Νάσιοναλ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | |
| 2 |
|
13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | |
| 3 |
|
13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | |
| 4 |
|
13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | |
| 5 |
|
13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | |
| 6 |
|
13 | 24 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | |
| 7 |
|
13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | |
| 8 |
|
13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | |
| 9 |
|
13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | |
| 10 |
|
13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | |
| 11 |
|
13 | 20 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | |
| 12 |
|
13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | |
| 13 |
|
13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | |
| 14 |
|
13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | |
| 15 |
|
13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | |
| 16 |
|
12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | |
| 17 |
|
13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | |
| 18 |
|
13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | |
| 19 |
|
13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | |
| 20 |
|
13 | 12 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | |
| 21 |
|
13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | |
| 22 |
|
12 | 10 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | |
| 23 |
|
13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | |
| 24 |
|
13 | 4 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπόραμ Γουντ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 15:3 | |
| 2 | Μπάροου | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 12:4 | |
| 3 | Γιόβιλ Τάουν | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 18:2 | |
| 4 | Γουόρθινγκ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | |
| 5 | Χάρογκεϊτ Τάουν | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | |
| 6 | Όλτρινχαμ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | |
| 7 | Σάουθεντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | |
| 8 | Τάμγουορθ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | |
| 9 | Χέρντσερτς | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:7 | |
| 10 | Χάλιφαξ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | |
| 11 | Γουόκινγκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 12 | Καρλάιλ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 13 | Φάιλντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | |
| 14 | Γουίλντστόουν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | |
| 15 | Μπόστον Γιουν. | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | |
| 16 | Ίστλιχ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:10 | |
| 17 | Όλντερσοτ Τάουν | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:10 | |
| 18 | Κιντερμίνστερ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2:5 | |
| 19 | Φόρεστ Γκριν | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | |
| 20 | Σκάνθορπ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:9 | |
| 21 | Σάτον Γιουνάιτεντ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 5:9 | |
| 22 | Χάρτλπουλ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | |
| 23 | Σόλιχαλ Μουρς | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:16 | |
| 24 | Γκέιτσχεντ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:17 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Rush Matt |
Μπόραμ Γουντ
|
9 | 0 |
| Marquis John |
Γουόκινγκ
|
7 | 4 |
| Donnelly Kieren |
Τάμγουορθ
|
7 | 0 |
| Powell Johl |
Γιόβιλ Τάουν
|
7 | 1 |
| Chambers-parillon Leon |
Σάουθεντ
|
6 | 0 |
| Thomas Luca |
Φάιλντ
|
6 | 0 |
| Mccormick Luke |
Γιόβιλ Τάουν
|
6 | 1 |
| Whitfield Ben |
Μπόραμ Γουντ
|
6 | 0 |
| Coleman De-graft Razzaq |
Γουόρθινγκ
|
6 | 1 |
| Walker Lewis |
Κιντερμίνστερ
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Robinson Jack |
Γκέιτσχεντ
|
5 |
| Davis David |
Κιντερμίνστερ
|
5 |
| Marriott Isaac |
Μπάροου
|
5 |
| Oldaker Darren |
Σάουθεντ
|
5 |
| Kalambayi Paul |
Μπάροου
|
5 |
| Walker Lewis |
Κιντερμίνστερ
|
5 |
| Warren Tyrell |
Σόλιχαλ Μουρς
|
5 |
| Clarke Jayden |
Φόρεστ Γκριν
|
5 |
| Kadji Dylan |
Γουίλντστόουν
|
5 |
| Southern-cooper Jake |
Όλτρινχαμ
|
5 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Rooney Jake |
Μπόστον Γιουν.
|
2 |
| Kadji Dylan |
Γουίλντστόουν
|
2 |
| Eccleston Neo |
Χάρτλπουλ
|
2 |
| Mcavoy Connor |
Γουίλντστόουν
|
1 |
| Odusanya Dominic |
Όλντερσοτ Τάουν
|
1 |
| Borgnis Jacob |
Όλντερσοτ Τάουν
|
1 |
| Macdonald Angus |
Κιντερμίνστερ
|
1 |
| Sass Freddie |
Φόρεστ Γκριν
|
1 |
| Nzuzi Noah |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Hunter Jack |
Χάρτλπουλ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπόραμ Γουντ
|
85% 11/13 |
15% 2/13 |
Χάρογκεϊτ Τάουν
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Σάουθεντ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Γιόβιλ Τάουν
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Γουόρθινγκ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Όλτρινχαμ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Φάιλντ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Μπάροου
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Χέρντσερτς
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Χάλιφαξ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Κιντερμίνστερ
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Όλντερσοτ Τάουν
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Καρλάιλ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Γουόκινγκ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Φόρεστ Γκριν
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ίστλιχ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Τάμγουορθ
|
85% 11/13 |
15% 2/13 |
Γουίλντστόουν
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Χάρτλπουλ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Μπόστον Γιουν.
