Σούπερεταν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΟΥΗΔΙΑ: Σούπερεταν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
25 | 55 | 17 | 4 | 4 | 48:16 | |
| 2 |
|
26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | |
| 3 |
|
26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | |
| 4 |
|
26 | 44 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | |
| 5 |
|
26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | |
| 6 |
|
26 | 39 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | |
| 7 |
|
26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 45:36 | |
| 8 |
|
26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | |
| 9 |
|
26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | |
| 10 |
|
26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | |
| 11 |
|
26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | |
| 12 |
|
26 | 27 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | |
| 13 |
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | |
| 14 |
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 32:39 | |
| 15 |
|
26 | 25 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | |
| 16 |
|
25 | 19 | 6 | 1 | 18 | 19:53 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Λαντσκρόνα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 15:6 | |
| 2 | Νόρκεπινγκ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | |
| 3 | Φάλκενμπεργκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 4 | Όντεβολντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 5 | Έστερσουντ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | |
| 6 | Σούντσβαλ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:9 | |
| 7 | Βάρμπεργκ Μπόις | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | |
| 8 | Σάντβικενς ΙΦ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | |
| 9 | Βάρναμο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | |
| 10 | Μπράγκε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:6 | |
| 11 | Έρεμπρο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 12 | Λιουνγκσκίλε | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | |
| 13 | Νόρμπι | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 14 | Χέλσινγκμποργκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | |
| 15 | Νόρντικ Γιουνάιτεντ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | |
| 16 | Έστερ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Andersson Albin |
Φάλκενμπεργκ
|
18 | 3 |
| Wagner Christian |
Σάντβικενς ΙΦ
|
16 | 3 |
| Nyman Christoffer |
Νόρκεπινγκ
|
16 | 1 |
| Shahin Leonardo |
Όντεβολντ
|
15 | 1 |
| Carlstrand Linus |
Έστερ
|
10 | 0 |
| Johansson Alexander |
Χέλσινγκμποργκ
|
10 | 0 |
| Kaellstroem Hampus |
Φάλκενμπεργκ
|
10 | 0 |
| Yasin Ahmed |
Έρεμπρο
|
9 | 0 |
| Jawla Kalipha |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
8 | 3 |
| Nelson Ryan |
Νόρκεπινγκ
|
8 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Alvarez Perez Andre |
Λαντσκρόνα
|
9 |
| Amadou Daouda |
Χέλσινγκμποργκ
|
8 |
| Lundin Anton |
Μπράγκε
|
7 |
| Maric Ivan |
Λιουνγκσκίλε
|
7 |
| Sandberg Gabriel |
Όντεβολντ
|
6 |
| Azzi Hugo |
Έστερσουντ
|
6 |
| Ambroz Filip |
Λιουνγκσκίλε
|
6 |
| Yusuf Azeez Temitope |
Νόρμπι
|
6 |
| Murbeck Andreas |
Λαντσκρόνα
|
6 |
| Sadiku Erion |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
6 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Hedenquist Erik |
Όντεβολντ
|
1 |
| Sandberg Gabriel |
Όντεβολντ
|
1 |
| Stenberg John |
Έρεμπρο
|
1 |
| Sandberg Ture |
Νόρκεπινγκ
|
1 |
| Salo Alexander |
Φάλκενμπεργκ
|
1 |
| Yaya Yabets Yaliso |
Σάντβικενς ΙΦ
|
1 |
| Aphrem Gabriel |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Gustafsson Filip |
Νόρμπι
|
1 |
| Moungam Emmanuel |
Λαντσκρόνα
|
1 |
| Jawla Kalipha |
Έστερ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νόρκεπινγκ
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
Φάλκενμπεργκ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Έστερσουντ
|
31% 8/26 |
69% 18/26 |
Λαντσκρόνα
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Όντεβολντ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Έστερ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Χέλσινγκμποργκ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Βάρναμο
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Νόρμπι
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Μπράγκε
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Λιουνγκσκίλε
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
Έρεμπρο
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Σούντσβαλ
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
| Συνολικά | 55% | 45% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Νόρκεπινγκ
|
24% 6/25 |
48% 12/25 |
28% 7/25 |
0% 0/25 |
Φάλκενμπεργκ
|
12% 3/26 |
54% 14/26 |
35% 9/26 |
0% 0/26 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
15% 4/26 |
46% 12/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Έστερσουντ
|
31% 8/26 |
50% 13/26 |
19% 5/26 |
0% 0/26 |
Λαντσκρόνα
|
23% 6/26 |
46% 12/26 |
31% 8/26 |
0% 0/26 |
Όντεβολντ
|
27% 7/26 |
35% 9/26 |
35% 9/26 |
4% 1/26 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
23% 6/26 |
38% 10/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Έστερ
|
23% 6/26 |
38% 10/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
12% 3/26 |
50% 13/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Χέλσινγκμποργκ
|
12% 3/26 |
50% 13/26 |
35% 9/26 |
4% 1/26 |
Βάρναμο
|
23% 6/26 |
35% 9/26 |
42% 11/26 |
0% 0/26 |
Νόρμπι
|
23% 6/26 |
46% 12/26 |
31% 8/26 |
0% 0/26 |
Μπράγκε
|
19% 5/26 |
35% 9/26 |
42% 11/26 |
4% 1/26 |
Λιουνγκσκίλε
|
31% 8/26 |
31% 8/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Έρεμπρο
|
27% 7/26 |
46% 12/26 |
27% 7/26 |
0% 0/26 |
Σούντσβαλ
|
32% 8/25 |
32% 8/25 |
32% 8/25 |
4% 1/25 |
| Συνολικά | 22% | 43% | 34% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νόρκεπινγκ
|
40% 10/25 |
60% 15/25 |
Φάλκενμπεργκ
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Έστερσουντ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Λαντσκρόνα
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Όντεβολντ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Έστερ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Χέλσινγκμποργκ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Βάρναμο
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Νόρμπι
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Μπράγκε
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Λιουνγκσκίλε
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Έρεμπρο
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Σούντσβαλ
|
40% 10/25 |
60% 15/25 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.98 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.81 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 598 | 2.89 |
| Εντός | 311 | 1.50 |
| Εκτός | 287 | 1.39 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.6% (26/207) | |
| 1 - 0 | 8.2% (17/207) | |
| 2 - 1 | 7.7% (16/207) | |
| 0 - 1 | 7.7% (16/207) | |
| 2 - 2 | 6.8% (14/207) | |
| 1 - 2 | 6.8% (14/207) | |
| 0 - 0 | 6.3% (13/207) | |
| 2 - 0 | 5.8% (12/207) | |
| 1 - 3 | 5.3% (11/207) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 22.7% (47/207) | |
| 3 | 19.8% (41/207) | |
| 4 | 16.4% (34/207) | |
| 1 | 15.9% (33/207) | |
| 5 | 11.6% (24/207) | |
| 0 | 6.3% (13/207) | |
| 6 | 6.3% (13/207) | |
| 7 | 1.0% (2/207) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 39.1% (81/207) | |
| X | 27.1% (56/207) | |
| 2 | 33.8% (70/207) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.7% (45/207) | |
| 1/X | 6.8% (14/207) | |
| 1/2 | 2.9% (6/207) | |
| X/1 | 13.0% (27/207) | |
| X/X | 15.5% (32/207) | |
| X/2 | 13.0% (27/207) | |
| 2/1 | 4.3% (9/207) | |
| 2/X | 4.8% (10/207) | |
| 2/2 | 17.9% (37/207) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 598 | 2.89 |
| Εντός | 311 | 1.50 |
| Εκτός | 287 | 1.39 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).