Κ Λιγκ 2 Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σουγόν Μπλουγουίνγκς | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | |
| 2 | Σουγόν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | |
| 3 | Σεούλ Ι-Λάντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 4 | Τσεονγκτζού ΦΚ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | |
| 5 | Χουάσεονγκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | |
| 6 | Νταεγού | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | |
| 7 | Γκιέονγκαμ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 3:2 | |
| 8 | Τζεονάμ Ντράγκονς | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:8 | |
| 9 | Τσουνγκνάμ Ασάν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 10 | Πατζού Φρόντιερ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:3 | |
| 11 | Γιονγκίν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:6 | |
| 12 | Σεονάν Σίτι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | |
| 13 | Σεονγκνάμ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | |
| 14 | Μπουσάν Ι Παρκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | |
| 15 | Γκίμπο Σίτιζεν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 16 | Ανσάν Γκρίνερς | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | |
| 17 | Γκίμαε 2008 | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Garcia Mender |
Τσεονγκτζού ΦΚ
|
15 | 2 |
| Frizzo Matheus |
Σουγόν
|
14 | 2 |
| Pllana Leonard |
Χουάσεονγκ
|
11 | 2 |
| Mina Luis |
Γκίμπο Σίτιζεν
|
10 | 3 |
| Kim Hyeon-oh |
Γκιέονγκαμ
|
9 | 1 |
| Euller |
Σεούλ Ι-Λάντ
|
9 | 1 |
| Bak Jae-yong |
Σεούλ Ι-Λάντ
|
9 | 0 |
| Renato Cristian |
Μπουσάν Ι Παρκ
|
8 | 0 |
| Petrov Sava |
Χουάσεονγκ
|
8 | 0 |
| Baston Borja |
Πατζού Φρόντιερ
|
8 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Dias Luan |
Γκίμπο Σίτιζεν
|
2 |
| Elionay |
Σεονγκνάμ
|
2 |
| Hong Jung-woon |
Πατζού Φρόντιερ
|
1 |
| Choi Heui-won |
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
1 |
| Kim Min-ho |
Πατζού Φρόντιερ
|
1 |
| Lee Joon-ho |
Σεονάν Σίτι
|
1 |
| You Jae-jun |
Πατζού Φρόντιερ
|
1 |
| Jeon Hyeon-byung |
Πατζού Φρόντιερ
|
1 |
| Choi Jun-hyeok |
Σεονάν Σίτι
|
1 |
| Choi Jung-won |
Γκιέονγκαμ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Ανσάν Γκρίνερς
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Σεονάν Σίτι
|
44% 12/27 |
56% 15/27 |
Γκιέονγκαμ
|
35% 9/26 |
65% 17/26 |
Γκίμαε 2008
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Γιονγκίν
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Πατζού Φρόντιερ
|
38% 10/26 |
62% 16/26 |
Μπουσάν Ι Παρκ
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Τσεονγκτζού ΦΚ
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Σεονγκνάμ
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Γκίμπο Σίτιζεν
|
38% 10/26 |
62% 16/26 |
Σεούλ Ι-Λάντ
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Σουγόν
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Χουάσεονγκ
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Νταεγού
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
42% 11/26 |
27% 7/26 |
31% 8/26 |
0% 0/26 |
Ανσάν Γκρίνερς
|
15% 4/27 |
48% 13/27 |
37% 10/27 |
0% 0/27 |
Σεονάν Σίτι
|
41% 11/27 |
22% 6/27 |
33% 9/27 |
4% 1/27 |
Γκιέονγκαμ
|
31% 8/26 |
46% 12/26 |
23% 6/26 |
0% 0/26 |
Γκίμαε 2008
|
15% 4/26 |
58% 15/26 |
27% 7/26 |
0% 0/26 |
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
23% 6/26 |
46% 12/26 |
31% 8/26 |
0% 0/26 |
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
31% 8/26 |
31% 8/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Γιονγκίν
|
19% 5/26 |
46% 12/26 |
35% 9/26 |
0% 0/26 |
Πατζού Φρόντιερ
|
46% 12/26 |
35% 9/26 |
19% 5/26 |
0% 0/26 |
Μπουσάν Ι Παρκ
|
22% 6/27 |
44% 12/27 |
33% 9/27 |
0% 0/27 |
Τσεονγκτζού ΦΚ
|
19% 5/27 |
44% 12/27 |
37% 10/27 |
0% 0/27 |
Σεονγκνάμ
|
31% 8/26 |
42% 11/26 |
27% 7/26 |
0% 0/26 |
Γκίμπο Σίτιζεν
|
31% 8/26 |
46% 12/26 |
23% 6/26 |
0% 0/26 |
Σεούλ Ι-Λάντ
|
22% 6/27 |
44% 12/27 |
30% 8/27 |
4% 1/27 |
Σουγόν
|
12% 3/26 |
46% 12/26 |
42% 11/26 |
0% 0/26 |
Χουάσεονγκ
|
30% 8/27 |
41% 11/27 |
30% 8/27 |
0% 0/27 |
Νταεγού
|
19% 5/26 |
38% 10/26 |
42% 11/26 |
0% 0/26 |
| Συνολικά | 26% | 42% | 32% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Ανσάν Γκρίνερς
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Σεονάν Σίτι
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Γκιέονγκαμ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Γκίμαε 2008
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Γιονγκίν
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Πατζού Φρόντιερ
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Μπουσάν Ι Παρκ
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Τσεονγκτζού ΦΚ
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Σεονγκνάμ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Γκίμπο Σίτιζεν
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Σεούλ Ι-Λάντ
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Σουγόν
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Χουάσεονγκ
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Νταεγού
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
| Συνολικά | 61% | 39% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 38% | 62% |
| Goals κατά | 32% | 68% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.3 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 57.84 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 597 | 2.67 |
| Εντός | 309 | 1.38 |
| Εκτός | 288 | 1.29 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.8% (31/224) | |
| 2 - 2 | 10.3% (23/224) | |
| 0 - 1 | 9.8% (22/224) | |
| 1 - 0 | 9.4% (21/224) | |
| 1 - 2 | 8.0% (18/224) | |
| 2 - 1 | 7.6% (17/224) | |
| 0 - 0 | 7.1% (16/224) | |
| 2 - 0 | 6.3% (14/224) | |
| 1 - 3 | 4.5% (10/224) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 22.3% (50/224) | |
| 1 | 19.2% (43/224) | |
| 3 | 19.2% (43/224) | |
| 4 | 18.8% (42/224) | |
| 5 | 10.7% (24/224) | |
| 0 | 7.1% (16/224) | |
| 6 | 2.2% (5/224) | |
| 7 | 0.4% (1/224) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 36.2% (81/224) | |
| X | 32.1% (72/224) | |
| 2 | 31.7% (71/224) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.1% (45/224) | |
| 1/X | 8.0% (18/224) | |
| 1/2 | 4.5% (10/224) | |
| X/1 | 13.8% (31/224) | |
| X/X | 19.6% (44/224) | |
| X/2 | 13.4% (30/224) | |
| 2/1 | 2.2% (5/224) | |
| 2/X | 4.5% (10/224) | |
| 2/2 | 13.8% (31/224) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 597 | 2.67 |
| Εντός | 309 | 1.38 |
| Εκτός | 288 | 1.29 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).