Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΟΥΑΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 37 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | |
| 2 |
|
13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | |
| 3 |
|
13 | 30 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | |
| 4 |
|
13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | |
| 5 |
|
13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | |
| 6 |
|
13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | |
| 7 |
|
13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | |
| 8 |
|
13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | |
| 9 |
|
13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | |
| 10 |
|
13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | |
| 11 |
|
13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | |
| 12 |
|
13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | |
| 13 |
|
13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | |
| 14 |
|
13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | |
| 15 |
|
13 | 6 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | |
| 16 |
|
13 | 2 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | |
Πλέι Οφ
Πλει-Οφ Κόνφερενς Λιγκ
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Δε Νιου Σεντς | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 25:3 | |
| 2 | Κόναχ Κουέι Νόμαντς | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 11:2 | |
| 3 | Κόλβιν Μπέι | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:3 | |
| 4 | Πένιμποντ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | |
| 5 | Έρμπας Μπρότον | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:7 | |
| 6 | Κέρναρφον Τάουν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 14:6 | |
| 7 | Κάρντιφ Μετροπόλιταν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 8 | Άμανφορντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:11 | |
| 9 | Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:10 | |
| 10 | Κάμπριαν Γιουνάιτεντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:22 | |
| 11 | Μπρίτον Φέρι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 12 | Τρέφελιν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | |
| 13 | Μπάρι Τάουν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:14 | |
| 14 | Χαβερφόρντγουεστ Κάουντι | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | |
| 15 | Λαντούντνο | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:12 | |
| 16 | Χόλιγουελ Τάουν | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Clarke Zack |
Κέρναρφον Τάουν
|
12 | 1 |
| Peers George |
Έρμπας Μπρότον
|
11 | 2 |
| Hughes Rhys |
Δε Νιου Σεντς
|
11 | 3 |
| Eason Liam |
Κάμπριαν Γιουνάιτεντ
|
8 | 2 |
| West Callum |
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
|
7 | 0 |
| Lock Joshua |
Δε Νιου Σεντς
|
7 | 0 |
| Payne Jasper |
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
7 | 0 |
| Bradley Sion |
Κέρναρφον Τάουν
|
6 | 3 |
| Holden Rory |
Δε Νιου Σεντς
|
6 | 0 |
| Yonsian Florian |
Χόλιγουελ Τάουν
|
6 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Salter Luke |
Μπρίτον Φέρι
|
1 |
| Jones Jacob |
Μπρίτον Φέρι
|
1 |
| Roberts Connor |
Κέρναρφον Τάουν
|
1 |
| Allen Josh |
Κάμπριαν Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Owen Kane |
Τρέφελιν
|
1 |
| Woollam Ben |
Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Gammond Alex |
Μπρίτον Φέρι
|
1 |
| Rees Lewis |
Χαβερφόρντγουεστ Κάουντι
|
1 |
| Davies Jordan |
Τρέφελιν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Δε Νιου Σεντς
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Πένιμποντ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Κέρναρφον Τάουν
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Κόλβιν Μπέι
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Μπάρι Τάουν
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Έρμπας Μπρότον
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Κάμπριαν Γιουνάιτεντ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Λαντούντνο
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Μπρίτον Φέρι
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Χαβερφόρντγουεστ Κάουντι
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Άμανφορντ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Τρέφελιν
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Χόλιγουελ Τάουν
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
| Συνολικά | 61% | 39% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Δε Νιου Σεντς
|
23% 3/13 |
23% 3/13 |
38% 5/13 |
15% 2/13 |
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
|
15% 2/13 |
62% 8/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Πένιμποντ
|
31% 4/13 |
38% 5/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Κέρναρφον Τάουν
|
8% 1/13 |
54% 7/13 |
23% 3/13 |
15% 2/13 |
Κόλβιν Μπέι
|
38% 5/13 |
31% 4/13 |
23% 3/13 |
8% 1/13 |
Μπάρι Τάουν
|
23% 3/13 |
8% 1/13 |
62% 8/13 |
8% 1/13 |
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
31% 4/13 |
23% 3/13 |
38% 5/13 |
8% 1/13 |
Έρμπας Μπρότον
|
15% 2/13 |
54% 7/13 |
23% 3/13 |
8% 1/13 |
Κάμπριαν Γιουνάιτεντ
|
15% 2/13 |
38% 5/13 |
23% 3/13 |
23% 3/13 |
Λαντούντνο
|
8% 1/13 |
46% 6/13 |
38% 5/13 |
8% 1/13 |
Μπρίτον Φέρι
|
23% 3/13 |
54% 7/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Χαβερφόρντγουεστ Κάουντι
|
38% 5/13 |
54% 7/13 |
8% 1/13 |
0% 0/13 |
Άμανφορντ
|
8% 1/13 |
54% 7/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ
|
31% 4/13 |
38% 5/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Τρέφελιν
|
8% 1/13 |
54% 7/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Χόλιγουελ Τάουν
|
8% 1/13 |
31% 4/13 |
31% 4/13 |
31% 4/13 |
| Συνολικά | 20% | 41% | 31% | 8% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Δε Νιου Σεντς
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Πένιμποντ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Κέρναρφον Τάουν
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Κόλβιν Μπέι
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Μπάρι Τάουν
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Έρμπας Μπρότον
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Κάμπριαν Γιουνάιτεντ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Λαντούντνο
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Μπρίτον Φέρι
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Χαβερφόρντγουεστ Κάουντι
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Άμανφορντ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Τρέφελιν
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Χόλιγουελ Τάουν
|
85% 11/13 |
15% 2/13 |
| Συνολικά | 52% | 48% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 45% | 55% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.87 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.27 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 342 | 3.29 |
| Εντός | 185 | 1.78 |
| Εκτός | 157 | 1.51 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 11.5% (12/104) | |
| 2 - 1 | 8.7% (9/104) | |
| 1 - 1 | 8.7% (9/104) | |
| 0 - 1 | 7.7% (8/104) | |
| 3 - 0 | 6.7% (7/104) | |
| 2 - 0 | 5.8% (6/104) | |
| 2 - 2 | 4.8% (5/104) | |
| 1 - 2 | 4.8% (5/104) | |
| 0 - 2 | 4.8% (5/104) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 22.1% (23/104) | |
| 1 | 19.2% (20/104) | |
| 2 | 19.2% (20/104) | |
| 4 | 13.5% (14/104) | |
| 5 | 13.5% (14/104) | |
| 7 | 3.8% (4/104) | |
| 6 | 3.8% (4/104) | |
| 8 | 1.9% (2/104) | |
| 9 | 1.0% (1/104) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 49.0% (51/104) | |
| X | 14.4% (15/104) | |
| 2 | 36.5% (38/104) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.9% (29/104) | |
| 1/X | 6.7% (7/104) | |
| 1/2 | 2.9% (3/104) | |
| X/1 | 16.3% (17/104) | |
| X/X | 3.8% (4/104) | |
| X/2 | 6.7% (7/104) | |
| 2/1 | 4.8% (5/104) | |
| 2/X | 3.8% (4/104) | |
| 2/2 | 26.9% (28/104) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 342 | 3.29 |
| Εντός | 185 | 1.78 |
| Εκτός | 157 | 1.51 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).