Βτόρα Λίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | |
| 2 |
|
12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 25:12 | |
| 3 |
|
12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 21:8 | |
| 4 |
|
12 | 22 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | |
| 5 |
|
12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | |
| 6 |
|
12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | |
| 7 |
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | |
| 8 |
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | |
| 9 |
|
12 | 17 | 4 | 5 | 3 | 9:10 | |
| 10 |
|
12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 27:20 | |
| 11 |
|
11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 19:19 | |
| 12 |
|
12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | |
| 13 |
|
12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 12:23 | |
| 14 |
|
10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 9:10 | |
| 15 |
|
11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:23 | |
| 16 |
|
12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 8:13 | |
| 17 |
|
12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 12:21 | |
| 18 |
|
12 | 1 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Τρί. 18:00 |
Μοντάνα
Λουντογκόρετς Β
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Τσερνομόρετς Μπούργκας | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | |
| 2 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:2 | |
| 3 | Ρίλσκι Σπόρτιστ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | |
| 4 | Χεμπάρ Παζάρντζικ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 15:7 | |
| 5 | Βίχρεν | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | |
| 6 | Φρατρία | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | |
| 7 | Νέσεμπαρ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | |
| 8 | Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 2:1 | |
| 9 | Μπερόε Στάρα Ζαγορά | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | |
| 10 | Μάρεκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 11 | Σπάρτακ Πλέβεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | |
| 12 | Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:4 | |
| 13 | Έταρ Βέλικο Ταρνόβο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | |
| 14 | Λουντογκόρετς Β | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:4 | |
| 15 | Σπόρτιστ Σβόγκε | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 16 | Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | |
| 17 | Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:10 | |
| 18 | Μοντάνα | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Βίχρεν
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Τσερνομόρετς Μπούργκας
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Φρατρία
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Ρίλσκι Σπόρτιστ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Νέσεμπαρ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Μάρεκ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σπάρτακ Πλέβεν
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Λουντογκόρετς Β
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Μοντάνα
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
| Συνολικά | 46% | 54% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ
|
42% 5/12 |
25% 3/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
Βίχρεν
|
8% 1/12 |
50% 6/12 |
42% 5/12 |
0% 0/12 |
Τσερνομόρετς Μπούργκας
|
33% 4/12 |
50% 6/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Φρατρία
|
25% 3/12 |
58% 7/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Ρίλσκι Σπόρτιστ
|
42% 5/12 |
42% 5/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
42% 5/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
0% 0/12 |
Νέσεμπαρ
|
25% 3/12 |
42% 5/12 |
17% 2/12 |
17% 2/12 |
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
|
33% 4/12 |
33% 4/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
0% 0/12 |
0% 0/12 |
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
8% 1/12 |
33% 4/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
18% 2/11 |
36% 4/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Μάρεκ
|
50% 6/12 |
25% 3/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Σπάρτακ Πλέβεν
|
17% 2/12 |
58% 7/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Λουντογκόρετς Β
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
0% 0/10 |
0% 0/10 |
Μοντάνα
|
18% 2/11 |
27% 3/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
67% 8/12 |
8% 1/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
|
25% 3/12 |
42% 5/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
17% 2/12 |
58% 7/12 |
17% 2/12 |
8% 1/12 |
| Συνολικά | 30% | 42% | 25% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Βίχρεν
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Τσερνομόρετς Μπούργκας
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Φρατρία
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Ρίλσκι Σπόρτιστ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Νέσεμπαρ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Μάρεκ
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Σπάρτακ Πλέβεν
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Λουντογκόρετς Β
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μοντάνα
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
| Συνολικά | 44% | 56% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 279 | 2.63 |
| Εντός | 163 | 1.54 |
| Εκτός | 116 | 1.09 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 16.0% (17/106) | |
| 1 - 1 | 10.4% (11/106) | |
| 2 - 0 | 9.4% (10/106) | |
| 2 - 1 | 7.5% (8/106) | |
| 0 - 0 | 7.5% (8/106) | |
| 0 - 1 | 6.6% (7/106) | |
| 3 - 0 | 5.7% (6/106) | |
| 2 - 2 | 5.7% (6/106) | |
| 3 - 2 | 3.8% (4/106) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 23.6% (25/106) | |
| 1 | 22.6% (24/106) | |
| 3 | 18.9% (20/106) | |
| 4 | 10.4% (11/106) | |
| 5 | 9.4% (10/106) | |
| 0 | 7.5% (8/106) | |
| 6 | 4.7% (5/106) | |
| 7 | 2.8% (3/106) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 51.9% (55/106) | |
| X | 23.6% (25/106) | |
| 2 | 24.5% (26/106) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.2% (31/106) | |
| 1/X | 2.8% (3/106) | |
| 1/2 | 0.0% (0/106) | |
| X/1 | 19.8% (21/106) | |
| X/X | 19.8% (21/106) | |
| X/2 | 9.4% (10/106) | |
| 2/1 | 2.8% (3/106) | |
| 2/X | 0.9% (1/106) | |
| 2/2 | 15.1% (16/106) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 279 | 2.63 |
| Εντός | 163 | 1.54 |
| Εκτός | 116 | 1.09 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).