Νταμάλσβενσκαν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΟΥΗΔΙΑ: Νταμάλσβενσκαν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
25 | 68 | 22 | 2 | 1 | 80:16 | |
| 2 |
|
25 | 62 | 20 | 2 | 3 | 63:13 | |
| 3 |
|
25 | 47 | 13 | 8 | 4 | 47:19 | |
| 4 |
|
25 | 43 | 13 | 4 | 8 | 47:36 | |
| 5 |
|
25 | 38 | 11 | 5 | 9 | 44:39 | |
| 6 |
|
25 | 33 | 10 | 3 | 12 | 23:32 | |
| 7 |
|
24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 29:32 | |
| 8 |
|
24 | 32 | 10 | 2 | 12 | 33:44 | |
| 9 |
|
25 | 31 | 9 | 4 | 12 | 33:40 | |
| 10 |
|
25 | 28 | 7 | 7 | 11 | 29:35 | |
| 11 |
|
25 | 24 | 6 | 6 | 13 | 24:31 | |
| 12 |
|
24 | 24 | 5 | 9 | 10 | 26:38 | |
| 13 |
|
24 | 19 | 5 | 4 | 15 | 26:47 | |
| 14 |
|
25 | 6 | 1 | 3 | 21 | 16:98 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Χάκεν (Γ) | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 19:3 | |
| 2 | Χάμαρμπι (Γ) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | |
| 3 | Μάλμε (Γ) | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:5 | |
| 4 | Γιουργκόρντεν (Γ) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:7 | |
| 5 | ΑΪΚ (Γ) | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 18:9 | |
| 6 | Κρίστιανσαντ (Γ) | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11:7 | |
| 7 | Νόρκεπινγκ (Γ) | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | |
| 8 | Εσκιλστούνα Γ. (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | |
| 9 | Βιτσζό (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | |
| 10 | Μπρομαποϊκάρνα (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | |
| 11 | Πίτεα (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:6 | |
| 12 | Ρόσενγκαρντ (Γ) | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | |
| 13 | Βάξιο (Γ) | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | |
| 14 | IK Ουψάλα (Γ) | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:34 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Tindell Tabby |
Χάκεν (Γ)
|
15 | 0 |
| Engstroem Emma |
Νόρκεπινγκ (Γ)
|
10 | 0 |
| Bodin Maja |
Χάκεν (Γ)
|
10 | 0 |
| Anvegaard Anna |
Χάκεν (Γ)
|
9 | 0 |
| Thoernqvist Frida |
Μπρομαποϊκάρνα (Γ)
|
8 | 0 |
| D'aquila Izzy |
Μάλμε (Γ)
|
8 | 1 |
| Soerum Elin Aahgren |
Χάμαρμπι (Γ)
|
8 | 3 |
| Watanabe Urara |
Γιουργκόρντεν (Γ)
|
8 | 1 |
| Hellekant Alexandra |
Πίτεα (Γ)
|
8 | 0 |
| Famili Daniella |
ΑΪΚ (Γ)
|
8 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Persson Nellie |
Βιτσζό (Γ)
|
9 |
| Johannsdottir Alexandra |
Κρίστιανσαντ (Γ)
|
5 |
| Junetoft Ellie |
ΑΪΚ (Γ)
|
5 |
| Rennie Gabi |
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
|
4 |
| Soerbo Thea |
Ρόσενγκαρντ (Γ)
|
4 |
| Milivojevic Vesna |
Μάλμε (Γ)
|
4 |
| Oskarsson Anna |
ΑΪΚ (Γ)
|
4 |
| Lennartsson Stina |
Χάμαρμπι (Γ)
|
3 |
| Olsson Julia |
Πίτεα (Γ)
|
3 |
| Berbatovci Elona |
Βάξιο (Γ)
|
3 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Johannesen Asla |
Πίτεα (Γ)
|
1 |
| Holmqvist Emma |
Γιουργκόρντεν (Γ)
|
1 |
| Combs Rylie |
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάκεν (Γ)
|
76% 19/25 |
24% 6/25 |
Χάμαρμπι (Γ)
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
Μάλμε (Γ)
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
ΑΪΚ (Γ)
|
68% 17/25 |
32% 8/25 |
Κρίστιανσαντ (Γ)
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
|
40% 10/25 |
60% 15/25 |
Βιτσζό (Γ)
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
Μπρομαποϊκάρνα (Γ)
|
67% 16/24 |
