Μπουντεσλίγκα Γυναικών Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 19:6 | |
| 2 |
|
6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 18:8 | |
| 3 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | |
| 4 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | |
| 5 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 6 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 7 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 10:8 | |
| 8 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:12 | |
| 9 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 10:9 | |
| 10 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:11 | |
| 11 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:11 | |
| 12 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 9:8 | |
| 13 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 9:21 | |
| 14 |
|
6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3:19 | |
Τσάμπιονς Λιγκ
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπάγερν Μονάχου (Γ) | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 15:5 | |
| 2 | Βόλφσμπουργκ (Γ) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | |
| 3 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | |
| 4 | Κολωνία (Γ) | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:6 | |
| 5 | Φράιμπουργκ (Γ) | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | |
| 6 | Λεβερκούζεν (Γ) | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | |
| 7 | Λειψία (Γ) | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:7 | |
| 8 | Βέρντερ Βρέμης (Γ) | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 9 | Ουνιόν Βερολίνου (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | |
| 10 | Χοφενχάιμ (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:9 | |
| 11 | Στουτγκάρδη (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | |
| 12 | Αμβούργο (Γ) | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:7 | |
| 13 | Νυρεμβέργη (Γ) | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7:13 | |
| 14 | Μαιντζ (Γ) | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:17 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Peddemors Ella |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
5 | 0 |
| Kramer Cornelia |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
4 | 1 |
| Zicai Cora |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
4 | 0 |
| Freigang Laura |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
4 | 0 |
| Kuever Camilla |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
3 | 0 |
| Shimada Mei |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
3 | 0 |
| Billa Nicole |
Στουτγκάρδη (Γ)
|
3 | 1 |
| Imade Edna |
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
3 | 0 |
| Linberg Camilla |
Αμβούργο (Γ)
|
3 | 1 |
| Karczewska Nikola |
Αμβούργο (Γ)
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Joly Lou-ann |
Λειψία (Γ)
|
1 |
| Voehringer Svenja |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
1 |
| Proniez Fany |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
1 |
| Lobanova Alexsandra |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
1 |
| Zdebel Sofie |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Φράιμπουργκ (Γ)
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κολωνία (Γ)
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Στουτγκάρδη (Γ)
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Λειψία (Γ)
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ουνιόν Βερολίνου (Γ)
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αμβούργο (Γ)
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μαιντζ (Γ)
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Φράιμπουργκ (Γ)
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Κολωνία (Γ)
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Στουτγκάρδη (Γ)
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Λειψία (Γ)
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Ουνιόν Βερολίνου (Γ)
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Αμβούργο (Γ)
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Μαιντζ (Γ)
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 14% | 50% | 31% | 5% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Φράιμπουργκ (Γ)
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κολωνία (Γ)
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Στουτγκάρδη (Γ)
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Λειψία (Γ)
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ουνιόν Βερολίνου (Γ)
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Αμβούργο (Γ)
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Μαιντζ (Γ)
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
| Συνολικά | 62% | 38% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 25% | 75% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.13 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.06 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 143 | 3.40 |
| Εντός | 75 | 1.79 |
| Εκτός | 68 | 1.62 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 14.3% (6/42) | |
| 2 - 1 | 9.5% (4/42) | |
| 1 - 1 | 9.5% (4/42) | |
| 3 - 2 | 7.1% (3/42) | |
| 2 - 0 | 7.1% (3/42) | |
| 1 - 0 | 7.1% (3/42) | |
| 0 - 1 | 7.1% (3/42) | |
| 3 - 0 | 4.8% (2/42) | |
| 2 - 3 | 4.8% (2/42) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 28.6% (12/42) | |
| 2 | 21.4% (9/42) | |
| 5 | 19.0% (8/42) | |
| 1 | 14.3% (6/42) | |
| 6 | 7.1% (3/42) | |
| 4 | 4.8% (2/42) | |
| 7 | 2.4% (1/42) | |
| 10 | 2.4% (1/42) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 47.6% (20/42) | |
| X | 11.9% (5/42) | |
| 2 | 40.5% (17/42) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 31.0% (13/42) | |
| 1/X | 4.8% (2/42) | |
| 1/2 | 11.9% (5/42) | |
| X/1 | 11.9% (5/42) | |
| X/X | 4.8% (2/42) | |
| X/2 | 9.5% (4/42) | |
| 2/1 | 4.8% (2/42) | |
| 2/X | 2.4% (1/42) | |
| 2/2 | 19.0% (8/42) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 143 | 3.40 |
| Εντός | 75 | 1.79 |
| Εκτός | 68 | 1.62 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).