2η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΟΣΝΙΑ: 2η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2η Κατηγορία | ||||||||
| 1 |
|
9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 16:7 | |
| 2 |
|
9 | 21 | 6 | 3 | 0 | 13:6 | |
| 3 |
|
9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 22:8 | |
| 4 |
|
9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 17:8 | |
| 5 |
|
9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 13:8 | |
| 6 |
|
9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | |
| 7 |
|
9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 11:11 | |
| 8 |
|
9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 17:12 | |
| 9 |
|
9 | 11 | 2 | 5 | 2 | 11:12 | |
| 10 |
|
9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:18 | |
| 11 |
|
9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 7:8 | |
| 12 |
|
9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 11:23 | |
| 13 |
|
9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | |
| 14 |
|
9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 5:13 | |
| 15 |
|
9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 9:19 | |
| 16 |
|
9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 6:13 | |
| 2η Κατηγορία | ||||||||
| 1 |
|
10 | 26 | 8 | 2 | 0 | 27:5 | |
| 2 |
|
10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 27:6 | |
| 3 |
|
10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 20:12 | |
| 4 |
|
10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 10:9 | |
| 5 |
|
10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 8:6 | |
| 6 |
|
10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 19:9 | |
| 7 |
|
10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | |
| 8 |
|
10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 14:17 | |
| 9 |
|
10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 13:22 | |
| 10 |
|
10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 8:20 | |
| 11 |
|
10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 9:15 | |
| 12 |
|
10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 5:12 | |
| 13 |
|
10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 9:21 | |
| 14 |
|
10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 6:18 | |
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Λέοταρ Τρεμπίνιε | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 16:3 | |
| 2 | Ποσούτζε | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 7:2 | |
| 3 | Ίγκμαν Κόνγιτς | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 7:4 | |
| 4 | Λακτάσι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | |
| 5 | Σλόμποντα Τούζλα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:3 | |
| 6 | Τοσκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 7 | Φάμος | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | |
| 8 | Ποτκοζάριε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 9 | Τράβνικ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:5 | |
| 10 | Κοζάρα Γκραντίκα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | |
| 11 | Τόμισλαβ Τομισλαβγκράντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | |
| 12 | Στουπκανίκα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | |
| 13 | Ρουντάρ Κακάνι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | |
| 14 | Ρούνταρ Πριγιέντορ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 15 | Μπαγιεβίτσα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | |
| 16 | Ντρίνα Ζβόρνικ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 17 | Μπράτσβτο Γκρακάνικα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | |
| 18 | Βελέζ Νεβεσίνιε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:8 | |
| 19 | Ζβιγιέζντα Γκράντασατς | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 20 | Σλάβια Σαράγιεβο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | |
| 21 | Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | |
| 22 | Σουτιέσκα Φόκα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:4 | |
| 23 | Γκοσκ Γκαμπέλα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 24 | Βίτεζ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 25 | Γιέντινστβο Μπίχατς | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 26 | Ζβιγιέζντα 09 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 27 | Ομάρσκα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:10 | |
| 28 | ΗΝΚ Καπλίνα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:7 | |
| 29 | Ράντνικ Χαντζίτσι | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | |
| 30 | Ρομάνιτσα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τράβνικ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Λέοταρ Τρεμπίνιε
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Ποσούτζε
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Λακτάσι
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Στουπκανίκα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Μπαγιεβίτσα
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Σλόμποντα Τούζλα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ποτκοζάριε
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Γκοσκ Γκαμπέλα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Κοζάρα Γκραντίκα
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Ίγκμαν Κόνγιτς
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ντρίνα Ζβόρνικ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Τοσκ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Φάμος
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Γιέντινστβο Μπίχατς
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ρούνταρ Πριγιέντορ
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Μπράτσβτο Γκρακάνικα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ρομάνιτσα
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Βελέζ Νεβεσίνιε
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ζβιγιέζντα Γκράντασατς
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
Σλάβια Σαράγιεβο
