Σούπερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
27 | 52 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | |
| 2 |
|
27 | 43 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | |
| 3 |
|
27 | 41 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | |
| 4 |
|
27 | 38 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | |
| 5 |
|
27 | 38 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | |
| 6 |
|
27 | 38 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | |
| 7 |
|
27 | 36 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | |
| 8 |
|
27 | 34 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | |
| 9 |
|
27 | 32 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | |
| 10 |
|
27 | 31 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | |
| 11 |
|
27 | 29 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | |
| 12 |
|
27 | 28 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | |
| 13 |
|
27 | 28 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | |
| 14 |
|
27 | 26 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | |
| 15 |
|
27 | 22 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | |
| 16 |
|
27 | 14 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | |
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν *
-5 βαθμούς
Σαντόνγκ Ταϊσάν *
-6 βαθμούς
Σανγκάη Πορτ *
-5 βαθμούς
Σανγκάη Σενχούα *
-10 βαθμούς
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν *
-5 βαθμούς
Τιανζίν Τάιγκερ *
-10 βαθμούς
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν *
-6 βαθμούς
Γουχάν Θρι Τάουνς *
-5 βαθμούς
Τσινγκντάο Χαϊνίου *
-7 βαθμούς
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
AFC Κύπελλο
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Νταλιάν Γουίνγκμπο | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | |
| 2 | Σανγκάη Πορτ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | |
| 3 | Τιανζίν Τάιγκερ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | |
| 4 | Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 10:4 | |
| 5 | Σανγκάη Σενχούα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 17:12 | |
| 6 | Σαντόνγκ Ταϊσάν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | |
| 7 | Ζετζιάνγκ Γκριντάουν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 14:8 | |
| 8 | Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | |
| 9 | Γιούναν Γιουκούν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 12:17 | |
| 10 | Γουχάν Θρι Τάουνς | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | |
| 11 | Σενζέν Πενγκ Σίτι | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | |
| 12 | Κινγκντάο Γουέστ Κόουστ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:7 | |
| 13 | Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 8:8 | |
| 14 | Τσονγκίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | |
| 15 | Λιαονίνγκ Τιέρεν | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6:13 | |
| 16 | Τσινγκντάο Χαϊνίου | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Taty Maritu Oscar |
Γιούναν Γιουκούν
|
20 | 1 |
| Ratao Rafael |
Σανγκάη Σενχούα
|
19 | 2 |
| Cadiz Jhonder |
Γουχάν Θρι Τάουνς
|
18 | 6 |
| Felipe |
Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ
|
17 | 3 |
| Cryzan |
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
16 | 3 |
| Gustavo |
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
|
13 | 1 |
| Cleber |
Γιούναν Γιουκούν
|
13 | 0 |
| Quiles Alberto |
Τιανζίν Τάιγκερ
|
12 | 0 |
| Wesley |
Σενζέν Πενγκ Σίτι
|
12 | 2 |
| Zhang Yuning |
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
|
12 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Yang Ming-yang |
Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ
|
10 |
| Yang Yiming |
Σενζέν Πενγκ Σίτι
|
8 |
| Jeffinho |
Λιαονίνγκ Τιέρεν
|
8 |
| Wei Shihao |
Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ
|
8 |
| Yusup Umidjan |
Σανγκάη Πορτ
|
7 |
| Madruga Guilherme |
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
7 |
| Han Pengfei |
Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ
|
7 |
| He Chao |
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
|
7 |
| Adriano |
Γουχάν Θρι Τάουνς
|
7 |
| Jin Yonghao |
Τσινγκντάο Χαϊνίου
|
7 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Manafa Wilson |
Σανγκάη Σενχούα
|
1 |
| Zhang Yuan |
Σανγκάη Πορτ
|
1 |
| Jiang Zhipeng |
Σενζέν Πενγκ Σίτι
|
1 |
| Li Suda |
Τσινγκντάο Χαϊνίου
|
1 |
| Du Yuezheng |
Τσονγκίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
