2η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | |
| 2 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 3 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | |
| 4 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 9:7 | |
| 5 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | |
| 6 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | |
| 7 |
|
3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | |
| 8 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | |
| 9 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | |
| 10 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | |
| 11 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | |
| 12 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | |
| 13 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | |
| 14 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | |
| 15 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | |
| 16 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | |
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Εθνικός Άχνας | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | |
| 2 | Ασίλ Λύσης | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 3 | Ένωσις Ν. Παραλιμνίου | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | |
| 4 | Δόξα Κατωκοπιάς | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 9:7 | |
| 5 | Ερμής Αραδίππου | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | |
| 6 | ΠΑΕΕ Κερύνειας | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | |
| 7 | Απεα Ακρωτηρίου | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | |
| 8 | Σπάρακος Κιτίου | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | |
| 9 | Διγενής Ακρίτας Μόρφου | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | |
| 10 | Ηρακλής Γερολάκκου | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | |
| 11 | ΑΕΠ Πολεμιδιών | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | |
| 12 | Ακρίτας Χλώρακας | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | |
| 13 | Αγία Νάπα | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | |
| 14 | Χαλκάνορας Ιδαλίου | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | |
| 15 | Μεαπ Πέρα Χωριού | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | |
| 16 | Αναγέννηση Δερυνείας | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Kosteas Georgios |
Δόξα Κατωκοπιάς
|
5 | 0 |
| Alambritis Lefteris |
Εθνικός Άχνας
|
4 | 0 |
| Ogboe Marios |
Ασίλ Λύσης
|
3 | 1 |
| Barradas Edu |
Απεα Ακρωτηρίου
|
2 | 0 |
| Prince Ofire Ayibaemi |
Χαλκάνορας Ιδαλίου
|
2 | 0 |
| Bela Jeremie |
Ασίλ Λύσης
|
2 | 1 |
| Batzonis Ilias |
Δόξα Κατωκοπιάς
|
2 | 0 |
| Principe Agustin |
Σπάρακος Κιτίου
|
2 | 0 |
| Pavlidis Giorgos |
ΠΑΕΕ Κερύνειας
|
2 | 0 |
| Navarro Javi |
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kosteas Georgios |
Δόξα Κατωκοπιάς
|
1 |
| Charalambous Demetris |
Ασίλ Λύσης
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Εθνικός Άχνας
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ασίλ Λύσης
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Δόξα Κατωκοπιάς
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
ΠΑΕΕ Κερύνειας
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ερμής Αραδίππου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Απεα Ακρωτηρίου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Σπάρακος Κιτίου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ηρακλής Γερολάκκου
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
ΑΕΠ Πολεμιδιών
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αγία Νάπα
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Χαλκάνορας Ιδαλίου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ακρίτας Χλώρακας
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μεαπ Πέρα Χωριού
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Αναγέννηση Δερυνείας
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Εθνικός Άχνας
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Ασίλ Λύσης
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Δόξα Κατωκοπιάς
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
ΠΑΕΕ Κερύνειας
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ερμής Αραδίππου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Απεα Ακρωτηρίου
|
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Σπάρακος Κιτίου
|
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
|
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ηρακλής Γερολάκκου
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
ΑΕΠ Πολεμιδιών
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Αγία Νάπα
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Χαλκάνορας Ιδαλίου
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
Ακρίτας Χλώρακας
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Μεαπ Πέρα Χωριού
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Αναγέννηση Δερυνείας
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
| Συνολικά | 25% | 46% | 25% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Εθνικός Άχνας
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ασίλ Λύσης
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Δόξα Κατωκοπιάς
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
ΠΑΕΕ Κερύνειας
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ερμής Αραδίππου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Απεα Ακρωτηρίου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Σπάρακος Κιτίου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ηρακλής Γερολάκκου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
ΑΕΠ Πολεμιδιών
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Αγία Νάπα
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Χαλκάνορας Ιδαλίου
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ακρίτας Χλώρακας
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μεαπ Πέρα Χωριού
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αναγέννηση Δερυνείας
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 47% | 53% |
| Goals κατά | 24% | 76% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.5 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 60.16 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 68 | 2.83 |
| Εντός | 30 | 1.25 |
| Εκτός | 38 | 1.58 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 12.5% (3/24) | |
| 2 - 1 | 8.3% (2/24) | |
| 2 - 0 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 3 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 2 | 8.3% (2/24) | |
| 1 - 1 | 8.3% (2/24) | |
| 0 - 1 | 8.3% (2/24) | |
| 4 - 1 | 4.2% (1/24) | |
| 3 - 4 | 4.2% (1/24) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.0% (6/24) | |
| 2 | 20.8% (5/24) | |
| 0 | 12.5% (3/24) | |
| 1 | 12.5% (3/24) | |
| 4 | 8.3% (2/24) | |
| 5 | 8.3% (2/24) | |
| 6 | 8.3% (2/24) | |
| 7 | 4.2% (1/24) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 29.2% (7/24) | |
| X | 25.0% (6/24) | |
| 2 | 45.8% (11/24) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.8% (5/24) | |
| 1/X | 8.3% (2/24) | |
| 1/2 | 0.0% (0/24) | |
| X/1 | 8.3% (2/24) | |
| X/X | 16.7% (4/24) | |
| X/2 | 29.2% (7/24) | |
| 2/1 | 0.0% (0/24) | |
| 2/X | 0.0% (0/24) | |
| 2/2 | 16.7% (4/24) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 68 | 2.83 |
| Εντός | 30 | 1.25 |
| Εκτός | 38 | 1.58 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).