Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γκανγκβόν : Στατιστικά για Κ Λιγκ 1 2026
Αγώνες
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κ Λιγκ 1 | |||||||||
| 1 |
Σεούλ
|
33 | 67 | 20 | 7 | 6 | 61:29 | ||
| 2 |
Ουλσάν HD
|
33 | 51 | 15 | 6 | 12 | 52:47 | ||
| 3 |
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
33 | 49 | 13 | 10 | 10 | 53:41 | ||
| 4 |
Τζέονμπουκ
|
33 | 48 | 12 | 12 | 9 | 43:33 | ||
| 5 |
Γκανγκβόν
|
33 | 48 | 11 | 15 | 7 | 40:30 | ||
| 6 |
Ίντσεον Γιουν.
|
33 | 46 | 12 | 10 | 11 | 43:35 | ||
| 7 |
Τζετζού ΣΚ
|
33 | 46 | 12 | 10 | 11 | 39:37 | ||
| 8 |
Ανιάνγκ
|
33 | 43 | 10 | 13 | 10 | 40:48 | ||
| 9 |
Ποχάνγκ
|
33 | 42 | 11 | 9 | 13 | 30:39 | ||
| 10 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
33 | 34 | 5 | 19 | 9 | 33:41 | ||
| 11 |
Μπούτσεον 1995
|
33 | 32 | 7 | 11 | 15 | 32:47 | ||
| 12 |
Γκουανγκτζού
|
33 | 21 | 3 | 12 | 18 | 30:69 | ||
| 1ος Όμιλος | |||||||||
| 1 |
Σεούλ
|
34 | 67 | 20 | 7 | 7 | 61:30 | ||
| 2 |
Ουλσάν HD
|
34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 54:48 | ||
| 3 |
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
34 | 50 | 13 | 11 | 10 | 53:41 | ||
| 4 |
Ίντσεον Γιουν.
|
34 | 49 | 13 | 10 | 11 | 44:35 | ||
| 5 |
Τζέονμπουκ
|
34 | 49 | 12 | 13 | 9 | 43:33 | ||
| 6 |
Γκανγκβόν
|
34 | 48 | 11 | 15 | 8 | 41:32 | ||
| 2ος Όμιλος | |||||||||
| 1 |
Τζετζού ΣΚ
|
34 | 47 | 12 | 11 | 11 | 40:38 | ||
| 2 |
Ανιάνγκ
|
34 | 46 | 11 | 13 | 10 | 42:49 | ||
| 3 |
Ποχάνγκ
|
34 | 43 | 11 | 10 | 13 | 31:40 | ||
| 4 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
34 | 35 | 5 | 20 | 9 | 34:42 | ||
| 5 |
Μπούτσεον 1995
|
34 | 32 | 7 | 11 | 16 | 33:49 | ||
| 6 |
Γκουανγκτζού
|
34 | 22 | 3 | 13 | 18 | 31:70 | ||
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 12 | 2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
11:8 | 1.9 | 1.1:0.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
3:5 | 0.8 | 0.3:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% | |
| Goals κατά | 50% | 50% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 57.24 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 43.97 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 38.2% (13/34) | 61.8% (21/34) |
| Ημίχρονο | 2.9% (1/34) | 97.1% (33/34) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 23.5% (8/34) |
| 2-3 | 64.7% (22/34) |
| 4-6 | 11.8% (4/34) |
| 7+ | 0.0% (0/34) |
| Failed to score | 26.5% (9/34) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 32 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 96 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.21 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.94 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Song Jun-Seok | 1 |
| Seo Min-Woo | 1 |
| Hong Chul | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 23.5% (8/34) | |
| 0 - 0 | 14.7% (5/34) | |
| 2 - 0 | 11.8% (4/34) | |
| 0 - 3 | 8.8% (3/34) | |
| 2 - 1 | 5.9% (2/34) | |
| 0 - 1 | 5.9% (2/34) | |
| 2 - 2 | 5.9% (2/34) | |
| 3 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 1 - 2 | 5.9% (2/34) | |
| 2 - 3 | 2.9% (1/34) | |
| 0 - 2 | 2.9% (1/34) | |
| 1 - 0 | 2.9% (1/34) | |
| 3 - 1 | 2.9% (1/34) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 38.2% (13/34) | |
| 3 | 26.5% (9/34) | |
| 0 | 14.7% (5/34) | |
| 1 | 8.8% (3/34) | |
| 4 | 8.8% (3/34) | |
| 5 | 2.9% (1/34) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 14.7% (5/34) | |
| 1/X | 2.9% (1/34) | |
| 1/2 | 0.0% (0/34) | |
| X/1 | 11.8% (4/34) | |
| X/X | 29.4% (10/34) | |
| X/2 | 0.0% (0/34) | |
| 2/1 | 2.9% (1/34) | |
| 2/X | 11.8% (4/34) | |
| 2/2 | 26.5% (9/34) | |
Ρόστερ
Chung-Hyo Park
- Tερματοφύλακας
- #1
Jung-Hoon Kim
- Tερματοφύλακας
- #21
Yoo-Sung Kim
- Tερματοφύλακας
- #41
Min-Kyu Cho
- Tερματοφύλακας
- #51
Abdelkarim Mammar Chaouche
- Aμυντικός
- #5
Hyun-Tae Jo
- Aμυντικός
- #20
Marko Tuci
- Aμυντικός
- #23
Ho-Young Park
- Aμυντικός
- #24
Chul Hong
- Aμυντικός
- #33
Jun-Seok Song
- Aμυντικός
- #34
Min-Ha Shin
- Aμυντικός
- #47
You-Hyeon Lee
- Aμυντικός
- #97
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 28
- Μέση Ηλικία
- 26.9
Προπονητής
- Kyung-Ho Chung
- Ηλικία: 46