3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 3η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 28:6 | |
| 2 |
|
9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 25:12 | |
| 3 |
|
9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 24:9 | |
| 4 |
|
8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 12:5 | |
| 5 |
|
9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 18:15 | |
| 6 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 15:16 | |
| 7 |
|
9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 14:14 | |
| 8 |
|
9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 11:14 | |
| 9 |
|
8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 18:18 | |
| 10 |
|
9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 24:19 | |
| 11 |
|
9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 18:19 | |
| 12 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 11:19 | |
| 13 |
|
9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 19:18 | |
| 14 |
|
9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 16:26 | |
| 15 |
|
9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11:15 | |
| 16 |
|
9 | 7 | 1 | 4 | 4 | 14:24 | |
| 17 |
|
9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 11:18 | |
| 18 |
|
9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 9:31 | |
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Κόζακεν Μπόις | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 16:4 | |
| 2 | Κουίκ Μπόις | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 15:6 | |
| 3 | Ισελμερβόγκελς | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 9:2 | |
| 4 | Γκέλντερς Φεενεντάαλσε | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:7 | |
| 5 | Ντε Τρέφερς | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:5 | |
| 6 | Μπαρεντρέχτ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | |
| 7 | Άμστερνταμ ΦΚ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:6 | |
| 8 | Αλμέρε Σίτι U21 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 11:11 | |
| 9 | Σπάκενμπουργκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | |
| 10 | Ραϊνσμπούργκσε Μπόις | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:15 | |
| 11 | RKAV Φόλενταμ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 13:11 | |
| 12 | Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:10 | |
| 13 | Χάρντενμπεργκ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:10 | |
| 14 | Χοέκ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | |
| 15 | Κάτβικ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:15 | |
| 16 | Κλοέτινγκε | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 8:14 | |
| 17 | Κονινκλίκε | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:10 | |
| 18 | Ρόχντα Ράαλτε | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7:18 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Damen Grad |
Κόζακεν Μπόις
|
10 | 1 |
| Slor Kian |
Κουίκ Μπόις
|
8 | 0 |
| Van Bakel Sebastiaan |
Ντε Τρέφερς
|
8 | 0 |
| Veenhof Quincy |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
7 | 1 |
| Buitenweg Jeffrey |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
7 | 0 |
| Fonseca Radjenio |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
6 | 0 |
| Hanzen Daniel |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
6 | 0 |
| Waterink Tim |
Ντε Τρέφερς
|
6 | 0 |
| Hamann Lukas |
Κουίκ Μπόις
|
6 | 0 |
| Oukhattou Mohamed |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Martens Gertjan |
Χοέκ
|
1 |
| Van Der Meer Owen |
Κάτβικ
|
1 |
| Kok Olaf |
Σπάκενμπουργκ
|
1 |
| Van Wageningen Dylan |
Κάτβικ
|
1 |
| Ouali Redouan Omar |
Μπαρεντρέχτ
|
1 |
| Ederveen Sven |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
1 |
| Zandbergen Rob |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
1 |
| Bayram Taner |
Μπαρεντρέχτ
|
1 |
| Brussaard Bas |
Ντε Τρέφερς
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κουίκ Μπόις
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Κόζακεν Μπόις
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ντε Τρέφερς
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ισελμερβόγκελς
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Χάρντενμπεργκ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Μπαρεντρέχτ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Σπάκενμπουργκ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
100% 8/8 |
0% 0/8 |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
RKAV Φόλενταμ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Κάτβικ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Αλμέρε Σίτι U21
|
100% 9/9 |
0% 0/9 |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Χοέκ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Κλοέτινγκε
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Κονινκλίκε
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ρόχντα Ράαλτε
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
| Συνολικά | 74% | 26% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Κουίκ Μπόις
|
11% 1/9 |
22% 2/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Κόζακεν Μπόις
|
0% 0/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Ντε Τρέφερς
|
0% 0/9 |
44% 4/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
Ισελμερβόγκελς
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
0% 0/8 |
0% 0/8 |
Χάρντενμπεργκ
|
0% 0/9 |
44% 4/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
Μπαρεντρέχτ
|
0% 0/9 |
44% 4/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
11% 1/9 |
44% 4/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Σπάκενμπουργκ
|
11% 1/9 |
67% 6/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
0% 0/8 |
25% 2/8 |
75% 6/8 |
0% 0/8 |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
0% 0/9 |
22% 2/9 |
56% 5/9 |
22% 2/9 |
RKAV Φόλενταμ
|
0% 0/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Κάτβικ
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Αλμέρε Σίτι U21
|
0% 0/9 |
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
0% 0/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
Χοέκ
|
0% 0/9 |
67% 6/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Κλοέτινγκε
|
0% 0/9 |
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Κονινκλίκε
|
0% 0/9 |
56% 5/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Ρόχντα Ράαλτε
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
33% 3/9 |
22% 2/9 |
| Συνολικά | 5% | 44% | 46% | 5% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κουίκ Μπόις
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Κόζακεν Μπόις
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Ντε Τρέφερς
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ισελμερβόγκελς
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Χάρντενμπεργκ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Μπαρεντρέχτ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σπάκενμπουργκ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
RKAV Φόλενταμ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Κάτβικ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Αλμέρε Σίτι U21
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Χοέκ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Κλοέτινγκε
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Κονινκλίκε
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Ρόχντα Ράαλτε
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
| Συνολικά | 69% | 31% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% |
| Goals κατά | 42% | 58% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.93 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.74 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 298 | 3.73 |
| Εντός | 163 | 2.04 |
| Εκτός | 135 | 1.69 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 44 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11.3% (9/80) | |
| 1 - 3 | 7.5% (6/80) | |
| 1 - 2 | 7.5% (6/80) | |
| 2 - 2 | 6.3% (5/80) | |
| 2 - 1 | 6.3% (5/80) | |
| 2 - 0 | 6.3% (5/80) | |
| 3 - 2 | 5.0% (4/80) | |
| 3 - 1 | 5.0% (4/80) | |
| 3 - 0 | 5.0% (4/80) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 22.5% (18/80) | |
| 3 | 22.5% (18/80) | |
| 2 | 21.3% (17/80) | |
| 5 | 16.3% (13/80) | |
| 6 | 7.5% (6/80) | |
| 1 | 5.0% (4/80) | |
| 7 | 2.5% (2/80) | |
| 10 | 1.3% (1/80) | |
| 9 | 1.3% (1/80) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.5% (34/80) | |
| X | 21.3% (17/80) | |
| 2 | 36.3% (29/80) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.8% (23/80) | |
| 1/X | 7.5% (6/80) | |
| 1/2 | 3.8% (3/80) | |
| X/1 | 11.3% (9/80) | |
| X/X | 5.0% (4/80) | |
| X/2 | 8.8% (7/80) | |
| 2/1 | 2.5% (2/80) | |
| 2/X | 8.8% (7/80) | |
| 2/2 | 23.8% (19/80) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 298 | 3.73 |
| Εντός | 163 | 2.04 |
| Εκτός | 135 | 1.69 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 44 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).