1
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Μεταλούλ Μπουζάου

Μεταλούλ Μπουζάου

Μεταλούλ Μπουζάου : Στατιστικά για Λίγκα 2 2026/2027

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 2026/2027

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Σχίντια Ταργκόβιστε 13 30 10 0 3 34:15
  2 Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 12 28 8 4 0 23:10
  3 CSM Σλατίνα 13 28 9 1 3 21:12
  4 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 13 27 8 3 2 29:20
  5 Κονκόρντια Κιάζνα 13 25 8 1 4 33:19
  6 CSM Ρεσίτα 12 24 8 0 4 17:13
  7 Σετατέα Σουκεάβα 13 22 6 4 3 25:17
  8 Μεταλούλ Μπουζάου 12 21 6 3 3 14:9
  9 Μεταλογκλόμπους 13 21 6 3 4 18:16
  10 Γκλόρια Μπίστριτσα 13 21 7 0 6 18:16
  11 ΦΚ Μπακάου 13 19 5 4 4 24:15
  12 Μπίχορ Οράντεα 13 19 5 4 4 20:13
  13 Αφουμάτι 13 18 5 3 5 20:21
  14 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια 13 14 4 2 7 17:15
  15 Ράμνιτσου Βαλτσέα 12 14 4 2 6 13:19
  16 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου 12 11 2 5 5 13:19
  17 Τάργκο Μούρες 13 11 3 2 8 14:27
  18 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε 13 9 1 6 6 9:17
  19 Βιτορούλ Σελιμπάρ 13 9 2 3 8 8:24
  20 Στεφανέστι 13 9 3 0 10 9:29
  21 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου 12 8 2 2 8 16:32
  22 Ντουμπραβίτα 13 4 0 4 9 9:26

Πλέι Οφ Ανόδου

Πλέι Άουτ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 11:8 1.9 1.1:0.8
Ημίχρονο 6:4 1.0 0.6:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 36% 64%
Goals κατά 33% 67%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 51.57 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 45.22 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Robu Valentin6
Olaru Alberto2
Cretu Geani1
Bortoneanu Claudiu1
Moldovan Adrian1
Milea Razvan1
Tudor Saim1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Cublesan Andrei1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 33.3% (4/12) 66.7% (8/12)
Ημίχρονο 8.3% (1/12) 91.7% (11/12)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 41.7% (5/12)
2-3 41.7% (5/12)
4-6 16.7% (2/12)
7+ 0.0% (0/12)
Failed to score 25.0% (3/12)

G/G - N/G

G/G N/G
33.3% (4/12) 66.7% (8/12)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 0 16.7% (2/12)
0 - 1 16.7% (2/12)
2 - 0 16.7% (2/12)
2 - 1 8.3% (1/12)
3 - 0 8.3% (1/12)
1 - 0 8.3% (1/12)
1 - 1 8.3% (1/12)
1 - 3 8.3% (1/12)
3 - 1 8.3% (1/12)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 25.0% (3/12)
2 25.0% (3/12)
3 16.7% (2/12)
0 16.7% (2/12)
4 16.7% (2/12)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 25.0% (3/12)
1/X 0.0% (0/12)
1/2 0.0% (0/12)
X/1 16.7% (2/12)
X/X 16.7% (2/12)
X/2 16.7% (2/12)
2/1 8.3% (1/12)
2/X 8.3% (1/12)
2/2 8.3% (1/12)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 14 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 9 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 77 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 120 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.17 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.75 γκολ σε κάθε αγώνα .

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