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Τόμισλαβ Τομισλαβγκράντ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Σουτιέσκα Φόκα
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Ράντνικ Χαντζίτσι
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ζβιγιέζντα 09
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Ρουντάρ Κακάνι
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Ομάρσκα
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
ΗΝΚ Καπλίνα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Βίτεζ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Τράβνικ
|
33% 3/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Λέοταρ Τρεμπίνιε
|
10% 1/10 |
60% 6/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Ποσούτζε
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Λακτάσι
|
0% 0/10 |
70% 7/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Στουπκανίκα
|
0% 0/9 |
56% 5/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Μπαγιεβίτσα
|
30% 3/10 |
30% 3/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Σλόμποντα Τούζλα
|
11% 1/9 |
67% 6/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Ποτκοζάριε
|
50% 5/10 |
40% 4/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Γκοσκ Γκαμπέλα
|
44% 4/9 |
33% 3/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Κοζάρα Γκραντίκα
|
70% 7/10 |
20% 2/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Ίγκμαν Κόνγιτς
|
33% 3/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Ντρίνα Ζβόρνικ
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
10% 1/10 |
10% 1/10 |
Τοσκ
|
33% 3/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Φάμος
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Γιέντινστβο Μπίχατς
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
Ρούνταρ Πριγιέντορ
|
20% 2/10 |
40% 4/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Μπράτσβτο Γκρακάνικα
|
33% 3/9 |
22% 2/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Ρομάνιτσα
|
10% 1/10 |
50% 5/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Βελέζ Νεβεσίνιε
|
20% 2/10 |
70% 7/10 |
0% 0/10 |
10% 1/10 |
Ζβιγιέζντα Γκράντασατς
|
56% 5/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Σλάβια Σαράγιεβο
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Τόμισλαβ Τομισλαβγκράντ
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
Σουτιέσκα Φόκα
|
60% 6/10 |
30% 3/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Ράντνικ Χαντζίτσι
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Ζβιγιέζντα 09
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Ρουντάρ Κακάνι
|
44% 4/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Ομάρσκα
|
40% 4/10 |
30% 3/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
ΗΝΚ Καπλίνα
|
33% 3/9 |
22% 2/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Βίτεζ
|
33% 3/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
| Συνολικά | 30% | 44% | 26% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τράβνικ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Λέοταρ Τρεμπίνιε
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Ποσούτζε
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Λακτάσι
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Στουπκανίκα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Μπαγιεβίτσα
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Σλόμποντα Τούζλα
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ποτκοζάριε
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Γκοσκ Γκαμπέλα
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Κοζάρα Γκραντίκα
|
10% 1/10 |
90% 9/10 |
Ίγκμαν Κόνγιτς
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ντρίνα Ζβόρνικ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Τοσκ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Φάμος
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Γιέντινστβο Μπίχατς
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ρούνταρ Πριγιέντορ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Μπράτσβτο Γκρακάνικα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ρομάνιτσα
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Βελέζ Νεβεσίνιε
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ζβιγιέζντα Γκράντασατς
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Σλάβια Σαράγιεβο
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Τόμισλαβ Τομισλαβγκράντ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σουτιέσκα Φόκα
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Ράντνικ Χαντζίτσι
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Ζβιγιέζντα 09
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ρουντάρ Κακάνι
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Ομάρσκα
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
ΗΝΚ Καπλίνα
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Βίτεζ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
| Συνολικά | 44% | 56% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 372 | 2.62 |
| Εντός | 235 | 1.65 |
| Εκτός | 137 | 0.96 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 15.5% (22/142) | |
| 2 - 1 | 9.2% (13/142) | |
| 1 - 1 | 9.2% (13/142) | |
| 3 - 0 | 7.7% (11/142) | |
| 2 - 0 | 7.7% (11/142) | |
| 0 - 1 | 7.7% (11/142) | |
| 2 - 2 | 7.0% (10/142) | |
| 0 - 0 | 6.3% (9/142) | |
| 4 - 1 | 4.2% (6/142) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 23.9% (34/142) | |
| 1 | 23.2% (33/142) | |
| 2 | 19.7% (28/142) | |
| 4 | 12.7% (18/142) | |
| 5 | 9.2% (13/142) | |
| 0 | 6.3% (9/142) | |
| 6 | 4.2% (6/142) | |
| 8 | 0.7% (1/142) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 55.6% (79/142) | |
| X | 22.5% (32/142) | |
| 2 | 21.8% (31/142) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 31.7% (45/142) | |
| 1/X | 2.1% (3/142) | |
| 1/2 | 1.4% (2/142) | |
| X/1 | 21.8% (31/142) | |
| X/X | 15.5% (22/142) | |
| X/2 | 8.5% (12/142) | |
| 2/1 | 2.1% (3/142) | |
| 2/X | 4.9% (7/142) | |
| 2/2 | 12.0% (17/142) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 372 | 2.62 |
| Εντός | 235 | 1.65 |
| Εκτός | 137 | 0.96 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).