Σούπερεταν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΟΥΗΔΙΑ: Σούπερεταν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 14:11 | ||
| 2 |
Φάλκενμπεργκ
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 9:6 | ||
| 3 |
Έρεμπρο
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 5:5 | ||
| 4 |
Μπράγκε
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | ||
| 5 |
Χέλσινγκμποργκ
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | ||
| 6 |
Νόρκεπινγκ
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 12:7 | ||
| 7 |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 12:9 | ||
| 8 |
Λαντσκρόνα
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 9:8 | ||
| 9 |
Βάρναμο
|
7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 11:14 | ||
| 10 |
Όντεβολντ
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 12:12 | ||
| 11 |
Έστερσουντ
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 9:9 | ||
| 12 |
Έστερ
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:11 | ||
| 13 |
Νόρμπι
|
7 | 6 | 0 | 6 | 1 | 10:11 | ||
| 14 |
Σάντβικενς ΙΦ
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:9 | ||
| 15 |
Λιουνγκσκίλε
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | ||
| 16 |
Σούντσβαλ
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 6:14 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Αγώνες
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Νόρντικ Γιουνάιτεντ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:8 | ||
| 2 | Φάλκενμπεργκ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:5 | ||
| 3 | Βάρμπεργκ Μπόις | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | ||
| 4 | Λαντσκρόνα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | ||
| 5 | Έστερ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | ||
| 6 | Έρεμπρο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:5 | ||
| 7 | Μπράγκε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | ||
| 8 | Όντεβολντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | ||
| 9 | Χέλσινγκμποργκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | ||
| 10 | Βάρναμο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | ||
| 11 | Νόρκεπινγκ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | ||
| 12 | Νόρμπι | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 9:9 | ||
| 13 | Σάντβικενς ΙΦ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | ||
| 14 | Έστερσουντ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | ||
| 15 | Λιουνγκσκίλε | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:6 | ||
| 16 | Σούντσβαλ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:12 |
Στατιστικά Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ | G/G | N/G |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
83% (5/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Φάλκενμπεργκ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Έρεμπρο
|
29% (2/7) |
71% (5/7) |
57% (4/7) |
43% (3/7) |
0% (0/7) |
0% (0/7) |
29% (2/7) |
71% (5/7) |
Μπράγκε
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Χέλσινγκμποργκ
|
83% (5/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Νόρκεπινγκ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
83% (5/6) |
17% (1/6) |
17% (1/6) |
17% (1/6) |
67% (4/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Λαντσκρόνα
|
43% (3/7) |
57% (4/7) |
29% (2/7) |
43% (3/7) |
29% (2/7) |
0% (0/7) |
71% (5/7) |
29% (2/7) |
Βάρναμο
|
71% (5/7) |
29% (2/7) |
29% (2/7) |
14% (1/7) |
57% (4/7) |
0% (0/7) |
43% (3/7) |
57% (4/7) |
Όντεβολντ
|
83% (5/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
100% (6/6) |
0% (0/6) |
Έστερσουντ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Έστερ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Νόρμπι
|
43% (3/7) |
57% (4/7) |
14% (1/7) |
43% (3/7) |
43% (3/7) |
0% (0/7) |
86% (6/7) |
14% (1/7) |
Σάντβικενς ΙΦ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Λιουνγκσκίλε
|
17% (1/6) |
83% (5/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Σούντσβαλ
|
83% (5/6) |
17% (1/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
| Συνολικά | 62% | 38% | 24% | 32% | 42% | 2% | 66% | 34% |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals εντός | 40% | 60% | |
| Goals εκτός | 44% | 56% | |
| Μέσος χρόνος goal εντός | 50.17 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal εκτός | 50.94 λεπ. | ||
Στοιχηματικές
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Wagner Christian |
Σάντβικενς ΙΦ
|
6 | 1 |
| Shahin Leonardo |
Όντεβολντ
|
5 | 0 |
| Prica Tim |
Νόρκεπινγκ
|
4 | 0 |
| Jawla Kalipha |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
4 | 2 |
| Gigovic Ervin |
Χέλσινγκμποργκ
|
3 | 0 |
| Nioule Severin |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
3 | 0 |
| Nyman Christoffer |
Νόρκεπινγκ
|
3 | 0 |
| Marklund Simon |
Έστερσουντ
|
3 | 0 |
| Johansson Alexander |
Χέλσινγκμποργκ
|
3 | 0 |
| Andersson Hugo |
Βάρναμο
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Biten Clancy |
Χέλσινγκμποργκ
|
3 |
| Ibrahimbegovic Edwin |
Έρεμπρο
|
3 |
| Alvarez Perez Andre |
Λαντσκρόνα
|
3 |
| Vidjeskog Isak |
Βάρμπεργκ Μπόις
|
3 |
| Adolfsson Mattis |
Έστερ
|
3 |
| Loukili Zakaria |
Λαντσκρόνα
|
2 |
| Soederstroem Hampus |
Έρεμπρο
|
2 |
| Mehmeti Lorent |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
2 |
| Lundin Anton |
Μπράγκε
|
2 |
| Abadid Liiban Abdirahman |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Suljic Ali |
Έστερσουντ
|
1 |
| Lindholm Isac |
Σάντβικενς ΙΦ
|
1 |
| Amadou Daouda |
Χέλσινγκμποργκ
|
1 |
| Coulibaly Souleymane |
Βάρναμο
|
1 |
| Sandberg Gabriel |
Όντεβολντ
|
1 |
| Salo Alexander |
Φάλκενμπεργκ
|
1 |
| Gustafsson Filip |
Νόρμπι
|
1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 14.0% (7/50) | |
| 1 - 0 | 12.0% (6/50) | |
| 1 - 1 | 10.0% (5/50) | |
| 1 - 2 | 8.0% (4/50) | |
| 0 - 1 | 8.0% (4/50) | |
| 4 - 1 | 6.0% (3/50) | |
| 3 - 2 | 6.0% (3/50) | |
| 2 - 1 | 6.0% (3/50) | |
| 1 - 3 | 6.0% (3/50) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 24.0% (12/50) | |
| 1 | 20.0% (10/50) | |
| 3 | 18.0% (9/50) | |
| 2 | 14.0% (7/50) | |
| 5 | 12.0% (6/50) | |
| 6 | 6.0% (3/50) | |
| 0 | 4.0% (2/50) | |
| 7 | 2.0% (1/50) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.0% (21/50) | |
| X | 30.0% (15/50) | |
| 2 | 28.0% (14/50) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.0% (10/50) | |
| 1/X | 14.0% (7/50) | |
| 1/2 | 2.0% (1/50) | |
| X/1 | 18.0% (9/50) | |
| X/X | 6.0% (3/50) | |
| X/2 | 16.0% (8/50) | |
| 2/1 | 4.0% (2/50) | |
| 2/X | 10.0% (5/50) | |
| 2/2 | 10.0% (5/50) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 154 | 3.08 |
| Εντός | 86 | 1.72 |
| Εκτός | 68 | 1.36 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Χέλσινγκμποργκ
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
Βάρμπεργκ Μπόις
Φάλκενμπεργκ
Έρεμπρο
Βάρναμο
Έστερσουντ
Λαντσκρόνα
Σάντβικενς ΙΦ
Έστερ
Νόρκεπινγκ
Λιουνγκσκίλε
Σούντσβαλ
Νόρμπι
Όντεβολντ
Μπράγκε