CONCACAF Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Τετ. 23:00 |
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
||||
|
Τετ. 23:00 |
Μάραθον
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
||||
|
Πέμ. 06:30 |
Καρταχίνες
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ντεπορτίβο Ολίμπια | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | |
| 2 | Καρταχίνες | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:5 | |
| 3 | Αλαχουελένσε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | |
| 4 | Μοτάγκουα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 6:2 | |
| 5 | Μάραθον | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:6 | |
| 6 | Ντεπορτίβο Σαπρίσα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 7 | Ερεντιάνο | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | |
| 8 | Λουίς Έιντζελ Φίρπο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 9 | Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 3:6 | |
| 10 | Μουνισιπάλ | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | |
| 11 | Ντεπορτίβο Μίξκο | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | |
| 12 | Πλάζα Αμαντόρ | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 10:10 | |
| 13 | Ρεάλ Εστέλι | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | |
| 14 | Φας | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 15 | Σελαχού | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | |
| 16 | Αλιάνσα Παναμά | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | |
| 17 | Ντιριάνγκεν | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | |
| 18 | UMECIT | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3:9 | |
| 19 | Αντίγκουα ΓΦΚ | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | |
| 20 | Χάνκουκ Βέρντες | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1:14 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Cisneros Ronaldo |
Αλαχουελένσε
|
5 | 1 |
| Castro Geancarlo |
Καρταχίνες
|
4 | 0 |
| Sinclair Orlando |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
4 | 0 |
| Martinez Nicolas |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
3 | 0 |
| Gonzalez Jose |
Καρταχίνες
|
3 | 0 |
| Torres Mariano |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
3 | 0 |
| Casas Diego |
Σελαχού
|
3 | 1 |
| Rodriguez Edwin |
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
3 | 1 |
| Rose Everardo |
Πλάζα Αμαντόρ
|
3 | 0 |
| Benguche Jorge |
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Sanchez Jimar |
Πλάζα Αμαντόρ
|
1 |
| Lopez Kevin |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
1 |
| Cuero Fabian |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
1 |
| Barja Bruno |
Ντιριάνγκεν
|
1 |
| Walker Anthony |
Ερεντιάνο
|
1 |
| Paradela Luis |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
1 |
| Sorto Tomas |
Μάραθον
|
1 |
| Walters Kairo |
Πλάζα Αμαντόρ
|
1 |
| Carbonell Juan |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
1 |
| Tebalan Widvin |
Σελαχού
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αλαχουελένσε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μάραθον
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Μοτάγκουα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Καρταχίνες
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Αλιάνσα Παναμά
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Πλάζα Αμαντόρ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Σελαχού
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Ερεντιάνο
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ρεάλ Εστέλι
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Φας
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Μουνισιπάλ
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
UMECIT
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντιριάνγκεν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Χάνκουκ Βέρντες
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
0% 0/6 |
83% 5/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Αλαχουελένσε
|
33% 2/6 |
0% 0/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Μάραθον
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Μοτάγκουα
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Καρταχίνες
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Αλιάνσα Παναμά
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Πλάζα Αμαντόρ
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Σελαχού
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
Ερεντιάνο
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Ρεάλ Εστέλι
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Φας
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Μουνισιπάλ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
UMECIT
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Ντιριάνγκεν
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
Χάνκουκ Βέρντες
|
25% 1/4 |
0% 0/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 19% | 50% | 29% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Αλαχουελένσε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μάραθον
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Μοτάγκουα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Καρταχίνες
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Αλιάνσα Παναμά
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Πλάζα Αμαντόρ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Σελαχού
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ερεντιάνο
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ρεάλ Εστέλι
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Φας
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μουνισιπάλ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
UMECIT
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντιριάνγκεν
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Χάνκουκ Βέρντες
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 47% | 53% |
| Goals κατά | 29% | 71% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.18 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.94 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 137 | 2.85 |
| Εντός | 85 | 1.77 |
| Εκτός | 52 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 10.4% (5/48) | |
| 1 - 1 | 10.4% (5/48) | |
| 1 - 0 | 10.4% (5/48) | |
| 3 - 0 | 8.3% (4/48) | |
| 2 - 0 | 8.3% (4/48) | |
| 3 - 1 | 6.3% (3/48) | |
| 4 - 1 | 4.2% (2/48) | |
| 4 - 0 | 4.2% (2/48) | |
| 2 - 2 | 4.2% (2/48) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 27.1% (13/48) | |
| 2 | 22.9% (11/48) | |
| 4 | 18.8% (9/48) | |
| 1 | 14.6% (7/48) | |
| 5 | 8.3% (4/48) | |
| 0 | 4.2% (2/48) | |
| 7 | 2.1% (1/48) | |
| 6 | 2.1% (1/48) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 58.3% (28/48) | |
| X | 18.8% (9/48) | |
| 2 | 22.9% (11/48) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 43.8% (21/48) | |
| 1/X | 2.1% (1/48) | |
| 1/2 | 0.0% (0/48) | |
| X/1 | 14.6% (7/48) | |
| X/X | 14.6% (7/48) | |
| X/2 | 8.3% (4/48) | |
| 2/1 | 0.0% (0/48) | |
| 2/X | 2.1% (1/48) | |
| 2/2 | 14.6% (7/48) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 137 | 2.85 |
| Εντός | 85 | 1.77 |
| Εκτός | 52 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).