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Σκάνθορπ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σόλιχαλ Μουρς
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Γκέιτσχεντ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
| Συνολικά | 61% | 39% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μπόραμ Γουντ
|
0% 0/13 |
54% 7/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
Χάρογκεϊτ Τάουν
|
15% 2/13 |
31% 4/13 |
46% 6/13 |
8% 1/13 |
Σάουθεντ
|
8% 1/13 |
23% 3/13 |
62% 8/13 |
8% 1/13 |
Γιόβιλ Τάουν
|
8% 1/13 |
46% 6/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
Γουόρθινγκ
|
15% 2/13 |
31% 4/13 |
54% 7/13 |
0% 0/13 |
Όλτρινχαμ
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Φάιλντ
|
8% 1/13 |
46% 6/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
Μπάροου
|
15% 2/13 |
62% 8/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Χέρντσερτς
|
31% 4/13 |
54% 7/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Χάλιφαξ
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Κιντερμίνστερ
|
38% 5/13 |
38% 5/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Όλντερσοτ Τάουν
|
31% 4/13 |
38% 5/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
15% 2/13 |
77% 10/13 |
8% 1/13 |
0% 0/13 |
Καρλάιλ
|
15% 2/13 |
38% 5/13 |
38% 5/13 |
8% 1/13 |
Γουόκινγκ
|
31% 4/13 |
31% 4/13 |
31% 4/13 |
8% 1/13 |
Φόρεστ Γκριν
|
8% 1/12 |
50% 6/12 |
42% 5/12 |
0% 0/12 |
Ίστλιχ
|
23% 3/13 |
54% 7/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Τάμγουορθ
|
8% 1/13 |
31% 4/13 |
62% 8/13 |
0% 0/13 |
Γουίλντστόουν
|
15% 2/13 |
38% 5/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
Χάρτλπουλ
|
46% 6/13 |
31% 4/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Μπόστον Γιουν.
|
23% 3/13 |
38% 5/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Σκάνθορπ
|
17% 2/12 |
50% 6/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Σόλιχαλ Μουρς
|
8% 1/13 |
38% 5/13 |
46% 6/13 |
8% 1/13 |
Γκέιτσχεντ
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
23% 3/13 |
8% 1/13 |
| Συνολικά | 19% | 43% | 36% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπόραμ Γουντ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Χάρογκεϊτ Τάουν
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Σάουθεντ
|
92% 12/13 |
8% 1/13 |
Γιόβιλ Τάουν
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Γουόρθινγκ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Όλτρινχαμ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Φάιλντ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Μπάροου
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Χέρντσερτς
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Χάλιφαξ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Κιντερμίνστερ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Όλντερσοτ Τάουν
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Καρλάιλ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Γουόκινγκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Φόρεστ Γκριν
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ίστλιχ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Τάμγουορθ
|
85% 11/13 |
15% 2/13 |
Γουίλντστόουν
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Χάρτλπουλ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Μπόστον Γιουν.
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Σκάνθορπ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σόλιχαλ Μουρς
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Γκέιτσχεντ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
| Συνολικά | 63% | 37% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 38% | 62% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.15 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.22 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 480 | 3.10 |
| Εντός | 260 | 1.68 |
| Εκτός | 220 | 1.42 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11.6% (18/155) | |
| 1 - 0 | 9.7% (15/155) | |
| 2 - 1 | 8.4% (13/155) | |
| 1 - 2 | 7.7% (12/155) | |
| 0 - 1 | 7.7% (12/155) | |
| 1 - 3 | 7.1% (11/155) | |
| 3 - 1 | 5.2% (8/155) | |
| 4 - 1 | 4.5% (7/155) | |
| 3 - 0 | 4.5% (7/155) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 22.6% (35/155) | |
| 2 | 20.6% (32/155) | |
| 1 | 17.4% (27/155) | |
| 4 | 17.4% (27/155) | |
| 5 | 12.3% (19/155) | |
| 6 | 6.5% (10/155) | |
| 7 | 1.9% (3/155) | |
| 0 | 1.3% (2/155) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.8% (71/155) | |
| X | 18.1% (28/155) | |
| 2 | 36.1% (56/155) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.5% (41/155) | |
| 1/X | 3.2% (5/155) | |
| 1/2 | 3.9% (6/155) | |
| X/1 | 14.2% (22/155) | |
| X/X | 9.0% (14/155) | |
| X/2 | 16.8% (26/155) | |
| 2/1 | 5.2% (8/155) | |
| 2/X | 5.8% (9/155) | |
| 2/2 | 15.5% (24/155) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 480 | 3.10 |
| Εντός | 260 | 1.68 |
| Εκτός | 220 | 1.42 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).