33% 8/24 |
Γιουργκόρντεν (Γ)
|
56% 14/25 |
44% 11/25 |
Πίτεα (Γ)
|
44% 11/25 |
56% 14/25 |
Ρόσενγκαρντ (Γ)
|
32% 8/25 |
68% 17/25 |
Νόρκεπινγκ (Γ)
|
42% 10/24 |
58% 14/24 |
Βάξιο (Γ)
|
67% 16/24 |
33% 8/24 |
IK Ουψάλα (Γ)
|
80% 20/25 |
20% 5/25 |
| Συνολικά | 57% | 43% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χάκεν (Γ)
|
8% 2/25 |
48% 12/25 |
40% 10/25 |
4% 1/25 |
Χάμαρμπι (Γ)
|
12% 3/25 |
60% 15/25 |
24% 6/25 |
4% 1/25 |
Μάλμε (Γ)
|
24% 6/25 |
52% 13/25 |
24% 6/25 |
0% 0/25 |
ΑΪΚ (Γ)
|
24% 6/25 |
44% 11/25 |
24% 6/25 |
8% 2/25 |
Κρίστιανσαντ (Γ)
|
16% 4/25 |
36% 9/25 |
48% 12/25 |
0% 0/25 |
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
|
40% 10/25 |
52% 13/25 |
8% 2/25 |
0% 0/25 |
Βιτσζό (Γ)
|
17% 4/24 |
63% 15/24 |
21% 5/24 |
0% 0/24 |
Μπρομαποϊκάρνα (Γ)
|
13% 3/24 |
58% 14/24 |
25% 6/24 |
4% 1/24 |
Γιουργκόρντεν (Γ)
|
24% 6/25 |
48% 12/25 |
24% 6/25 |
4% 1/25 |
Πίτεα (Γ)
|
28% 7/25 |
48% 12/25 |
24% 6/25 |
0% 0/25 |
Ρόσενγκαρντ (Γ)
|
28% 7/25 |
60% 15/25 |
12% 3/25 |
0% 0/25 |
Νόρκεπινγκ (Γ)
|
13% 3/24 |
63% 15/24 |
25% 6/24 |
0% 0/24 |
Βάξιο (Γ)
|
13% 3/24 |
58% 14/24 |
29% 7/24 |
0% 0/24 |
IK Ουψάλα (Γ)
|
16% 4/25 |
16% 4/25 |
52% 13/25 |
16% 4/25 |
| Συνολικά | 20% | 50% | 27% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάκεν (Γ)
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
Χάμαρμπι (Γ)
|
32% 8/25 |
68% 17/25 |
Μάλμε (Γ)
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
ΑΪΚ (Γ)
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
Κρίστιανσαντ (Γ)
|
52% 13/25 |
48% 12/25 |
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
|
24% 6/25 |
76% 19/25 |
Βιτσζό (Γ)
|
50% 12/24 |
50% 12/24 |
Μπρομαποϊκάρνα (Γ)
|
58% 14/24 |
42% 10/24 |
Γιουργκόρντεν (Γ)
|
44% 11/25 |
56% 14/25 |
Πίτεα (Γ)
|
56% 14/25 |
44% 11/25 |
Ρόσενγκαρντ (Γ)
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
Νόρκεπινγκ (Γ)
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
Βάξιο (Γ)
|
42% 10/24 |
58% 14/24 |
IK Ουψάλα (Γ)
|
32% 8/25 |
68% 17/25 |
| Συνολικά | 46% | 54% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 50% | 50% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.39 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.15 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 520 | 3.01 |
| Εντός | 293 | 1.69 |
| Εκτός | 227 | 1.31 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11.6% (20/173) | |
| 0 - 1 | 9.2% (16/173) | |
| 3 - 0 | 8.1% (14/173) | |
| 2 - 1 | 8.1% (14/173) | |
| 1 - 0 | 8.1% (14/173) | |
| 2 - 0 | 7.5% (13/173) | |
| 1 - 2 | 7.5% (13/173) | |
| 0 - 2 | 4.6% (8/173) | |
| 2 - 2 | 4.0% (7/173) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 26.6% (46/173) | |
| 2 | 23.7% (41/173) | |
| 1 | 17.3% (30/173) | |
| 5 | 12.1% (21/173) | |
| 4 | 9.2% (16/173) | |
| 6 | 5.8% (10/173) | |
| 0 | 2.3% (4/173) | |
| 7 | 1.2% (2/173) | |
| 10 | 0.6% (1/173) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 47.4% (82/173) | |
| X | 18.5% (32/173) | |
| 2 | 34.1% (59/173) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 35.3% (61/173) | |
| 1/X | 4.6% (8/173) | |
| 1/2 | 2.9% (5/173) | |
| X/1 | 11.0% (19/173) | |
| X/X | 9.2% (16/173) | |
| X/2 | 9.2% (16/173) | |
| 2/1 | 1.2% (2/173) | |
| 2/X | 4.6% (8/173) | |
| 2/2 | 22.0% (38/173) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 520 | 3.01 |
| Εντός | 293 | 1.69 |
| Εκτός | 227 | 1.31 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).