Κύπελλο Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Πέμ. 04:30 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
||||
|
Παρ. 02:00 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά
Γιανέρος
|
||||
|
Παρ. 23:00 |
Μπαρανκίγια
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ντεπορτίβο Κάλι | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | |
| 2 | Λος Μιγιονάριος | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 15:6 | |
| 3 | Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | |
| 4 | Γιανέρος | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:3 | |
| 5 | Όνσε Κάλντας | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | |
| 6 | Ατλέτικο Νασιονάλ | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | |
| 7 | Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | |
| 8 | Ντεπόρτες Περέιρα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:6 | |
| 9 | Αμέρικα Ντε Κάλι | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | |
| 10 | Αλιάνσα ΦΚ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:4 | |
| 11 | Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | |
| 12 | Μπόκα Τζούνιορς Κάλι | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:8 | |
| 13 | Αγκουίλας Ντοράντας | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 7:4 | |
| 14 | Φορταλέζα CEIF | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | |
| 15 | Τσίκο | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | |
| 16 | Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | |
| 17 | Λεόνες | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | |
| 18 | Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:3 | |
| 19 | Ντεπόρτες Κουίντιο | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | |
| 20 | Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 8:7 | |
| 21 | Μπαρανκίγια | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | |
| 22 | Τολίμα | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | |
| 23 | Ντεπορτίβο Πάστο | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | |
| 24 | Ντεπ. Κουκούτα | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | |
| 25 | Μποκοτά | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | |
| 26 | Ορσομαρσό | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | |
| 27 | Ατλέτικο Τζούνιορ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | |
| 28 | Πατριότας | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | |
| 29 | Ρεάλ Καρταγένα | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | |
| 30 | Ουνιόν Μανταλένα | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | |
| 31 | Ιντεπεντιέντε Γιούμπο | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2:10 | |
| 32 | Ατλέτικο Κάλι | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2:16 | |
| 33 | Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | |
| 34 | Τίγκρες FC | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | |
| 35 | Ενβιγκάδο | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | |
| 36 | Ρεάλ Σαν Αντρές | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Φορταλέζα CEIF
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Μπαρανκίγια
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Λος Μιγιονάριος
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ουνιόν Μανταλένα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Ντεπορτίβο Πάστο
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Όνσε Κάλντας
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Αλιάνσα ΦΚ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ντεπόρτες Περέιρα
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ντεπόρτες Κουίντιο
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Γιανέρος
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ενβιγκάδο
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ρεάλ Καρταγένα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Τίγκρες FC
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Μποκοτά
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Τολίμα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ντεπ. Κουκούτα
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Ατλέτικο Κάλι
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λεόνες
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Τσίκο
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Αγκουίλας Ντοράντας
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Ιντεπεντιέντε Γιούμπο
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Πατριότας
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ορσομαρσό
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
| Συνολικά | 52% | 48% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Φορταλέζα CEIF
|
40% 2/5 |
20% 1/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Μπαρανκίγια
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Λος Μιγιονάριος
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
Ουνιόν Μανταλένα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ντεπορτίβο Πάστο
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Όνσε Κάλντας
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Αλιάνσα ΦΚ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ντεπόρτες Περέιρα
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Ντεπόρτες Κουίντιο
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Γιανέρος
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Ενβιγκάδο
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ρεάλ Καρταγένα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Τίγκρες FC
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Μποκοτά
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Τολίμα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ντεπ. Κουκούτα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Ατλέτικο Κάλι
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Λεόνες
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Τσίκο
|
50% 2/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Αγκουίλας Ντοράντας
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Ιντεπεντιέντε Γιούμπο
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Πατριότας
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Ορσομαρσό
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 20% | 55% | 23% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Φορταλέζα CEIF
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Μπαρανκίγια
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Λος Μιγιονάριος
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Ουνιόν Μανταλένα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ντεπορτίβο Πάστο
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Όνσε Κάλντας
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Αλιάνσα ΦΚ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ντεπόρτες Περέιρα
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ντεπόρτες Κουίντιο
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Γιανέρος
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ενβιγκάδο
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Ρεάλ Καρταγένα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Τίγκρες FC
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Μποκοτά
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Τολίμα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ντεπ. Κουκούτα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ατλέτικο Κάλι
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Λεόνες
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Τσίκο
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Αγκουίλας Ντοράντας
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Ιντεπεντιέντε Γιούμπο
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Πατριότας
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ορσομαρσό
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
| Συνολικά | 55% | 45% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 176 | 2.75 |
| Εντός | 97 | 1.52 |
| Εκτός | 79 | 1.23 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 18.8% (12/64) | |
| 1 - 0 | 10.9% (7/64) | |
| 3 - 0 | 7.8% (5/64) | |
| 2 - 1 | 7.8% (5/64) | |
| 2 - 0 | 7.8% (5/64) | |
| 2 - 2 | 6.3% (4/64) | |
| 1 - 2 | 6.3% (4/64) | |
| 0 - 0 | 6.3% (4/64) | |
| 0 - 3 | 4.7% (3/64) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 28.1% (18/64) | |
| 3 | 26.6% (17/64) | |
| 1 | 14.1% (9/64) | |
| 5 | 10.9% (7/64) | |
| 4 | 9.4% (6/64) | |
| 0 | 6.3% (4/64) | |
| 6 | 3.1% (2/64) | |
| 9 | 1.6% (1/64) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.2% (27/64) | |
| X | 32.8% (21/64) | |
| 2 | 25.0% (16/64) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.0% (16/64) | |
| 1/X | 7.8% (5/64) | |
| 1/2 | 0.0% (0/64) | |
| X/1 | 14.1% (9/64) | |
| X/X | 21.9% (14/64) | |
| X/2 | 6.3% (4/64) | |
| 2/1 | 3.1% (2/64) | |
| 2/X | 3.1% (2/64) | |
| 2/2 | 18.8% (12/64) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 176 | 2.75 |
| Εντός | 97 | 1.52 |
| Εκτός | 79 | 1.23 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).