Τσάμπιονς Λιγκ Γυναικών Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΔΙΕΘΝΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναικών 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 19:2 | |
| 2 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 14:0 | |
| 3 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 4 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | |
| 5 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | |
| 6 |
|
3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 7:2 | |
| 7 |
|
3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | |
| 8 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2:7 | |
| 9 |
|
3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | |
| 10 |
|
3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | |
| 11 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:10 | |
| 12 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | |
| 13 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:14 | |
| 14 |
|
3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5:8 | |
| 15 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | |
| 16 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | |
| 17 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0:8 | |
| 18 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1:10 | |
Qualification to 1/4 finals
Πρόκριση στους «16»
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπαρτσελόνα (Γ) | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 19:2 | |
| 2 | Λυών (Γ) | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 14:0 | |
| 3 | Άρσεναλ (Γ) | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 4 | Τσέλσι (Γ) | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | |
| 5 | Γιουβέντους (Γ) | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | |
| 6 | Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 7:2 | |
| 7 | Μπάγερν Μονάχου (Γ) | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | |
| 8 | Ίντερ (Γ) | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2:7 | |
| 9 | Μάντσεστερ Σίτι (Γ) | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | |
| 10 | Ρεάλ Μαδρίτης (Γ) | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | |
| 11 | Κέγκε (Γ) | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:10 | |
| 12 | Μπενφίκα (Γ) | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | |
| 13 | Σερβέτ (Γ) | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:14 | |
| 14 | Παρί (Γ) | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5:8 | |
| 15 | Χάκεν (Γ) | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | |
| 16 | Αούστρια Βιέννης (Γ) | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | |
| 17 | Ρόμα (Γ) | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0:8 | |
| 18 | Λέουβεν (Γ) | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Katoto Marie-antoinette |
Λυών (Γ)
|
5 | 0 |
| Hansen Caroline Graham |
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
4 | 1 |
| Russo Alessia |
Άρσεναλ (Γ)
|
4 | 1 |
| Pajor Ewa |
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
4 | 0 |
| Pina Claudia |
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
4 | 0 |
| Redondo Alba |
Γιουβέντους (Γ)
|
3 | 1 |
| Becho Vicki |
Λυών (Γ)
|
3 | 0 |
| Karchaoui Sakina |
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
|
2 | 1 |
| Marinelli Gloria |
Σερβέτ (Γ)
|
2 | 0 |
| Serrajordi Clara |
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Bourma Daina |
Σερβέτ (Γ)
|
2 |
| Tomasevic Masa |
Ίντερ (Γ)
|
2 |
| Rybrink Josefine |
Χάκεν (Γ)
|
2 |
| Kirchberger Virginia |
Αούστρια Βιέννης (Γ)
|
2 |
| Amani Bernadette |
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
2 |
| Serrano Paula |
Σερβέτ (Γ)
|
1 |
| Salvai Cecilia |
Γιουβέντους (Γ)
|
1 |
| Anvegaard Anna |
Χάκεν (Γ)
|
1 |
| Paredes Irene |
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
1 |
| Angeldal Filippa |
Ρεάλ Μαδρίτης (Γ)
|
1 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Falk Jennifer |
Χάκεν (Γ)
|
1 |
| Mateo Clara |
Παρί (Γ)
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Λυών (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Άρσεναλ (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τσέλσι (Γ)
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Γιουβέντους (Γ)
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ίντερ (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ρεάλ Μαδρίτης (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Κέγκε (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μπενφίκα (Γ)
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Σερβέτ (Γ)
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Παρί (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Αούστρια Βιέννης (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Χάκεν (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ρόμα (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Λέουβεν (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Λυών (Γ)
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Άρσεναλ (Γ)
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Τσέλσι (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Γιουβέντους (Γ)
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Ίντερ (Γ)
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ρεάλ Μαδρίτης (Γ)
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Κέγκε (Γ)
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Μπενφίκα (Γ)
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Σερβέτ (Γ)
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Παρί (Γ)
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Αούστρια Βιέννης (Γ)
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Χάκεν (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Ρόμα (Γ)
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Λέουβεν (Γ)
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
| Συνολικά | 19% | 37% | 33% | 11% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Λυών (Γ)
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Άρσεναλ (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Τσέλσι (Γ)
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Γιουβέντους (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ίντερ (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ρεάλ Μαδρίτης (Γ)
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Κέγκε (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μπενφίκα (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Σερβέτ (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Παρί (Γ)
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Αούστρια Βιέννης (Γ)
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Χάκεν (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ρόμα (Γ)
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Λέουβεν (Γ)
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
| Συνολικά | 48% | 52% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 45% | 55% |
| Goals κατά | 29% | 71% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.62 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 57.73 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 96 | 3.56 |
| Εντός | 47 | 1.74 |
| Εκτός | 49 | 1.81 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 18.5% (5/27) | |
| 2 - 2 | 11.1% (3/27) | |
| 1 - 0 | 11.1% (3/27) | |
| 5 - 1 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 8 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 3 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 0 | 7.4% (2/27) | |
| 6 - 0 | 3.7% (1/27) | |
| 5 - 2 | 3.7% (1/27) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 22.2% (6/27) | |
| 6 | 14.8% (4/27) | |
| 3 | 14.8% (4/27) | |
| 4 | 11.1% (3/27) | |
| 1 | 11.1% (3/27) | |
| 8 | 7.4% (2/27) | |
| 5 | 7.4% (2/27) | |
| 0 | 7.4% (2/27) | |
| 7 | 3.7% (1/27) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 37.0% (10/27) | |
| X | 37.0% (10/27) | |
| 2 | 25.9% (7/27) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.6% (8/27) | |
| 1/X | 14.8% (4/27) | |
| 1/2 | 0.0% (0/27) | |
| X/1 | 7.4% (2/27) | |
| X/X | 11.1% (3/27) | |
| X/2 | 7.4% (2/27) | |
| 2/1 | 0.0% (0/27) | |
| 2/X | 11.1% (3/27) | |
| 2/2 | 18.5% (5/27) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 96 | 3.56 |
| Εντός | 47 | 1.74 |
| Εκτός | 49 | 1.81 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).