Σεγούντα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δυτικός Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
32 | 70 | 21 | 7 | 4 | 56:24 | |
| 2 |
|
32 | 56 | 16 | 8 | 8 | 58:36 | |
| 3 |
|
32 | 55 | 16 | 7 | 9 | 50:31 | |
| 4 |
|
32 | 48 | 12 | 12 | 8 | 46:43 | |
| 5 |
|
32 | 46 | 13 | 7 | 12 | 55:49 | |
| 6 |
|
32 | 44 | 12 | 8 | 12 | 43:52 | |
| 7 |
|
32 | 34 | 9 | 7 | 16 | 39:52 | |
| 8 |
|
32 | 32 | 9 | 5 | 18 | 50:63 | |
| 9 |
|
32 | 15 | 4 | 3 | 25 | 27:74 | |
| Κεντροανατολικός Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
26 | 49 | 14 | 7 | 5 | 40:27 | |
| 2 |
|
26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 33:24 | |
| 3 |
|
26 | 41 | 10 | 11 | 5 | 29:20 | |
| 4 |
|
26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 31:31 | |
| 5 |
|
26 | 33 | 8 | 9 | 9 | 31:32 | |
| 6 |
|
26 | 21 | 4 | 9 | 13 | 25:36 | |
| 7 |
|
14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 15:12 | |
| 8 |
|
26 | 16 | 2 | 10 | 14 | 13:35 | |
Πλέι Οφ Ανόδου
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Σήμ. 21:30 |
Μονάγκας Β'
Ουρένα
|
||||
|
Σήμ. 21:30 |
Αράγκουα
Γιαρακουγιάνος
|
||||
|
Δευ. 00:00 |
Ντεπορτίβο Λάρα
Σαμόρα Β'
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Γιαρακουγιάνος | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | |
| 2 | Ντεπορτίβο Λάρα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | |
| 3 | Μαριτίμο Ντε Λα Γκουαΐαρα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 4 | Αράγκουα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | |
| 5 | Μονάγκας Β' | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 6 | Ατλέτικο Ελ Βίγια | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 13:12 | |
| 7 | Ντινάμο Ντε Πουέρτο Λα Κρουζ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:8 | |
| 8 | Ντεπορτίβο Μιράντα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 9 | Μπολιβαρ Σπορτ Κλαμπ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 10 | Μπαρκισιμέτο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:5 | |
| 11 | Σαμόρα Β' | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 11:12 | |
| 12 | Ρεάλ Φροντέρα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:11 | |
| 13 | Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο Β' | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:14 | |
| 14 | Μινέρος Ντε Γκουαγιάνα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | |
| 15 | Ουρένα | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 6:10 | |
| 16 | Ατλέτικο Αβίλα | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4:8 | |
| 17 | Ατλέτικο Μπαρίνας | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:6 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντεπορτίβο Λάρα
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Μονάγκας Β'
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Μπαρκισιμέτο
|
59% 20/34 |
41% 14/34 |
Ντεπορτίβο Μιράντα
|
29% 8/28 |
71% 20/28 |
Γιαρακουγιάνος
|
45% 15/33 |
55% 18/33 |
Αράγκουα
|
33% 9/27 |
67% 18/27 |
Ουρένα
|
48% 16/33 |
52% 17/33 |
Μπολιβαρ Σπορτ Κλαμπ
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Σαμόρα Β'
|
66% 21/32 |
34% 11/32 |
Ντινάμο Ντε Πουέρτο Λα Κρουζ
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Ατλέτικο Ελ Βίγια
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Μινέρος Ντε Γκουαγιάνα
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο Β'
|
67% 22/33 |
33% 11/33 |
Μαριτίμο Ντε Λα Γκουαΐαρα
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Ατλέτικο Μπαρίνας
|
72% 23/32 |
28% 9/32 |
Ατλέτικο Αβίλα
|
31% 8/26 |
