7/58) | |
| X/2 | 13.8% (8/58) | |
| 2/1 | 3.4% (2/58) | |
| 2/X | 1.7% (1/58) | |
| 2/2 | 15.5% (9/58) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 144 | 2.48 |
| Εντός | 86 | 1.48 |
| Εκτός | 58 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).