Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
26 | 54 | 16 | 6 | 4 | 53:21 | |
| 2 |
|
26 | 54 | 16 | 6 | 4 | 46:20 | |
| 3 |
|
26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 40:41 | |
| 4 |
|
26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 37:35 | |
| 5 |
|
26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 40:47 | |
| 6 |
|
26 | 28 | 7 | 7 | 12 | 40:44 | |
| 7 |
|
26 | 27 | 6 | 9 | 11 | 40:61 | |
| 8 |
|
26 | 14 | 2 | 8 | 16 | 30:57 | |
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Σάβ. 02:00 |
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
Ίντερ Τορόντο
|
||||
|
Σάβ. 05:00 |
Βανκούβερ ΦΚ
HFX Γουάντερερς
|
||||
|
Σάβ. 20:00 |
Ατλέτικο Οτάβα
Φορτζ
|
||||
|
Σάβ. 23:00 |
Κάβαλρι
Πασίφικ FC
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Kwemi Loic |
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
|
15 | 4 |
| Tabla Ballou |
Ατλέτικο Οτάβα
|
11 | 2 |
| Johnston Isaiah |
HFX Γουάντερερς
|
11 | 5 |
| Warschewski Tobias |
Κάβαλρι
|
10 | 3 |
| Skublak Tomasz |
Ίντερ Τορόντο
|
8 | 0 |
| Amissi Mohamed |
Βανκούβερ ΦΚ
|
7 | 0 |
| Bustos Marco |
Πασίφικ FC
|
7 | 2 |
| Campbell Terran |
Βανκούβερ ΦΚ
|
7 | 0 |
| Altobelli Julian |
Ίντερ Τορόντο
|
7 | 0 |
| Chateau Nicolas |
Ατλέτικο Οτάβα
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Belluz Joshua |
Πασίφικ FC
|
2 |
| Rama Rezart |
Φορτζ
|
2 |
| Heard Joshua |
Πασίφικ FC
|
2 |
| Ciccarelli Tavio |
HFX Γουάντερερς
|
1 |
| Abzi Diyaeddine |
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
|
1 |
| Kobza Eryk |
Κάβαλρι
|
1 |
| Paton Harry |
Κάβαλρι
|
1 |
| Boughanmi Oussema |
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
|
1 |
| Chretien Matisse |
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
|
1 |
| Bey Riad |
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κάβαλρι
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Φορτζ
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Ατλέτικο Οτάβα
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Βανκούβερ ΦΚ
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
HFX Γουάντερερς
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Ίντερ Τορόντο
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Πασίφικ FC
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Κάβαλρι
|
23% 6/26 |
42% 11/26 |
35% 9/26 |
0% 0/26 |
Φορτζ
|
35% 9/26 |
38% 10/26 |
27% 7/26 |
0% 0/26 |
Ατλέτικο Οτάβα
|
15% 4/26 |
46% 12/26 |
35% 9/26 |
4% 1/26 |
Βανκούβερ ΦΚ
|
31% 8/26 |
31% 8/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
|
15% 4/26 |
46% 12/26 |
35% 9/26 |
4% 1/26 |
HFX Γουάντερερς
|
27% 7/26 |
27% 7/26 |
35% 9/26 |
12% 3/26 |
Ίντερ Τορόντο
|
8% 2/26 |
31% 8/26 |
54% 14/26 |
8% 2/26 |
Πασίφικ FC
|
15% 4/26 |
46% 12/26 |
27% 7/26 |
12% 3/26 |
| Συνολικά | 21% | 38% | 36% | 5% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κάβαλρι
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Φορτζ
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Ατλέτικο Οτάβα
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Βανκούβερ ΦΚ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
HFX Γουάντερερς
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Ίντερ Τορόντο
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Πασίφικ FC
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
| Συνολικά | 63% | 38% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 33% | 67% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.64 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.61 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 326 | 3.13 |
| Εντός | 184 | 1.77 |
| Εκτός | 142 | 1.37 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.4% (15/104) | |
| 1 - 0 | 9.6% (10/104) | |
| 0 - 1 | 8.7% (9/104) | |
| 2 - 1 | 7.7% (8/104) | |
| 3 - 1 | 5.8% (6/104) | |
| 1 - 2 | 5.8% (6/104) | |
| 3 - 2 | 4.8% (5/104) | |
| 2 - 2 | 4.8% (5/104) | |
| 1 - 3 | 4.8% (5/104) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 21.2% (22/104) | |
| 1 | 18.3% (19/104) | |
| 4 | 17.3% (18/104) | |
| 3 | 17.3% (18/104) | |
| 5 | 12.5% (13/104) | |
| 6 | 5.8% (6/104) | |
| 7 | 3.8% (4/104) | |
| 0 | 2.9% (3/104) | |
| 8 | 1.0% (1/104) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.2% (47/104) | |
| X | 25.0% (26/104) | |
| 2 | 29.8% (31/104) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.1% (23/104) | |
| 1/X | 5.8% (6/104) | |
| 1/2 | 1.0% (1/104) | |
| X/1 | 16.3% (17/104) | |
| X/X | 12.5% (13/104) | |
| X/2 | 12.5% (13/104) | |
| 2/1 | 6.7% (7/104) | |
| 2/X | 6.7% (7/104) | |
| 2/2 | 16.3% (17/104) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 326 | 3.13 |
| Εντός | 184 | 1.77 |
| Εκτός | 142 | 1.37 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).