69% 18/26 |
Ρεάλ Φροντέρα
|
59% 19/32 |
41% 13/32 |
| Συνολικά | 52% | 48% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ντεπορτίβο Λάρα
|
31% 10/32 |
41% 13/32 |
28% 9/32 |
0% 0/32 |
Μονάγκας Β'
|
26% 7/27 |
52% 14/27 |
22% 6/27 |
0% 0/27 |
Μπαρκισιμέτο
|
21% 7/34 |
56% 19/34 |
21% 7/34 |
3% 1/34 |
Ντεπορτίβο Μιράντα
|
43% 12/28 |
39% 11/28 |
14% 4/28 |
4% 1/28 |
Γιαρακουγιάνος
|
36% 12/33 |
42% 14/33 |
18% 6/33 |
3% 1/33 |
Αράγκουα
|
41% 11/27 |
52% 14/27 |
7% 2/27 |
0% 0/27 |
Ουρένα
|
24% 8/33 |
48% 16/33 |
24% 8/33 |
3% 1/33 |
Μπολιβαρ Σπορτ Κλαμπ
|
37% 10/27 |
44% 12/27 |
19% 5/27 |
0% 0/27 |
Σαμόρα Β'
|
6% 2/32 |
59% 19/32 |
31% 10/32 |
3% 1/32 |
Ντινάμο Ντε Πουέρτο Λα Κρουζ
|
31% 8/26 |
46% 12/26 |
23% 6/26 |
0% 0/26 |
Ατλέτικο Ελ Βίγια
|
28% 9/32 |
31% 10/32 |
31% 10/32 |
9% 3/32 |
Μινέρος Ντε Γκουαγιάνα
|
35% 9/26 |
42% 11/26 |
19% 5/26 |
4% 1/26 |
Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο Β'
|
21% 7/33 |
58% 19/33 |
18% 6/33 |
3% 1/33 |
Μαριτίμο Ντε Λα Γκουαΐαρα
|
50% 7/14 |
36% 5/14 |
14% 2/14 |
0% 0/14 |
Ατλέτικο Μπαρίνας
|
22% 7/32 |
34% 11/32 |
34% 11/32 |
9% 3/32 |
Ατλέτικο Αβίλα
|
46% 12/26 |
38% 10/26 |
15% 4/26 |
0% 0/26 |
Ρεάλ Φροντέρα
|
13% 4/32 |
56% 18/32 |
28% 9/32 |
3% 1/32 |
| Συνολικά | 29% | 46% | 22% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντεπορτίβο Λάρα
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Μονάγκας Β'
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Μπαρκισιμέτο
|
62% 21/34 |
38% 13/34 |
Ντεπορτίβο Μιράντα
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
Γιαρακουγιάνος
|
48% 16/33 |
52% 17/33 |
Αράγκουα
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Ουρένα
|
61% 20/33 |
39% 13/33 |
Μπολιβαρ Σπορτ Κλαμπ
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Σαμόρα Β'
|
66% 21/32 |
34% 11/32 |
Ντινάμο Ντε Πουέρτο Λα Κρουζ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Ατλέτικο Ελ Βίγια
|
59% 19/32 |
41% 13/32 |
Μινέρος Ντε Γκουαγιάνα
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο Β'
|
58% 19/33 |
42% 14/33 |
Μαριτίμο Ντε Λα Γκουαΐαρα
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Ατλέτικο Μπαρίνας
|
78% 25/32 |
22% 7/32 |
Ατλέτικο Αβίλα
|
31% 8/26 |
69% 18/26 |
Ρεάλ Φροντέρα
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
| Συνολικά | 55% | 45% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 649 | 2.63 |
| Εντός | 355 | 1.44 |
| Εκτός | 294 | 1.19 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12.1% (30/247) | |
| 1 - 0 | 12.1% (30/247) | |
| 1 - 1 | 10.5% (26/247) | |
| 0 - 0 | 10.1% (25/247) | |
| 1 - 2 | 8.5% (21/247) | |
| 0 - 1 | 6.5% (16/247) | |
| 2 - 2 | 5.7% (14/247) | |
| 2 - 0 | 4.9% (12/247) | |
| 3 - 0 | 4.0% (10/247) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 26.7% (66/247) | |
| 2 | 19.4% (48/247) | |
| 1 | 18.6% (46/247) | |
| 4 | 10.5% (26/247) | |
| 0 | 10.1% (25/247) | |
| 5 | 8.1% (20/247) | |
| 6 | 3.6% (9/247) | |
| 7 | 2.0% (5/247) | |
| 8 | 0.8% (2/247) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.5% (110/247) | |
| X | 26.3% (65/247) | |
| 2 | 29.1% (72/247) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.9% (54/247) | |
| 1/X | 4.0% (10/247) | |
| 1/2 | 1.6% (4/247) | |
| X/1 | 19.0% (47/247) | |
| X/X | 19.0% (47/247) | |
| X/2 | 9.7% (24/247) | |
| 2/1 | 3.6% (9/247) | |
| 2/X | 3.2% (8/247) | |
| 2/2 | 17.8% (44/247) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 649 | 2.63 |
| Εντός | 355 | 1.44 |
| Εκτός | 294 | 1.19 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Μαριτίμο Ντε Λα Γκουαΐαρα