2. Λίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | |
| 2 |
|
8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | |
| 3 |
|
8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | |
| 4 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | |
| 5 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | |
| 6 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | |
| 7 |
|
8 | 13 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | |
| 8 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | |
| 9 |
|
8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | |
| 10 |
|
8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | |
| 11 |
|
8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | |
| 12 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | |
| 13 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | |
| 14 |
|
8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | |
| 15 |
|
8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | |
| 16 |
|
8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | |
Άνοδος
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Φερστ Βιέννα | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 10:2 | |
| 2 | Μπλάου Βάις Λινζ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | |
| 3 | Φλοριντσντόρφερ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | |
| 4 | Αούστρια Βιέννης II | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | |
| 5 | Σεντ Πόλτεν | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | |
| 6 | Αντμίρα Βάκερ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:7 | |
| 7 | Λίφερινγκ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:11 | |
| 8 | Άμστετεν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | |
| 9 | Βάκερ Ίνσμπρουκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | |
| 10 | Αούστρια Σάλτσμπουργκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | |
| 11 | Μπρέγκενζ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:6 | |
| 12 | Στουρμ Γκρατς II | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 12:13 | |
| 13 | Βόιτσμπεργκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:13 | |
| 14 | Χέρτα Βελς | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | |
| 15 | Κάπφενμπεργκ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7:10 | |
| 16 | Ραπίντ Βιέννης ΙΙ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Lang Niklas |
Στουρμ Γκρατς II
|
5 | 1 |
| Zimmermann Bernhard |
Φερστ Βιέννα
|
5 | 0 |
| Schubert Fabian |
Βόιτσμπεργκ
|
5 | 1 |
| Vucic Romeo |
Μπλάου Βάις Λινζ
|
5 | 1 |
| Soukouna Youssouf |
Φερστ Βιέννα
|
4 | 0 |
| Peham David |
Άμστετεν
|
4 | 0 |
| Gemicibasi Turgay |
Αντμίρα Βάκερ
|
4 | 2 |
| Hausjell Marco |
Αούστρια Βιέννης II
|
4 | 1 |
| Piskule Lan |
Φλοριντσντόρφερ
|
4 | 3 |
| Gebauer Christian |
Αούστρια Σάλτσμπουργκ
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Bitsche Noah |
Φλοριντσντόρφερ
|
5 |
| Hofer Raphael |
Αούστρια Σάλτσμπουργκ
|
5 |
| Moswitzer Marcel |
Αούστρια Βιέννης II
|
5 |
| Adejenughure Oghenetejiri |
Λίφερινγκ
|
4 |
| Drammeh Isa |
Χέρτα Βελς
|
4 |
| Stendera Marc |
Σεντ Πόλτεν
|
3 |
| Sahin Tolgahan |
Χέρτα Βελς
|
3 |
| Conte Karim |
Μπλάου Βάις Λινζ
|
3 |
| Luxbacher Bernhard |
Φερστ Βιέννα
|
3 |
| Halwachs Julian |
Στουρμ Γκρατς II
|
3 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Hofer Raphael |
Αούστρια Σάλτσμπουργκ
|
1 |
| Ganser Emil |
Λίφερινγκ
|
1 |
| Maierhofer Bastian |
Στουρμ Γκρατς II
|
1 |
| Schneider Niklas |
Φλοριντσντόρφερ
|
1 |
| Geyrhofer Niklas |
Στουρμ Γκρατς II
|
1 |
| Traore Lassina |
Λίφερινγκ
|
1 |
| Ojukwu Emmanuel |
Κάπφενμπεργκ
|
1 |
| Ertl Paul |
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
|
1 |
| Kopp Florian |
Βάκερ Ίνσμπρουκ
|
1 |
| Paulo Joao |
Μπρέγκενζ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπλάου Βάις Λινζ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Φερστ Βιέννα
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Αούστρια Βιέννης II
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Βάκερ Ίνσμπρουκ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Φλοριντσντόρφερ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Αούστρια Σάλτσμπουργκ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Άμστετεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Λίφερινγκ
|
100% 8/8 |
0% 0/8 |
Αντμίρα Βάκερ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Μπρέγκενζ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σεντ Πόλτεν
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Βόιτσμπεργκ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Στουρμ Γκρατς II
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Χέρτα Βελς
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Κάπφενμπεργκ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μπλάου Βάις Λινζ
|
13% 1/8 |
63% 5/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Φερστ Βιέννα
|
25% 2/8 |
13% 1/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
Αούστρια Βιέννης II
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Βάκερ Ίνσμπρουκ
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Φλοριντσντόρφερ
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Αούστρια Σάλτσμπουργκ
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Άμστετεν
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Λίφερινγκ
|
0% 0/8 |
13% 1/8 |
88% 7/8 |
0% 0/8 |
Αντμίρα Βάκερ
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Μπρέγκενζ
|
25% 2/8 |
25% 2/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Σεντ Πόλτεν
|
63% 5/8 |
13% 1/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Βόιτσμπεργκ
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Στουρμ Γκρατς II
|
0% 0/8 |
13% 1/8 |
75% 6/8 |
13% 1/8 |
Χέρτα Βελς
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Κάπφενμπεργκ
|
38% 3/8 |
13% 1/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
| Συνολικά | 20% | 33% | 44% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπλάου Βάις Λινζ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Φερστ Βιέννα
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Αούστρια Βιέννης II
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Βάκερ Ίνσμπρουκ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Φλοριντσντόρφερ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Αούστρια Σάλτσμπουργκ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Άμστετεν
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Λίφερινγκ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Αντμίρα Βάκερ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μπρέγκενζ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Σεντ Πόλτεν
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Βόιτσμπεργκ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Στουρμ Γκρατς II
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Χέρτα Βελς
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Κάπφενμπεργκ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.57 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.24 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 208 | 3.25 |
| Εντός | 122 | 1.91 |
| Εκτός | 86 | 1.34 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 9.4% (6/64) | |
| 1 - 0 | 9.4% (6/64) | |
| 0 - 1 | 9.4% (6/64) | |
| 3 - 1 | 6.3% (4/64) | |
| 1 - 3 | 6.3% (4/64) | |
| 1 - 1 | 6.3% (4/64) | |
| 0 - 2 | 6.3% (4/64) | |
| 4 - 1 | 4.7% (3/64) | |
| 4 - 0 | 4.7% (3/64) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 23.4% (15/64) | |
| 1 | 18.8% (12/64) | |
| 3 | 17.2% (11/64) | |
| 2 | 15.6% (10/64) | |
| 5 | 14.1% (9/64) | |
| 6 | 6.3% (4/64) | |
| 7 | 3.1% (2/64) | |
| 0 | 1.6% (1/64) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 53.1% (34/64) | |
| X | 14.1% (9/64) | |
| 2 | 32.8% (21/64) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 35.9% (23/64) | |
| 1/X | 4.7% (3/64) | |
| 1/2 | 0.0% (0/64) | |
| X/1 | 14.1% (9/64) | |
| X/X | 4.7% (3/64) | |
| X/2 | 12.5% (8/64) | |
| 2/1 | 3.1% (2/64) | |
| 2/X | 4.7% (3/64) | |
| 2/2 | 20.3% (13/64) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 208 | 3.25 |
| Εντός | 122 | 1.91 |
| Εκτός | 86 | 1.34 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).