Σεγούντα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
28 | 56 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | |
| 2 |
|
28 | 54 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | |
| 3 |
|
28 | 51 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | |
| 4 |
|
28 | 43 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | |
| 5 |
|
28 | 42 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | |
| 6 |
|
28 | 42 | 12 | 6 | 10 | 36:41 | |
| 7 |
|
28 | 41 | 9 | 14 | 5 | 35:29 | |
| 8 |
|
28 | 41 | 12 | 5 | 11 | 40:37 | |
| 9 |
|
28 | 36 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | |
| 10 |
|
28 | 36 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | |
| 11 |
|
28 | 34 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | |
| 12 |
|
28 | 32 | 7 | 11 | 10 | 34:38 | |
| 13 |
|
28 | 29 | 7 | 8 | 13 | 36:42 | |
| 14 |
|
28 | 28 | 7 | 7 | 14 | 23:36 | |
| 15 |
|
28 | 24 | 4 | 12 | 12 | 32:47 | |
| 16 |
|
28 | 22 | 6 | 4 | 18 | 25:40 | |
Άνοδος
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ιντεπεντιέντε FBC | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | |
| 2 | Ντεπορτίβο Σαντάνι | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:3 | |
| 3 | Παραγκουάρι AC | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | |
| 4 | Σπορτίβο Καραπέγκουα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | |
| 5 | 3 Ντε Νοβιέμπρε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | |
| 6 | Γκουαρανί Παραγκουάρι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | |
| 7 | Χενεράλ Καμπαγέρο | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | |
| 8 | Σολ Ντε Αμέρικα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | |
| 9 | Φερνάντο Ντε Λα Μόρα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | |
| 10 | 12 Ντε Χούνιο | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:7 | |
| 11 | Ατλέτικο Τεμπετάρι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:10 | |
| 12 | Ντεπορτίβο Καπιάτα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 13 | Ρεσιστένθια | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:7 | |
| 14 | Τακουάρι | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | |
| 15 | Γουαϊρένα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:7 | |
| 16 | Μπέντζαμιν Ακεβάλ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7:12 | |
| 17 | Ενκαρνασιόν | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χενεράλ Καμπαγέρο
|
68% 19/28 |
32% 9/28 |
Ντεπορτίβο Σαντάνι
|
50% 14/28 |
50% 14/28 |
12 Ντε Χούνιο
|
32% 9/28 |
68% 19/28 |
Ιντεπεντιέντε FBC
|
50% 14/28 |
50% 14/28 |
Μπέντζαμιν Ακεβάλ
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
Σπορτίβο Καραπέγκουα
|
43% 12/28 |
57% 16/28 |
Σολ Ντε Αμέρικα
|
25% 7/28 |
75% 21/28 |
Παραγκουάρι AC
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Ρεσιστένθια
|
46% 13/28 |
54% 15/28 |
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
46% 13/28 |
54% 15/28 |
Ντεπορτίβο Καπιάτα
|
46% 13/28 |
54% 15/28 |
3 Ντε Νοβιέμπρε
|
50% 14/28 |
50% 14/28 |
Γουαϊρένα
|
39% 11/28 |
61% 17/28 |
Τακουάρι
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
Ενκαρνασιόν
|
39% 11/28 |
61% 17/28 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χενεράλ Καμπαγέρο
