Πρέμιερ Λιγκ 2 (1η) Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2 (1η) 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 13:7 | |
| 2 |
|
4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | |
| 3 |
|
5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 15:11 | |
| 4 |
|
3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | |
| 5 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 13:8 | |
| 6 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | |
| 7 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7:7 | |
| 8 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 9 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | |
| 10 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 11:9 | |
| 11 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | |
| 12 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | |
| 13 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | |
| 14 |
|
4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | |
| 15 |
|
4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | |
| 16 |
|
4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | |
| 17 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | |
| 18 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | |
| 19 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | |
| 20 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:12 | |
| 21 |
|
5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 6:9 | |
| 22 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:6 | |
| 23 |
|
4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | |
| 24 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | |
| 25 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:10 | |
| 26 |
|
3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5:7 | |
| 27 |
|
4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 7:10 | |
| 28 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 8:11 | |
| 29 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | |
| 30 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | |
| 31 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0:10 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Τότεναμ U21 | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 13:7 | |
| 2 | Σαουθάμπτον U21 | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | |
| 3 | Σάντερλαντ U21 | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 15:11 | |
| 4 | Μάντσεστερ Γιουν. U21 | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | |
| 5 | Τσέλσι U21 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 13:8 | |
| 6 | Μπόρνμουθ U21 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | |
| 7 | Νότιγχαμ Φορεστ U21 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7:7 | |
| 8 | Λίβερπουλ U21 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 9 | Φούλαμ U21 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | |
| 10 | Λιντς U21 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 11:9 | |
| 11 | Ρέντινγκ U21 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | |
| 12 | Νόριτς U21 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | |
| 13 | Μπρέντφορντ Β' | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | |
| 14 | Έβερτον U21 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | |
| 15 | Γουέστ Χαμ U21 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | |
| 16 | Άστον Βίλα U21 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | |
| 17 | Στόουκ U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | |
| 18 | Κρίσταλ Πάλας U21 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | |
| 19 | Μπράιτον U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | |
| 20 | Άρσεναλ U21 | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 6:9 | |
| 21 | Ντέρμπι U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:12 | |
| 22 | Μάντσεστερ Σίτι U21 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:6 | |
| 23 | Μπέρνλι U21 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | |
| 24 | Μπλάκμπερν U21 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | |
| 25 | Ίπσουιτς U21 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:10 | |
| 26 | Μπέρμιγχαμ U21 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5:7 | |
| 27 | Μίντλεσμπρο U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 7:10 | |
| 28 | Γουέστ Μπρομ U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 8:11 | |
| 29 | Λέστερ U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | |
| 30 | Νιούκαστλ U21 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | |
| 31 | Γούλβς U21 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Njinko Carrick |
Λιντς U21
|
6 | 0 |
| Wright Will |
Λίβερπουλ U21
|
5 | 1 |
| Watson Reggie |
Τσέλσι U21
|
5 | 3 |
| Samuel-ogunsuyi Trey |
Σάντερλαντ U21
|
5 | 1 |
| Landers Josh |
Γουέστ Χαμ U21
|
4 | 0 |
| Quashie Jayden |
Φούλαμ U21
|
4 | 0 |
| Ibeh Cruz |
Μίντλεσμπρο U21
|
4 | 0 |
| Ehibhatiomhan Princewill |
Σαουθάμπτον U21
|
4 | 0 |
| Furo Kaye |
Μπρέντφορντ Β'
|
4 | 0 |
| Raye Day Jonny |
Μπόρνμουθ U21
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Davies Harvey |
Λίβερπουλ U21
|
1 |
| Solanke Ademide |
Μπόρνμουθ U21
|
1 |
| Elliott Leon |
Ίπσουιτς U21
|
1 |
| Alese Ajibola |
Σάντερλαντ U21
|
1 |
| Nyarko Eugene |
Μπόρνμουθ U21
|
1 |
| Philpott Louie |
Λιντς U21
|
1 |
| Foster Harvey |
Έβερτον U21
|
1 |
| Mcclure Blaine |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
1 |
| Graham Braiden |
Έβερτον U21
|
1 |
| Majni Taha |
Κρίσταλ Πάλας U21
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τότεναμ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Σαουθάμπτον U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σάντερλαντ U21
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Μάντσεστερ Γιουν. U21
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Τσέλσι U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Μπόρνμουθ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λίβερπουλ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Φούλαμ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Λιντς U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ρέντινγκ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νόριτς U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μπρέντφορντ Β'
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Έβερτον U21
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Γουέστ Χαμ U21
