Βάρναμο : Στατιστικά για Σούπερεταν 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σούπερεταν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
25 | 55 | 17 | 4 | 4 | 48:16 | |
| 2 |
|
26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 48:34 | |
| 3 |
|
26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 45:34 | |
| 4 |
|
26 | 44 | 11 | 11 | 4 | 34:25 | |
| 5 |
|
26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 42:28 | |
| 6 |
|
26 | 39 | 10 | 9 | 7 | 40:34 | |
| 7 |
|
26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 45:36 | |
| 8 |
|
26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 38:40 | |
| 9 |
|
26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 38:42 | |
| 10 |
|
26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 36:47 | |
| 11 |
|
26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 34:47 | |
| 12 |
|
26 | 27 | 5 | 12 | 9 | 30:35 | |
| 13 |
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 41:48 | |
| 14 |
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 32:39 | |
| 15 |
|
26 | 25 | 5 | 10 | 11 | 28:40 | |
| 16 |
|
25 | 19 | 6 | 1 | 18 | 19:53 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 17:13 | 3.0 | 1.7:1.3 |
| Ημίχρονο | 7:3 | 1.0 | 0.7:0.3 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 26% | 74% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.82 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.55 λεπ. | |
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Coulibaly Souleymane | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 61.5% (16/26) | 38.5% (10/26) |
| Ημίχρονο | 15.4% (4/26) | 84.6% (22/26) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 23.1% (6/26) |
| 2-3 | 34.6% (9/26) |
| 4-6 | 42.3% (11/26) |
| 7+ | 0.0% (0/26) |
| Failed to score | 26.9% (7/26) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 15.4% (4/26) | |
| 1 - 2 | 11.5% (3/26) | |
| 1 - 1 | 11.5% (3/26) | |
| 1 - 3 | 7.7% (2/26) | |
| 3 - 0 | 7.7% (2/26) | |
| 3 - 1 | 7.7% (2/26) | |
| 3 - 2 | 7.7% (2/26) | |
| 2 - 4 | 3.8% (1/26) | |
| 0 - 0 | 3.8% (1/26) | |
| 2 - 3 | 3.8% (1/26) | |
| 1 - 0 | 3.8% (1/26) | |
| 5 - 1 | 3.8% (1/26) | |
| 0 - 2 | 3.8% (1/26) | |
| 2 - 2 | 3.8% (1/26) | |
| 6 - 0 | 3.8% (1/26) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 19.2% (5/26) | |
| 4 | 19.2% (5/26) | |
| 1 | 19.2% (5/26) | |
| 2 | 15.4% (4/26) | |
| 6 | 11.5% (3/26) | |
| 5 | 11.5% (3/26) | |
| 0 | 3.8% (1/26) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.9% (7/26) | |
| 1/X | 7.7% (2/26) | |
| 1/2 | 3.8% (1/26) | |
| X/1 | 7.7% (2/26) | |
| X/X | 11.5% (3/26) | |
| X/2 | 19.2% (5/26) | |
| 2/1 | 0.0% (0/26) | |
| 2/X | 0.0% (0/26) | |
| 2/2 | 23.1% (6/26) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 50 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.31 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.81 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Kim Bergstrand
- Προπονητής 58 χρ.
Tερματοφύλακες
- Hugo Keto
- Φινλανδία 28 χρ.
#1
- Malcom Moulare
- Σουηδία 18 χρ.
#31
- Viktor Andersson
- Σουηδία 22 χρ.
Aμυντικοί
- Johan Rapp
- Σουηδία 25 χρ.
#2
- Axel Bjoernstroem
- Σουηδία 31 χρ.
#3
- Samuel Ohlsson
- Σουηδία 25 χρ.
#4
- Doug Bergqvist
- Σουηδία 33 χρ.
#5
- Hugo Andersson
- Σουηδία 27 χρ.
#6
- Arash Motaraghebjafarpour
- Σουηδία 23 χρ.
#18
Mέσοι
- Carl Johansson
- Σουηδία 28 χρ.
#7
- Viktor Claesson
- Σουηδία 34 χρ.
#10
- Sigge Jansson
- Σουηδία 20 χρ.
#13
- Antonio Kujundzic
- Σουηδία 20 χρ.
#16
- Ishaq Abdulrazak
- Νιγηρία 24 χρ.
#21
- Simon Thern
- Σουηδία 34 χρ.
#22
- Logi Hrafn Robertsson
- Ισλανδία 22 χρ.
#23
- Calle Johansson
- Σουηδία 20 χρ.
#26
Eπιθετικοί
- Kai Meriluoto
- Φινλανδία 23 χρ.
#9
- Marcus Antonsson
- Σουηδία 35 χρ.
#14
- Fred Bozicevic
- Σουηδία 19 χρ.
#17