|
18% 5/28 |
43% 12/28 |
36% 10/28 |
4% 1/28 |
Ντεπορτίβο Σαντάνι
|
25% 7/28 |
54% 15/28 |
18% 5/28 |
4% 1/28 |
12 Ντε Χούνιο
|
32% 9/28 |
46% 13/28 |
21% 6/28 |
0% 0/28 |
Ιντεπεντιέντε FBC
|
21% 6/28 |
46% 13/28 |
29% 8/28 |
4% 1/28 |
Μπέντζαμιν Ακεβάλ
|
14% 4/28 |
57% 16/28 |
25% 7/28 |
4% 1/28 |
Σπορτίβο Καραπέγκουα
|
29% 8/28 |
43% 12/28 |
21% 6/28 |
7% 2/28 |
Σολ Ντε Αμέρικα
|
32% 9/28 |
46% 13/28 |
21% 6/28 |
0% 0/28 |
Παραγκουάρι AC
|
22% 2/9 |
11% 1/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
|
21% 6/28 |
46% 13/28 |
25% 7/28 |
7% 2/28 |
Ρεσιστένθια
|
29% 8/28 |
50% 14/28 |
21% 6/28 |
0% 0/28 |
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
25% 7/28 |
46% 13/28 |
29% 8/28 |
0% 0/28 |
Ντεπορτίβο Καπιάτα
|
32% 9/28 |
36% 10/28 |
25% 7/28 |
7% 2/28 |
3 Ντε Νοβιέμπρε
|
25% 7/28 |
46% 13/28 |
21% 6/28 |
7% 2/28 |
Γουαϊρένα
|
36% 10/28 |
46% 13/28 |
18% 5/28 |
0% 0/28 |
Τακουάρι
|
25% 7/28 |
36% 10/28 |
39% 11/28 |
0% 0/28 |
Ενκαρνασιόν
|
39% 11/28 |
32% 9/28 |
29% 8/28 |
0% 0/28 |
| Συνολικά | 27% | 44% | 26% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χενεράλ Καμπαγέρο
|
68% 19/28 |
32% 9/28 |
Ντεπορτίβο Σαντάνι
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
12 Ντε Χούνιο
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
Ιντεπεντιέντε FBC
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Μπέντζαμιν Ακεβάλ
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Σπορτίβο Καραπέγκουα
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
Σολ Ντε Αμέρικα
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Παραγκουάρι AC
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Ρεσιστένθια
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Ντεπορτίβο Καπιάτα
|
68% 19/28 |
32% 9/28 |
3 Ντε Νοβιέμπρε
|
61% 17/28 |
39% 11/28 |
Γουαϊρένα
|
43% 12/28 |
57% 16/28 |
Τακουάρι
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Ενκαρνασιόν
|
39% 11/28 |
61% 17/28 |
| Συνολικά | 57% | 43% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 588 | 2.63 |
| Εντός | 303 | 1.35 |
| Εκτός | 285 | 1.27 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.3% (32/224) | |
| 1 - 0 | 11.6% (26/224) | |
| 2 - 1 | 8.9% (20/224) | |
| 0 - 0 | 8.0% (18/224) | |
| 0 - 1 | 7.6% (17/224) | |
| 2 - 0 | 6.3% (14/224) | |
| 1 - 2 | 5.8% (13/224) | |
| 0 - 2 | 5.4% (12/224) | |
| 3 - 2 | 4.9% (11/224) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.9% (58/224) | |
| 1 | 19.2% (43/224) | |
| 3 | 18.3% (41/224) | |
| 4 | 14.3% (32/224) | |
| 5 | 9.4% (21/224) | |
| 0 | 8.0% (18/224) | |
| 6 | 2.2% (5/224) | |
| 7 | 2.2% (5/224) | |
| 8 | 0.4% (1/224) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 40.6% (91/224) | |
| X | 27.2% (61/224) | |
| 2 | 32.1% (72/224) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 18.8% (42/224) | |
| 1/X | 4.9% (11/224) | |
| 1/2 | 3.1% (7/224) | |
| X/1 | 20.1% (45/224) | |
| X/X | 17.4% (39/224) | |
| X/2 | 11.2% (25/224) | |
| 2/1 | 1.8% (4/224) | |
| 2/X | 4.9% (11/224) | |
| 2/2 | 17.9% (40/224) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 588 | 2.63 |
| Εντός | 303 | 1.35 |
| Εκτός | 285 | 1.27 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Γκουαρανί Παραγκουάρι