Πρωτάθλημα Νέων Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΤΑΛΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | |
| 2 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 12:6 | |
| 3 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 10:6 | |
| 4 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 16:13 | |
| 5 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 10:7 | |
| 6 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | |
| 7 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | |
| 8 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | |
| 9 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 9:13 | |
| 10 |
|
6 | 7 | 1 | 4 | 1 | 10:9 | |
| 11 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | |
| 12 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 12:14 | |
| 13 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | |
| 14 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:8 | |
| 15 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | |
| 16 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 13:15 | |
| 17 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | |
| 18 |
|
6 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6:8 | |
| 19 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 6:15 | |
| 20 |
|
6 | 3 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | |
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ίντερ U20 | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 16:7 | |
| 2 | Πάρμα U20 | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | |
| 3 | Τζένοα U20 | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | |
| 4 | Ρόμα U20 | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | |
| 5 | Έμπολι U20 | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 9:7 | |
| 6 | Μπολόνια U20 | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:11 | |
| 7 | Λέτσε U20 | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 9:7 | |
| 8 | Λάτσιο U20 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | |
| 9 | Βερόνα U20 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 10 | Κόμο U20 | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:7 | |
| 11 | Τσεζένα U20 | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | |
| 12 | Σασσουόλο U20 | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 11:13 | |
| 13 | Αταλάντα U20 | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:9 | |
| 14 | Μόντσα U20 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 15 | Τορίνο U20 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11:12 | |
| 16 | Κάλιαρι U20 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:13 | |
| 17 | Μίλαν U20 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | |
| 18 | Αλμπινολέφε U20 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | |
| 19 | Φιορεντίνα U20 | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | |
| 20 | Γιουβέντους U20 | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ίντερ U20
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Πάρμα U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ρόμα U20
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Μπολόνια U20
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Έμπολι U20
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Τζένοα U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Λάτσιο U20
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Τσεζένα U20
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Κάλιαρι U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Λέτσε U20
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Βερόνα U20
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Σασσουόλο U20
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μίλαν U20
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Κόμο U20
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Αταλάντα U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τορίνο U20
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Μόντσα U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Φιορεντίνα U20
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Αλμπινολέφε U20
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γιουβέντους U20
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
| Συνολικά | 57% | 43% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ίντερ U20
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Πάρμα U20
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ρόμα U20
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Μπολόνια U20
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Έμπολι U20
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Τζένοα U20
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Λάτσιο U20
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Τσεζένα U20
|
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Κάλιαρι U20
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Λέτσε U20
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Βερόνα U20
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Σασσουόλο U20
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Μίλαν U20
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Κόμο U20
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Αταλάντα U20
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Τορίνο U20
|
0% 0/6 |
17% 1/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
Μόντσα U20
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Φιορεντίνα U20
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Αλμπινολέφε U20
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Γιουβέντους U20
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 18% | 40% | 37% | 5% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ίντερ U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Πάρμα U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ρόμα U20
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπολόνια U20
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Έμπολι U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τζένοα U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Λάτσιο U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τσεζένα U20
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κάλιαρι U20
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Λέτσε U20
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Βερόνα U20
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Σασσουόλο U20
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μίλαν U20
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Κόμο U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αταλάντα U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τορίνο U20
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Μόντσα U20
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Φιορεντίνα U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αλμπινολέφε U20
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γιουβέντους U20
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
| Συνολικά | 68% | 32% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 193 | 3.22 |
| Εντός | 99 | 1.65 |
| Εκτός | 94 | 1.57 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.0% (9/60) | |
| 0 - 1 | 13.3% (8/60) | |
| 2 - 2 | 10.0% (6/60) | |
| 2 - 1 | 6.7% (4/60) | |
| 1 - 3 | 6.7% (4/60) | |
| 1 - 2 | 6.7% (4/60) | |
| 3 - 3 | 5.0% (3/60) | |
| 2 - 0 | 5.0% (3/60) | |
| 0 - 2 | 5.0% (3/60) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.0% (15/60) | |
| 4 | 20.0% (12/60) | |
| 3 | 15.0% (9/60) | |
| 1 | 15.0% (9/60) | |
| 6 | 10.0% (6/60) | |
| 5 | 6.7% (4/60) | |
| 0 | 3.3% (2/60) | |
| 8 | 3.3% (2/60) | |
| 7 | 1.7% (1/60) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 30.0% (18/60) | |
| X | 33.3% (20/60) | |
| 2 | 36.7% (22/60) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.7% (16/60) | |
| 1/X | 5.0% (3/60) | |
| 1/2 | 0.0% (0/60) | |
| X/1 | 3.3% (2/60) | |
| X/X | 20.0% (12/60) | |
| X/2 | 18.3% (11/60) | |
| 2/1 | 0.0% (0/60) | |
| 2/X | 8.3% (5/60) | |
| 2/2 | 18.3% (11/60) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 193 | 3.22 |
| Εντός | 99 | 1.65 |
| Εκτός | 94 | 1.57 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).