Γκανγκβόν : Στατιστικά για Κ Λιγκ 1 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
31 | 65 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | |
| 2 |
|
31 | 47 | 14 | 5 | 12 | 48:44 | |
| 3 |
|
31 | 46 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | |
| 4 |
|
31 | 46 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | |
| 5 |
|
31 | 44 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | |
| 6 |
|
31 | 43 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | |
| 7 |
|
31 | 42 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | |
| 8 |
|
31 | 41 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | |
| 9 |
|
31 | 40 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | |
| 10 |
|
31 | 33 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | |
| 11 |
|
31 | 32 | 7 | 11 | 13 | 31:42 | |
| 12 |
|
31 | 18 | 2 | 12 | 17 | 25:66 | |
Πλέι Οφ
Πλέι Άουτ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 13:11 | 2.4 | 1.3:1.1 |
| Ημίχρονο | 3:7 | 1.0 | 0.3:0.7 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% |
| Goals κατά | 54% | 46% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 57.89 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 41.86 λεπ. | |
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Song Jun-Seok | 1 |
| Seo Min-Woo | 1 |
| Hong Chul | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 38.7% (12/31) | 61.3% (19/31) |
| Ημίχρονο | 3.2% (1/31) | 96.8% (30/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 25.8% (8/31) |
| 2-3 | 61.3% (19/31) |
| 4-6 | 12.9% (4/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 29.0% (9/31) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 19.4% (6/31) | |
| 0 - 0 | 16.1% (5/31) | |
| 2 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 3 | 9.7% (3/31) | |
| 0 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 3 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 1 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 35.5% (11/31) | |
| 3 | 25.8% (8/31) | |
| 0 | 16.1% (5/31) | |
| 1 | 9.7% (3/31) | |
| 4 | 9.7% (3/31) | |
| 5 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 16.1% (5/31) | |
| 1/X | 3.2% (1/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 12.9% (4/31) | |
| X/X | 25.8% (8/31) | |
| X/2 | 0.0% (0/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 12.9% (4/31) | |
| 2/2 | 29.0% (9/31) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 100 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.23 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.90 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Kyung-Ho Chung
- Προπονητής 46 χρ.
Tερματοφύλακες
- Chung-Hyo Park
- Νότια Κορέα 36 χρ.
#1
- Jung-Hoon Kim
- Νότια Κορέα 22 χρ.
#21
- Yoo-Sung Kim
- Νότια Κορέα 20 χρ.
#41
- Min-Kyu Cho
- Νότια Κορέα 23 χρ.
#51
Aμυντικοί
- Abdelkarim Mammar Chaouche
- Σουηδία 29 χρ.
#5
- Hyun-Tae Jo
- Νότια Κορέα 21 χρ.
#20
- Marko Tuci
- Μαυροβούνιο 27 χρ.
#23
- Ho-Young Park
- Νότια Κορέα 27 χρ.
#24
- Chul Hong
- Νότια Κορέα 36 χρ.
#33
- Jun-Seok Song
- Νότια Κορέα 25 χρ.
#34
- Min-Ha Shin
- Νότια Κορέα 21 χρ.
#47
- You-Hyeon Lee
- Νότια Κορέα 29 χρ.
#97
Mέσοι
- Min-Woo Seo
- Νότια Κορέα 28 χρ.
#4
- Dong-Hyun Kim
- Νότια Κορέα 29 χρ.
#6
- Seung-Won Lee
- Νότια Κορέα 23 χρ.
#8
- Gi-Hyuk Lee
- Νότια Κορέα 26 χρ.
#13
- Yun-Gu Kang
- Νότια Κορέα 24 χρ.
#14
- Byeong-Chan Choi
- Νότια Κορέα 30 χρ.
#96
- Sang-Heon Lee
- Νότια Κορέα 28 χρ.
- Yi-Seok Kim
- Νότια Κορέα 28 χρ.
Eπιθετικοί
- Dae-Won Kim
- Νότια Κορέα 29 χρ.
#7
- Gun-Hee Kim
- Νότια Κορέα 31 χρ.
#9
- Jae-Hyeon Mo
- Νότια Κορέα 30 χρ.
#10
- Jun-Seo Jin
- Νότια Κορέα 21 χρ.
#15
- Sang-Hyeok Park
- Νότια Κορέα 24 χρ.
#19
- Jesse Sekidika
- Νιγηρία 30 χρ.
#70
- Abdalla Halaihal
- Ισραήλ 25 χρ.
#77