Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | ||||||||
| 1 |
|
17 | 40 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | |
| 2 |
|
17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | |
| 3 |
|
17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | |
| 4 |
|
17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | |
| 5 |
|
17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | |
| 6 |
|
17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | |
| 7 |
|
17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | |
| 8 |
|
17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | |
| 9 |
|
17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | |
| 10 |
|
17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | |
| 11 |
|
17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | |
| 12 |
|
17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | |
| 13 |
|
17 | 18 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | |
| 14 |
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | |
| 15 |
|
17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 23:28 | |
| 16 |
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | |
| 17 |
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | |
| 18 |
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | |
| Λίγκα 1: Κλαουσούρα | ||||||||
| 1 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | |
| 2 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | |
| 3 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | |
| 4 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | |
| 5 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | |
| 6 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | |
| 7 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | |
| 8 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | |
| 9 |
|
11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | |
| 10 |
|
11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | |
| 11 |
|
11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | |
| 12 |
|
11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | |
| 13 |
|
11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | |
| 14 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | |
| 15 |
|
11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | |
| 16 |
|
11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | |
| 17 |
|
11 | 6 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | |
| 18 |
|
11 | 2 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | |
Πλέι Οφ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σπορτ Χουανκάγιο | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 10:4 | |
| 2 | Σπόρτινγκ Κριστάλ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | |
| 3 | Αλιάνσα Ατλέτικο | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:8 | |
| 4 | ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | |
| 5 | Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:4 | |
| 6 | Κούσκο | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | |
| 7 | Μελγκάρ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | |
| 8 | Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:11 | |
| 9 | Σιενσιάνο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:7 | |
| 10 | Αλιάνσα Λίμα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | |
| 11 | Σπορτ Μπόις | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 12 | Ατλέτικο Γκράου | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 13 | ΦΚ Καχαμάρκα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | |
| 14 | AD Τάρμα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | |
| 15 | Κομερσιάντες Ούνιδος | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6:9 | |
| 16 | Λος Τσάνκας | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:12 | |
| 17 | UΤC Καχαμάρκα | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7:13 | |
| 18 | Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:14 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Castillo Eryc |
Αλιάνσα Λίμα
|
17 | 0 |
| Callejo Facundo |
Κούσκο
|
16 | 4 |
| Valera Alex |
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
16 | 4 |
| Garces Carlos |
Σιενσιάνο
|
15 | 1 |
| Cuesta Bernardo |
Μελγκάρ
|
13 | 0 |
| Vidales Jhonny |
Μελγκάρ
|
12 | 3 |
| Da Silva Beto |
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο
|
11 | 3 |
| Hohberg Alejandro |
Σιενσιάνο
|
11 | 4 |
| Torres Franco |
Λος Τσάνκας
|
9 | 2 |
| Sen Matias |
Κομερσιάντες Ούνιδος
|
9 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Velarde Christian |
Λος Τσάνκας
|
2 |
| Narvaez John |
AD Τάρμα
|
2 |
| Cabello Carlos |
AD Τάρμα
|
2 |
| Gonzales Erick |
Σπορτ Μπόις
|
2 |
| Ganoza Manuel |
UΤC Καχαμάρκα
|
2 |
| Acevedo Lucas |
Ατλέτικο Γκράου
|
2 |