|
1 |
| Dong Yu |
Κινγκντάο Γουέστ Κόουστ
|
1 |
| Yusup Umidjan |
Σανγκάη Πορτ
|
1 |
| Jeffinho |
Λιαονίνγκ Τιέρεν
|
1 |
| Delgado Pedro |
Νταλιάν Γουίνγκμπο
|
1 |
| Wang Xianjun |
Τιανζίν Τάιγκερ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Νταλιάν Γουίνγκμπο
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Γιούναν Γιουκούν
|
85% 23/27 |
15% 4/27 |
Κινγκντάο Γουέστ Κόουστ
|
37% 10/27 |
63% 17/27 |
Σανγκάη Πορτ
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Σανγκάη Σενχούα
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Τσονγκίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
|
33% 9/27 |
67% 18/27 |
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Σενζέν Πενγκ Σίτι
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Τιανζίν Τάιγκερ
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Λιαονίνγκ Τιέρεν
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Γουχάν Θρι Τάουνς
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Τσινγκντάο Χαϊνίου
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ
|
30% 8/27 |
37% 10/27 |
30% 8/27 |
4% 1/27 |
Νταλιάν Γουίνγκμπο
|
22% 6/27 |
37% 10/27 |
37% 10/27 |
4% 1/27 |
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
|
15% 4/27 |
52% 14/27 |
33% 9/27 |
0% 0/27 |
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
11% 3/27 |
48% 13/27 |
37% 10/27 |
4% 1/27 |
Γιούναν Γιουκούν
|
11% 3/27 |
30% 8/27 |
44% 12/27 |
15% 4/27 |
Κινγκντάο Γουέστ Κόουστ
|
22% 6/27 |
48% 13/27 |
30% 8/27 |
0% 0/27 |
Σανγκάη Πορτ
|
22% 6/27 |
41% 11/27 |
37% 10/27 |
0% 0/27 |
Σανγκάη Σενχούα
|
11% 3/27 |
30% 8/27 |
48% 13/27 |
11% 3/27 |
Τσονγκίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
|
37% 10/27 |
37% 10/27 |
26% 7/27 |
0% 0/27 |
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν
|
7% 2/27 |
44% 12/27 |
48% 13/27 |
0% 0/27 |
Σενζέν Πενγκ Σίτι
|
22% 6/27 |
48% 13/27 |
19% 5/27 |
11% 3/27 |
Τιανζίν Τάιγκερ
|
26% 7/27 |
56% 15/27 |
19% 5/27 |
0% 0/27 |
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
|
22% 6/27 |
59% 16/27 |
15% 4/27 |
4% 1/27 |
Λιαονίνγκ Τιέρεν
|
26% 7/27 |
37% 10/27 |
33% 9/27 |
4% 1/27 |
Γουχάν Θρι Τάουνς
|
15% 4/27 |
37% 10/27 |
44% 12/27 |
4% 1/27 |
Τσινγκντάο Χαϊνίου
|
19% 5/27 |
33% 9/27 |
48% 13/27 |
0% 0/27 |
| Συνολικά | 20% | 42% | 34% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Νταλιάν Γουίνγκμπο
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Γιούναν Γιουκούν
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Κινγκντάο Γουέστ Κόουστ
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Σανγκάη Πορτ
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Σανγκάη Σενχούα
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Τσονγκίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
Σενζέν Πενγκ Σίτι
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Τιανζίν Τάιγκερ
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Λιαονίνγκ Τιέρεν
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Γουχάν Θρι Τάουνς
|
70% 19/27 |
30% 8/27 |
Τσινγκντάο Χαϊνίου
|
67% 18/27 |
33% 9/27 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 35% | 65% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.56 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.67 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 673 | 3.12 |
| Εντός | 383 | 1.77 |
| Εκτός | 290 | 1.34 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.3% (33/216) | |
| 1 - 0 | 8.8% (19/216) | |
| 2 - 1 | 7.9% (17/216) | |
| 1 - 2 | 6.9% (15/216) | |
| 0 - 1 | 6.5% (14/216) | |
| 3 - 1 | 5.1% (11/216) | |
| 2 - 2 | 5.1% (11/216) | |
| 2 - 0 | 5.1% (11/216) | |
| 2 - 3 | 4.6% (10/216) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 22.2% (48/216) | |
| 3 | 19.9% (43/216) | |
| 1 | 15.3% (33/216) | |
| 4 | 14.4% (31/216) | |
| 5 | 13.0% (28/216) | |
| 6 | 6.9% (15/216) | |
| 0 | 4.6% (10/216) | |
| 7 | 1.9% (4/216) | |
| 8 | 1.4% (3/216) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.4% (96/216) | |
| X | 27.3% (59/216) | |
| 2 | 28.2% (61/216) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.9% (58/216) | |
| 1/X | 6.5% (14/216) | |
| 1/2 | 4.2% (9/216) | |
| X/1 | 13.9% (30/216) | |
| X/X | 14.8% (32/216) | |
| X/2 | 9.3% (20/216) | |
| 2/1 | 3.7% (8/216) | |
| 2/X | 6.0% (13/216) | |
| 2/2 | 14.8% (32/216) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 673 | 3.12 |
| Εντός | 383 | 1.77 |
| Εκτός | 290 | 1.34 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).