Πρώτη Ερασιτεχνική Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΕΛΓΙΟ: Πρώτη Ερασιτεχνική Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3η Κατηγορία | ||||||||
| 1 |
|
7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 19:8 | |
| 2 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 11:3 | |
| 3 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 10:5 | |
| 4 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 15:13 | |
| 5 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 10:7 | |
| 6 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 13:13 | |
| 7 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 10:10 | |
| 8 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 18:14 | |
| 9 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 14:10 | |
| 10 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 10:9 | |
| 11 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 12:12 | |
| 12 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 9:12 | |
| 13 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:15 | |
| 14 |
|
7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 13:18 | |
| 15 |
|
7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 5:19 | |
| 16 |
|
7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 6:16 | |
| Πρώτη Εθνική Κατηγορία ACFF | ||||||||
| 1 |
|
8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 13:7 | |
| 2 |
|
8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 17:7 | |
| 3 |
|
8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 15:8 | |
| 4 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 15:10 | |
| 5 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | |
| 6 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 18:15 | |
| 7 |
|
8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | |
| 8 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 10:12 | |
| 9 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7:7 | |
| 10 |
|
8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 10:20 | |
| 11 |
|
8 | 6 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | |
| 12 |
|
8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 10:26 | |
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ουτβεν | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:4 | |
| 2 | Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ U23 | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | |
| 3 | Ρόζελαρ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:2 | |
| 4 | Λέουβεν U23 | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:9 | |
| 5 | RWDM Βρυξέλλες | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | |
| 6 | Τιένεν | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 10:4 | |
| 7 | Μαντέλ Γιουνάιτεντ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:4 | |
| 8 | Ρενεσάνς Μον | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 15:9 | |
| 9 | Χούγκστρατεν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 15:10 | |
| 10 | Ουνιόν Ροτσεφορτουά | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | |
| 11 | Τούμπιζε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | |
| 12 | SL 16 U23 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:5 | |
| 13 | Μπελίσια Μπίλζεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 14 | ΡΦΚ Μο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 15 | Ρόγιαλ Κνόκε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 16 | Ντεσσέλ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | |
| 17 | Σαρλερουά U23 | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:5 | |
| 18 | Χαμπέ Λα Νοβ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | |
| 19 | Ολιμπίκ Σαρλερουά | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:9 | |
| 20 | Σερκλ Μπριζ U23 | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | |
| 21 | Μερελμπέκε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | |
| 22 | Τθες Σπορτ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 23 | Χέιστ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 24 | Λιρς | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 9:14 | |
| 25 | Χαρελμπέκε | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:14 | |
| 26 | Όνχει | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:16 | |
| 27 | Ζελζάτε | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:12 | |
| 28 | Φλενού | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7:19 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ουτβεν
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
RWDM Βρυξέλλες
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ρόζελαρ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ουνιόν Ροτσεφορτουά
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Μαντέλ Γιουνάιτεντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
ΡΦΚ Μο
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Λέουβεν U23
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ U23
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μερελμπέκε
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Τούμπιζε
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ντεσσέλ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρενεσάνς Μον
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Ρόγιαλ Κνόκε
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Σαρλερουά U23
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Χούγκστρατεν
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Ολιμπίκ Σαρλερουά
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Τιένεν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
SL 16 U23
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Τθες Σπορτ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Όνχει
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Μπελίσια Μπίλζεν
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Χαμπέ Λα Νοβ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χέιστ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Φλενού
|
100% 8/8 |
0% 0/8 |
Σερκλ Μπριζ U23
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Λιρς
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Χαρελμπέκε
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Ζελζάτε
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ουτβεν
|
0% 0/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
RWDM Βρυξέλλες
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Ρόζελαρ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Ουνιόν Ροτσεφορτουά
|
13% 1/8 |
63% 5/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Μαντέλ Γιουνάιτεντ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
ΡΦΚ Μο
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Λέουβεν U23
|
14% 1/7 |
14% 1/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ U23
|
13% 1/8 |
63% 5/8 |
13% 1/8 |
13% 1/8 |
Μερελμπέκε
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Τούμπιζε
|
38% 3/8 |
25% 2/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Ντεσσέλ
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
Ρενεσάνς Μον
|
13% 1/8 |
13% 1/8 |
63% 5/8 |
13% 1/8 |
Ρόγιαλ Κνόκε
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Σαρλερουά U23
|
50% 4/8 |
25% 2/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Χούγκστρατεν
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
Ολιμπίκ Σαρλερουά
|
0% 0/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
Τιένεν
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
SL 16 U23
|
71% 5/7 |
0% 0/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Τθες Σπορτ
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Όνχει
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Μπελίσια Μπίλζεν
|
29% 2/7 |
14% 1/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
Χαμπέ Λα Νοβ
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Χέιστ
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Φλενού
|
0% 0/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
Σερκλ Μπριζ U23
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Λιρς
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
Χαρελμπέκε
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ζελζάτε
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
| Συνολικά | 19% | 43% | 31% | 7% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ουτβεν
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
RWDM Βρυξέλλες
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ρόζελαρ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ουνιόν Ροτσεφορτουά
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Μαντέλ Γιουνάιτεντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
ΡΦΚ Μο
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Λέουβεν U23
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ U23
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Μερελμπέκε
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Τούμπιζε
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ντεσσέλ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρενεσάνς Μον
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ρόγιαλ Κνόκε
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Σαρλερουά U23
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χούγκστρατεν
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Ολιμπίκ Σαρλερουά
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Τιένεν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
SL 16 U23
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Τθες Σπορτ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Όνχει
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Μπελίσια Μπίλζεν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Χαμπέ Λα Νοβ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χέιστ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Φλενού
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Σερκλ Μπριζ U23
|
100% 7/7 |
0% 0/7 |
Λιρς
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Χαρελμπέκε
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ζελζάτε
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 326 | 3.17 |
| Εντός | 171 | 1.66 |
| Εκτός | 155 | 1.50 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.6% (14/103) | |
| 2 - 1 | 9.7% (10/103) | |
| 1 - 0 | 9.7% (10/103) | |
| 3 - 1 | 5.8% (6/103) | |
| 3 - 0 | 4.9% (5/103) | |
| 0 - 3 | 4.9% (5/103) | |
| 0 - 1 | 4.9% (5/103) | |
| 0 - 0 | 4.9% (5/103) | |
| 3 - 2 | 3.9% (4/103) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 22.3% (23/103) | |
| 2 | 20.4% (21/103) | |
| 4 | 14.6% (15/103) | |
| 1 | 14.6% (15/103) | |
| 5 | 11.7% (12/103) | |
| 7 | 5.8% (6/103) | |
| 0 | 4.9% (5/103) | |
| 6 | 4.9% (5/103) | |
| 8 | 1.0% (1/103) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.7% (46/103) | |
| X | 25.2% (26/103) | |
| 2 | 30.1% (31/103) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.2% (29/103) | |
| 1/X | 6.8% (7/103) | |
| 1/2 | 1.9% (2/103) | |
| X/1 | 13.6% (14/103) | |
| X/X | 14.6% (15/103) | |
| X/2 | 8.7% (9/103) | |
| 2/1 | 2.9% (3/103) | |
| 2/X | 3.9% (4/103) | |
| 2/2 | 19.4% (20/103) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 326 | 3.17 |
| Εντός | 171 | 1.66 |
| Εκτός | 155 | 1.50 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).