ΝΒ II Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ II 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 20 | 6 | 2 | 0 | 23:7 | |
| 2 |
|
9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | |
| 3 |
|
9 | 19 | 5 | 4 | 0 | 21:13 | |
| 4 |
|
9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 14:14 | |
| 5 |
|
9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 16:11 | |
| 6 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 12:10 | |
| 7 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | |
| 8 |
|
9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 14:11 | |
| 9 |
|
9 | 11 | 2 | 5 | 2 | 13:14 | |
| 10 |
|
8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 8:12 | |
| 11 |
|
8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 10:15 | |
| 12 |
|
9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 7:11 | |
| 13 |
|
8 | 7 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | |
| 14 |
|
7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 4:9 | |
| 15 |
|
9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 9:21 | |
| 16 |
|
9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 6:18 | |
Άνοδος
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σοροκσάρ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 16:5 | |
| 2 | Κεσκεμέτι ΤΕ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 12:4 | |
| 3 | Τισζακέσκε | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 15:8 | |
| 4 | Μεζοκοβέζντι Ζόρι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | |
| 5 | Άικα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:7 | |
| 6 | Καζινσμπαρισίκα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | |
| 7 | Καρκατζί | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 8 | Φέχερβαρ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:6 | |
| 9 | Ζέγκεντ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | |
| 10 | Ναγκικανίζσα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | |
| 11 | Ντιοσγκιόρι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | |
| 12 | Γκίρμοτ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | |
| 13 | Κοζαρμισλένι | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 14 | BVSC Ζούγκλο | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:8 | |
| 15 | Σζεντλορίντσι | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | |
| 16 | Τσακβάρι | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Novak Csanad |
Γκίρμοτ
|
6 | 1 |
| Ramos Myke |
Τισζακέσκε
|
6 | 1 |
| Kuznetsov Daniel |
Σοροκσάρ
|
5 | 0 |
| Konyves Norbert |
Καρκατζί
|
5 | 0 |
| Lovrencsics Balazs |
Σοροκσάρ
|
5 | 0 |
| Kovacs Patrik |
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
4 | 0 |
| Nemeth Daniel |
Φέχερβαρ
|
4 | 0 |
| Pataki Bence |
Τισζακέσκε
|
4 | 0 |
| Vago Levente |
Ζέγκεντ
|
4 | 0 |
| Rab Bence |
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kollo Kende |
Φέχερβαρ
|
1 |
| Lorincz Attila |
Ναγκικανίζσα
|
1 |
| Gyano Marcell |
Κοζαρμισλένι
|
1 |
| Varjas Zoltan |
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
1 |
| Bolyki Andor |
Κεσκεμέτι ΤΕ
|
1 |
| Balazs Teo |
Φέχερβαρ
|
1 |
| Tar Zsolt |
Άικα
|
1 |
| Merenyi Adam |
Κεσκεμέτι ΤΕ
|
1 |
| Vajda Roland |
Κοζαρμισλένι
|
1 |
| Kovacs Bence |
Ναγκικανίζσα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σοροκσάρ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Κεσκεμέτι ΤΕ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Τισζακέσκε
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Γκίρμοτ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Καζινσμπαρισίκα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Άικα
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Φέχερβαρ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Καρκατζί
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σζεντλορίντσι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ντιοσγκιόρι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ναγκικανίζσα
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ζέγκεντ
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
BVSC Ζούγκλο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Τσακβάρι
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Κοζαρμισλένι
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σοροκσάρ
|
25% 2/8 |
13% 1/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
Κεσκεμέτι ΤΕ
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Τισζακέσκε
|
11% 1/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Γκίρμοτ
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Καζινσμπαρισίκα
|
11% 1/9 |
44% 4/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Άικα
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
13% 1/8 |
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Φέχερβαρ
|
22% 2/9 |
56% 5/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Καρκατζί
|
11% 1/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Σζεντλορίντσι
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Ντιοσγκιόρι
|
0% 0/8 |
63% 5/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Ναγκικανίζσα
|
56% 5/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Ζέγκεντ
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
BVSC Ζούγκλο
|
57% 4/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Τσακβάρι
|
11% 1/9 |
44% 4/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Κοζαρμισλένι
|
0% 0/9 |
89% 8/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
| Συνολικά | 24% | 46% | 29% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σοροκσάρ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Κεσκεμέτι ΤΕ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Τισζακέσκε
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Γκίρμοτ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Καζινσμπαρισίκα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Άικα
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Φέχερβαρ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Καρκατζί
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Σζεντλορίντσι
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Ντιοσγκιόρι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ναγκικανίζσα
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Ζέγκεντ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
BVSC Ζούγκλο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Τσακβάρι
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Κοζαρμισλένι
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.32 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.72 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 193 | 2.84 |
| Εντός | 117 | 1.72 |
| Εκτός | 76 | 1.12 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 13.2% (9/68) | |
| 1 - 1 | 10.3% (7/68) | |
| 2 - 1 | 8.8% (6/68) | |
| 2 - 0 | 8.8% (6/68) | |
| 1 - 2 | 7.4% (5/68) | |
| 0 - 1 | 7.4% (5/68) | |
| 2 - 2 | 5.9% (4/68) | |
| 3 - 1 | 4.4% (3/68) | |
| 3 - 0 | 4.4% (3/68) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 23.5% (16/68) | |
| 3 | 22.1% (15/68) | |
| 1 | 20.6% (14/68) | |
| 4 | 13.2% (9/68) | |
| 5 | 10.3% (7/68) | |
| 6 | 5.9% (4/68) | |
| 0 | 2.9% (2/68) | |
| 7 | 1.5% (1/68) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 52.9% (36/68) | |
| X | 22.1% (15/68) | |
| 2 | 25.0% (17/68) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 30.9% (21/68) | |
| 1/X | 5.9% (4/68) | |
| 1/2 | 2.9% (2/68) | |
| X/1 | 20.6% (14/68) | |
| X/X | 11.8% (8/68) | |
| X/2 | 11.8% (8/68) | |
| 2/1 | 1.5% (1/68) | |
| 2/X | 4.4% (3/68) | |
| 2/2 | 10.3% (7/68) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 193 | 2.84 |
| Εντός | 117 | 1.72 |
| Εκτός | 76 | 1.12 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).