Σούπερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | |
| 2 |
|
7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | |
| 3 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | |
| 4 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | |
| 5 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | |
| 6 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | |
| 7 |
|
7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | |
| 8 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | |
| 9 |
|
7 | 10 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | |
| 10 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | |
| 11 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | |
| 12 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | |
| 13 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | |
| 14 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | |
| 15 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | |
| 16 |
|
7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | |
| 17 |
|
6 | 3 | 0 | 3 | 3 | 11:15 | |
| 18 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2:16 | |
Τσάμπιονς Λιγκ
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
UefaQual
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπεσίκτας | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 15:7 | |
| 2 | Γαλατασαράι | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:9 | |
| 3 | Αμέντ Σπορτίφ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 14:7 | |
| 4 | Φενερμπαχτσέ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:2 | |
| 5 | Τραμπζονσπόρ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 13:3 | |
| 6 | Τσορούμ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 14:9 | |
| 7 | Κοτζάελισπορ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:4 | |
| 8 | Αλάνιασπορ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 9 | Ερζουρουμσπόρ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 3:4 | |
| 10 | Ρίζεσπορ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 11 | Κασίμπασα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | |
| 12 | Κόνιασπορ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | |
| 13 | Μπασακσεχίρ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | |
| 14 | Γκαζιαντέπ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 15 | Έγιουπσπορ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:15 | |
| 16 | Γκεζτεπέ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 8:12 | |
| 17 | Γκεντσλερμπιρλιγκί | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:14 | |
| 18 | Σαμσουνσπόρ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Salah Mohamed |
Τραμπζονσπόρ
|
7 | 1 |
| Orban Gift |
Αμέντ Σπορτίφ
|
7 | 0 |
| Shomurodov Eldor |
Μπασακσεχίρ
|
6 | 2 |
| Muriqi Vedat |
Φενερμπαχτσέ
|
6 | 0 |
| Osimhen Victor |
Γαλατασαράι
|
6 | 1 |
| Vlahovic Dusan |
Μπεσίκτας
|
6 | 2 |
| Saba Dia |
Αμέντ Σπορτίφ
|
4 | 1 |
| Juan |
Γκεζτεπέ
|
4 | 2 |
| Ramirez Jesus |
Τσορούμ
|
4 | 0 |
| Kyziridis Alexandros |
Τσορούμ
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Dellova Lumbardh |
Αμέντ Σπορτίφ
|
3 |
| Kokcu Orkun |
Μπεσίκτας
|
3 |
| Matos Alex |
Γκεζτεπέ
|
3 |
| Krasniqi Ermal |
Αμέντ Σπορτίφ
|
3 |
| Diabate Ousmane |
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
3 |
| Kurtulan Arda |
Γκεζτεπέ
|
3 |
| Demirbag Adil |
Κόνιασπορ
|
3 |
| Savic Stefan |
Τραμπζονσπόρ
|
3 |
| Claudio Winck |
Κασίμπασα
|
3 |
| Mocsi Attila |
Ρίζεσπορ
|
3 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kabasakal Melih |
Τραμπζονσπόρ
|
1 |
| Mihaila Valentin |
Ρίζεσπορ
|
1 |
| Bacuna Juninho |
Γκαζιαντέπ
|
1 |
| Torreira Lucas |
Γαλατασαράι
|
1 |
| Bayrak Ogun |
Γκεζτεπέ
|
1 |
| Costa David |
Έγιουπσπορ
|
1 |
| Cisse Amadou |
Αμέντ Σπορτίφ
|
1 |
| Bozok Umut |
Μπασακσεχίρ
|
1 |
| Kyziridis Alexandros |
Τσορούμ
|
1 |
| Ugochukwu Lesley |
Γαλατασαράι
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γαλατασαράι
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Μπεσίκτας
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Αμέντ Σπορτίφ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Φενερμπαχτσέ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Τραμπζονσπόρ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Αλάνιασπορ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κοτζάελισπορ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Τσορούμ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Κασίμπασα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ρίζεσπορ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Μπασακσεχίρ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Γκαζιαντέπ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ερζουρουμσπόρ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κόνιασπορ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Σαμσουνσπόρ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Γκεζτεπέ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Έγιουπσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Γαλατασαράι
|
14% 1/7 |
0% 0/7 |
86% 6/7 |
0% 0/7 |
Μπεσίκτας
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
Αμέντ Σπορτίφ
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Φενερμπαχτσέ
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
Τραμπζονσπόρ
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Αλάνιασπορ
|
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Κοτζάελισπορ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Τσορούμ
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
Κασίμπασα
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ρίζεσπορ
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Μπασακσεχίρ
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Γκαζιαντέπ
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ερζουρουμσπόρ
|
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Κόνιασπορ
|
71% 5/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Σαμσουνσπόρ
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Γκεζτεπέ
|
17% 1/6 |
0% 0/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
Έγιουπσπορ
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
17% 1/6 |
| Συνολικά | 26% | 42% | 29% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γαλατασαράι
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπεσίκτας
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Αμέντ Σπορτίφ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Φενερμπαχτσέ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Τραμπζονσπόρ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Αλάνιασπορ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κοτζάελισπορ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Τσορούμ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κασίμπασα
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ρίζεσπορ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Μπασακσεχίρ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Γκαζιαντέπ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ερζουρουμσπόρ
|
14% 1/7 |
86% 6/7 |
Κόνιασπορ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Σαμσουνσπόρ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Γκεζτεπέ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Έγιουπσπορ
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
| Συνολικά | 45% | 55% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% |
| Goals κατά | 43% | 57% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.34 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.9 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 181 | 2.92 |
| Εντός | 104 | 1.68 |
| Εκτός | 77 | 1.24 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 11.3% (7/62) | |
| 2 - 2 | 8.1% (5/62) | |
| 2 - 1 | 8.1% (5/62) | |
| 1 - 2 | 8.1% (5/62) | |
| 0 - 1 | 8.1% (5/62) | |
| 1 - 1 | 6.5% (4/62) | |
| 0 - 0 | 6.5% (4/62) | |
| 3 - 0 | 4.8% (3/62) | |
| 2 - 0 | 4.8% (3/62) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.8% (16/62) | |
| 1 | 19.4% (12/62) | |
| 2 | 16.1% (10/62) | |
| 4 | 14.5% (9/62) | |
| 5 | 8.1% (5/62) | |
| 0 | 6.5% (4/62) | |
| 6 | 6.5% (4/62) | |
| 8 | 3.2% (2/62) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.2% (28/62) | |
| X | 22.6% (14/62) | |
| 2 | 32.3% (20/62) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 30.6% (19/62) | |
| 1/X | 6.5% (4/62) | |
| 1/2 | 3.2% (2/62) | |
| X/1 | 14.5% (9/62) | |
| X/X | 9.7% (6/62) | |
| X/2 | 9.7% (6/62) | |
| 2/1 | 0.0% (0/62) | |
| 2/X | 6.5% (4/62) | |
| 2/2 | 19.4% (12/62) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 181 | 2.92 |
| Εντός | 104 | 1.68 |
| Εκτός | 77 | 1.24 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).