| Camacho David |
UΤC Καχαμάρκα
|
2 |
| Perez Luis |
AD Τάρμα
|
2 |
| Fuentes Aldair |
Κούσκο
|
2 |
| Villegas Jose |
Αλιάνσα Ατλέτικο
|
2 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλιάνσα Λίμα
|
39% 11/28 |
61% 17/28 |
Λος Τσάνκας
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
Σιενσιάνο
|
61% 17/28 |
39% 11/28 |
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
61% 17/28 |
39% 11/28 |
Μελγκάρ
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Κούσκο
|
61% 17/28 |
39% 11/28 |
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
Αλιάνσα Ατλέτικο
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Κομερσιάντες Ούνιδος
|
50% 14/28 |
50% 14/28 |
AD Τάρμα
|
46% 13/28 |
54% 15/28 |
Σπορτ Μπόις
|
32% 9/28 |
68% 19/28 |
Σπόρτινγκ Κριστάλ
|
68% 19/28 |
32% 9/28 |
UΤC Καχαμάρκα
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
ΦΚ Καχαμάρκα
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Ατλέτικο Γκράου
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
Σπορτ Χουανκάγιο
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ
|
61% 17/28 |
39% 11/28 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αλιάνσα Λίμα
|
32% 9/28 |
54% 15/28 |
11% 3/28 |
4% 1/28 |
Λος Τσάνκας
|
25% 7/28 |
39% 11/28 |
32% 9/28 |
4% 1/28 |
Σιενσιάνο
|
18% 5/28 |
46% 13/28 |
29% 8/28 |
7% 2/28 |
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
21% 6/28 |
46% 13/28 |
32% 9/28 |
0% 0/28 |
Μελγκάρ
|
18% 5/28 |
46% 13/28 |
36% 10/28 |
0% 0/28 |
Κούσκο
|
25% 7/28 |
46% 13/28 |
25% 7/28 |
4% 1/28 |
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο
|
46% 13/28 |
29% 8/28 |
25% 7/28 |
0% 0/28 |
Αλιάνσα Ατλέτικο
|
25% 7/28 |
32% 9/28 |
43% 12/28 |
0% 0/28 |
Κομερσιάντες Ούνιδος
|
32% 9/28 |
29% 8/28 |
36% 10/28 |
4% 1/28 |
AD Τάρμα
|
29% 8/28 |
43% 12/28 |
29% 8/28 |
0% 0/28 |
Σπορτ Μπόις
|
46% 13/28 |
32% 9/28 |
21% 6/28 |
0% 0/28 |
Σπόρτινγκ Κριστάλ
|
14% 4/28 |
43% 12/28 |
43% 12/28 |
0% 0/28 |
UΤC Καχαμάρκα
|
21% 6/28 |
36% 10/28 |
43% 12/28 |
0% 0/28 |
Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα
|
29% 8/28 |
50% 14/28 |
21% 6/28 |
0% 0/28 |
ΦΚ Καχαμάρκα
|
18% 5/28 |
39% 11/28 |
36% 10/28 |
7% 2/28 |
Ατλέτικο Γκράου
|
54% 15/28 |
18% 5/28 |
29% 8/28 |
0% 0/28 |
Σπορτ Χουανκάγιο
|
14% 4/28 |
57% 16/28 |
29% 8/28 |
0% 0/28 |
ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ
|
4% 1/28 |
57% 16/28 |
32% 9/28 |
7% 2/28 |
| Συνολικά | 26% | 41% | 31% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλιάνσα Λίμα
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
Λος Τσάνκας
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
Σιενσιάνο
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
61% 17/28 |
39% 11/28 |
Μελγκάρ
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Κούσκο
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο
|
43% 12/28 |
57% 16/28 |
Αλιάνσα Ατλέτικο
|
68% 19/28 |
32% 9/28 |
Κομερσιάντες Ούνιδος
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
AD Τάρμα
|
50% 14/28 |
50% 14/28 |
Σπορτ Μπόις
|
43% 12/28 |
57% 16/28 |
Σπόρτινγκ Κριστάλ
|
71% 20/28 |
29% 8/28 |
UΤC Καχαμάρκα
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα
|
43% 12/28 |
57% 16/28 |
ΦΚ Καχαμάρκα
|
71% 20/28 |
29% 8/28 |
Ατλέτικο Γκράου
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
Σπορτ Χουανκάγιο
|
68% 19/28 |
32% 9/28 |
ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ
|
68% 19/28 |
32% 9/28 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.94 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.72 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 693 | 2.75 |
| Εντός | 420 | 1.67 |
| Εκτός | 273 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 13.1% (33/252) | |
| 1 - 1 | 11.1% (28/252) | |
| 2 - 1 | 9.1% (23/252) | |
| 1 - 2 | 7.9% (20/252) | |
| 2 - 0 | 7.5% (19/252) | |
| 0 - 0 | 6.7% (17/252) | |
| 3 - 1 | 6.3% (16/252) | |
| 2 - 2 | 6.3% (16/252) | |
| 0 - 1 | 6.3% (16/252) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 20.6% (52/252) | |
| 2 | 20.6% (52/252) | |
| 1 | 19.4% (49/252) | |
| 4 | 17.1% (43/252) | |
| 5 | 11.1% (28/252) | |
| 0 | 6.7% (17/252) | |
| 6 | 2.4% (6/252) | |
| 7 | 1.6% (4/252) | |
| 8 | 0.4% (1/252) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 50.8% (128/252) | |
| X | 24.6% (62/252) | |
| 2 | 24.6% (62/252) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.8% (70/252) | |
| 1/X | 4.8% (12/252) | |
| 1/2 | 2.8% (7/252) | |
| X/1 | 19.0% (48/252) | |
| X/X | 16.7% (42/252) | |
| X/2 | 7.1% (18/252) | |
| 2/1 | 4.0% (10/252) | |
| 2/X | 3.2% (8/252) | |
| 2/2 | 14.7% (37/252) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 693 | 2.75 |
| Εντός | 420 | 1.67 |
| Εκτός | 273 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).