NWSL Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΗΠΑ: NWSL 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
27 | 55 | 16 | 7 | 4 | 35:21 | |
| 2 |
|
27 | 51 | 16 | 3 | 8 | 40:28 | |
| 3 |
|
27 | 49 | 15 | 4 | 8 | 39:26 | |
| 4 |
|
27 | 46 | 14 | 4 | 9 | 44:35 | |
| 5 |
|
27 | 44 | 13 | 5 | 9 | 48:38 | |
| 6 |
|
27 | 43 | 12 | 7 | 8 | 45:29 | |
| 7 |
|
27 | 43 | 12 | 7 | 8 | 45:39 | |
| 8 |
|
27 | 42 | 13 | 3 | 11 | 50:39 | |
| 9 |
|
27 | 40 | 12 | 4 | 11 | 33:32 | |
| 10 |
|
27 | 38 | 10 | 8 | 9 | 45:37 | |
| 11 |
|
27 | 33 | 10 | 3 | 14 | 36:43 | |
| 12 |
|
27 | 30 | 8 | 6 | 13 | 34:39 | |
| 13 |
|
27 | 29 | 8 | 5 | 14 | 36:46 | |
| 14 |
|
27 | 26 | 7 | 5 | 15 | 28:42 | |
| 15 |
|
27 | 24 | 7 | 3 | 17 | 36:52 | |
| 16 |
|
27 | 17 | 5 | 2 | 20 | 15:63 | |
Πλέι Οφ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:3 | |
| 2 | Έιντζελ Σίτι (Γ) | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:5 | |
| 3 | Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | |
| 4 | Γκόθαμ ΦΚ (Γ) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:7 | |
| 5 | Μπόστον Λέγκασι (Γ) | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | |
| 6 | Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ) | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | |
| 7 | Ντένβερ Σάμιτ (Γ) | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:10 | |
| 8 | Ορλάντο Πράιντ (Γ) | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | |
| 9 | Γιούτα Ρόγιαλς (Γ) | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | |
| 10 | Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:6 | |
| 11 | Σιάτλ Ρέιν (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:6 | |
| 12 | Πόρτλαντ Θορνς (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:9 | |
| 13 | Χιούστον Ντας (Γ) | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | |
| 14 | Μπέι (Γ) | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | |
| 15 | Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ) | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:9 | |
| 16 | Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ) | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:16 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Sanchez Ashley |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
20 | 2 |
| Banda Barbra |
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
17 | 2 |
| Wilson Sophia |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
13 | 5 |
| Chawinga Temwa |
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
12 | 0 |
| Sonis Janine |
Ντένβερ Σάμιτ (Γ)
|
12 | 3 |
| Rodman Trinity |
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
|
11 | 0 |
| Ijeh Evelyn |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
11 | 0 |
| Niehues Maiara |
Έιντζελ Σίτι (Γ)
|
10 | 2 |
| Byars Trinity |
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ)
|
10 | 0 |
| Rader Kat |
Χιούστον Ντας (Γ)
|
10 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| St-georges Bianca Rose |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
2 |
| Rauch Felicitas |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
1 |
| Stevens Ella |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
1 |
| Cometti Aldana |
Μπέι (Γ)
|
1 |
| Rouse Laney |
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
1 |
| Schlegel Allyson |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
1 |
| Perry Jayden |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
1 |
| Wilson Sophia |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
1 |
| Reyes Reyna |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
1 |
| Angelina |
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γκόθαμ ΦΚ (Γ)
|
37% 10/27 |
63% 17/27 |
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ)
|
41% 11/27 |
59% 16/27 |
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
|
44% 12/27 |
56% 15/27 |
Γιούτα Ρόγιαλς (Γ)