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Άστον Βίλα U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Στόουκ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Κρίσταλ Πάλας U21
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Μπράιτον U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Ντέρμπι U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Άρσεναλ U21
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Μάντσεστερ Σίτι U21
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Μπέρνλι U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπλάκμπερν U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ίπσουιτς U21
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Μπέρμιγχαμ U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μίντλεσμπρο U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Λέστερ U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Νιούκαστλ U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Γούλβς U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
| Συνολικά | 74% | 26% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Τότεναμ U21
|
0% 0/4 |
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Σαουθάμπτον U21
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Σάντερλαντ U21
|
0% 0/5 |
0% 0/5 |
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Μάντσεστερ Γιουν. U21
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Τσέλσι U21
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Μπόρνμουθ U21
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Λίβερπουλ U21
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Φούλαμ U21
|
0% 0/4 |
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λιντς U21
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
Ρέντινγκ U21
|
25% 1/4 |
0% 0/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
Νόριτς U21
|
50% 2/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Μπρέντφορντ Β'
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
Έβερτον U21
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Γουέστ Χαμ U21
|
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
Άστον Βίλα U21
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Στόουκ U21
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Κρίσταλ Πάλας U21
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Μπράιτον U21
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Ντέρμπι U21
|
0% 0/4 |
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Άρσεναλ U21
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Μάντσεστερ Σίτι U21
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Μπέρνλι U21
|
25% 1/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Μπλάκμπερν U21
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Ίπσουιτς U21
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Μπέρμιγχαμ U21
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Μίντλεσμπρο U21
|
25% 1/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Λέστερ U21
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Νιούκαστλ U21
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Γούλβς U21
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
| Συνολικά | 16% | 22% | 53% | 9% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τότεναμ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Σαουθάμπτον U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σάντερλαντ U21
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Μάντσεστερ Γιουν. U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τσέλσι U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Μπόρνμουθ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λίβερπουλ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Φούλαμ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λιντς U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ρέντινγκ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νόριτς U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μπρέντφορντ Β'
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Έβερτον U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Γουέστ Χαμ U21
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Άστον Βίλα U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Στόουκ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Κρίσταλ Πάλας U21
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μπράιτον U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντέρμπι U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Άρσεναλ U21
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Μάντσεστερ Σίτι U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μπέρνλι U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπλάκμπερν U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ίπσουιτς U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μπέρμιγχαμ U21
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μίντλεσμπρο U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Λέστερ U21
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Νιούκαστλ U21
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Γούλβς U21
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
| Συνολικά | 69% | 31% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 47.93 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.12 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 224 | 3.86 |
| Εντός | 130 | 2.24 |
| Εκτός | 94 | 1.62 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 40 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 8.6% (5/58) | |
| 1 - 3 | 8.6% (5/58) | |
| 0 - 0 | 8.6% (5/58) | |
| 3 - 1 | 6.9% (4/58) | |
| 5 - 1 | 5.2% (3/58) | |
| 4 - 2 | 5.2% (3/58) | |
| 4 - 1 | 5.2% (3/58) | |
| 2 - 2 | 5.2% (3/58) | |
| 0 - 2 | 5.2% (3/58) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 25.9% (15/58) | |
| 6 | 13.8% (8/58) | |
| 5 | 13.8% (8/58) | |
| 3 | 12.1% (7/58) | |
| 2 | 10.3% (6/58) | |
| 0 | 8.6% (5/58) | |
| 1 | 6.9% (4/58) | |
| 8 | 3.4% (2/58) | |
| 7 | 3.4% (2/58) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 50.0% (29/58) | |
| X | 24.1% (14/58) | |
| 2 | 25.9% (15/58) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 34.5% (20/58) | |
| 1/X | 1.7% (1/58) | |
| 1/2 | 1.7% (1/58) | |
| X/1 | 8.6% (5/58) | |
| X/X | 13.8% (8/58) | |
| X/2 | 8.6% (5/58) | |
| 2/1 | 6.9% (4/58) | |
| 2/X | 8.6% (5/58) | |
| 2/2 | 15.5% (9/58) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 224 | 3.86 |
| Εντός | 130 | 2.24 |
| Εκτός | 94 | 1.62 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 40 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).