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Έιντζελ Σίτι (Γ)
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Σιάτλ Ρέιν (Γ)
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Ντένβερ Σάμιτ (Γ)
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Χιούστον Ντας (Γ)
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Μπέι (Γ)
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ)
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Γκόθαμ ΦΚ (Γ)
|
37% 10/27 |
48% 13/27 |
15% 4/27 |
0% 0/27 |
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ)
|
26% 7/27 |
52% 14/27 |
22% 6/27 |
0% 0/27 |
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
|
41% 11/27 |
41% 11/27 |
15% 4/27 |
4% 1/27 |
Γιούτα Ρόγιαλς (Γ)
|
22% 6/27 |
52% 14/27 |
26% 7/27 |
0% 0/27 |
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
7% 2/27 |
63% 17/27 |
30% 8/27 |
0% 0/27 |
Έιντζελ Σίτι (Γ)
|
15% 4/27 |
63% 17/27 |
19% 5/27 |
4% 1/27 |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
11% 3/27 |
48% 13/27 |
37% 10/27 |
4% 1/27 |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
15% 4/27 |
44% 12/27 |
37% 10/27 |
4% 1/27 |
Σιάτλ Ρέιν (Γ)
|
26% 7/27 |
56% 15/27 |
19% 5/27 |
0% 0/27 |
Ντένβερ Σάμιτ (Γ)
|
19% 5/27 |
48% 13/27 |
30% 8/27 |
4% 1/27 |
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
26% 7/27 |
37% 10/27 |
37% 10/27 |
0% 0/27 |
Χιούστον Ντας (Γ)
|
33% 9/27 |
37% 10/27 |
26% 7/27 |
4% 1/27 |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
19% 5/27 |
56% 15/27 |
19% 5/27 |
7% 2/27 |
Μπέι (Γ)
|
30% 8/27 |
37% 10/27 |
33% 9/27 |
0% 0/27 |
Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ)
|
11% 3/27 |
52% 14/27 |
33% 9/27 |
4% 1/27 |
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
|
19% 5/27 |
52% 14/27 |
26% 7/27 |
4% 1/27 |
| Συνολικά | 22% | 49% | 26% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γκόθαμ ΦΚ (Γ)
|
41% 11/27 |
59% 16/27 |
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ)
|
44% 12/27 |
56% 15/27 |
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
|
41% 11/27 |
59% 16/27 |
Γιούτα Ρόγιαλς (Γ)
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Έιντζελ Σίτι (Γ)
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Σιάτλ Ρέιν (Γ)
|
44% 12/27 |
56% 15/27 |
Ντένβερ Σάμιτ (Γ)
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Χιούστον Ντας (Γ)
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Μπέι (Γ)
|
44% 12/27 |
56% 15/27 |
Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ)
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
|
26% 7/27 |
74% 20/27 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 46% | 54% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.3 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 46.54 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 609 | 2.82 |
| Εντός | 331 | 1.53 |
| Εκτός | 278 | 1.29 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12.0% (26/216) | |
| 0 - 1 | 9.3% (20/216) | |
| 1 - 2 | 8.8% (19/216) | |
| 1 - 0 | 8.8% (19/216) | |
| 2 - 0 | 7.4% (16/216) | |
| 1 - 1 | 7.4% (16/216) | |
| 0 - 2 | 6.5% (14/216) | |
| 2 - 2 | 5.6% (12/216) | |
| 3 - 1 | 4.2% (9/216) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 27.8% (60/216) | |
| 2 | 21.3% (46/216) | |
| 1 | 18.1% (39/216) | |
| 4 | 13.9% (30/216) | |
| 5 | 8.8% (19/216) | |
| 0 | 4.2% (9/216) | |
| 6 | 3.7% (8/216) | |
| 7 | 2.3% (5/216) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.3% (100/216) | |
| X | 17.6% (38/216) | |
| 2 | 36.1% (78/216) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 23.6% (51/216) | |
| 1/X | 4.6% (10/216) | |
| 1/2 | 1.4% (3/216) | |
| X/1 | 20.4% (44/216) | |
| X/X | 8.3% (18/216) | |
| X/2 | 12.5% (27/216) | |
| 2/1 | 2.3% (5/216) | |
| 2/X | 4.6% (10/216) | |
| 2/2 | 22.2% (48/216) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 609 | 2.82 |
| Εντός | 331 | 1.53 |
| Εκτός | 278 | 1.29 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).